Survival

Komentarze nie związane z czymkolwiek innym na forum.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Geffarda
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Survival

Postautor: Geffarda » 22:14, pn, 22.gru 2008

Hmm... wiem, nietypowe pytanie jak na to forum, ale ... warto próbować zapytać. Czy jest jakaś duszyczka/duszyczki,które interesują się survivalem, leśnymi marszami długodystansowymi i tego typu sprawami? Bo ja osobiście wsiąkłam ostatnio w te sprawy i szukam innych 'szaleńców', kto wie, może i wśród Was :lol:
Obrazek

Sugar Sweet

Postautor: Sugar Sweet » 15:49, wt, 23.gru 2008

I po co się chwalisz tu itak nikogo pewnie nie interesuje bieganie po lesie i zbieranie odmrożeń 8)

Jupus5

Postautor: Jupus5 » 18:14, wt, 23.gru 2008

hmm Ostatnio byłem na wycieczce w górach i długa droga szła właśnie przez las. Lubie obcować z naturą ale ta wycieczka uświadomiła mi, że moja kondycja jest nie najlepsza. Zostawałem z tyłu żegnając się ze światem i myśląc sobie, że na pewno członkowie grupy są już hen za zakrętem a mnie przyjdzie umrzeć w tej cudownej dziczy. Poczułem pewną ulgę bo pomyślałem, że jest to całkiem przyjemne miejsce na tego typu okoliczności. Musiałem jednak przerwać me rozmyślania bo wychowawczyni naszej klasy jednak o mnie nie zapomniała. Tak więc mogę z Tobą pospacerować troszkę po lasku, powsłuchiwać się uważnie w ćwierkanie ptaszków, ale na długi dystans wybacz, ale się nie piszę. :lol2: :wink:

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 18:44, wt, 23.gru 2008

Sugar Sweet pisze:I po co się chwalisz tu itak nikogo pewnie nie interesuje bieganie po lesie i zbieranie odmrożeń Cool

Co jest z tobą? o.O

Mnie interesuje, chociaż sam tego nie lubię. xd Podziwiam zapał niektórych... :lol2:
Odszedłem z Forum, jednak dalej jestem (parafrazując moje pierwsze posty) Największym Fanem Robbiego Williamsa. Pozdrawiam wszystkich fanów, którzy nadążają za nowymi pomysłami naszego idola i po prostu mu ufają. Dystans do samego siebie (i do robsesji) jest ważny, jednak nie należy z nim przesadzać. Mam zamiar do końca życia nazywać Robbiego Williamsa swoim ulubionym piosenkarzem (a liczę, że jeszcze długo pożyję). Pozostaję jemu jak i Wam
szczerze oddany Kuba K
.

Sugar Sweet

Postautor: Sugar Sweet » 19:05, wt, 23.gru 2008

Wszystko dobrze ze mną.

I z moimi krasnoludkami też.

Awatar użytkownika
Geffarda
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Geffarda » 19:18, wt, 23.gru 2008

Sugar Sweet, no nie każdy lubi survival (szczerze sama niedawno odkryłam,że to lubię) po prostu myślałam,że ktoś z Was ma też nie równo pod sufitem i zamiast spać w nocy łazi po lasach :p Jupus5 naturaszczególnie w górach ma swój urok ... niestety nie miałam jeszcze okazji tam być :p Ale naprawde gorącoWam polecam takie nawet 'wycieczki' leśne ;) i zapraszam do mojego miasta,może kiedyś zrobimy zlot fanów i lsny marszyk :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Gringo
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Gringo » 19:29, wt, 23.gru 2008

Geffarda pisze: ktoś z Was ma też nie równo pod sufitem i zamiast spać w nocy łazi po lasach :p

Tak ja mam :roll:
No może nie koniecznie w nocy chodze po lesie, ale jak mam dużo czasu i jest ładna pogoda to umawiam się z kolegą( uczniem szkoły leśniczej co by nie bylo :wink: ) na wycieczke i jedziemy rowerami do lasu do takiej fajnej ambony w lesie( ok 8-9 km tam mam).
A pieszo zdarzało się tez kilka razy, ale teraz przeważnie rowerem, kocham las, to powietrze, cisze, spokuj, to kiedy wracam i jestem wykończony :!:

O wyprawie na całą noc myśleliśmy na koniec gimnazjum, ale jakoś nam nie wyszło, nie pamiętam juz czemu :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Geffarda
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Geffarda » 20:29, wt, 23.gru 2008

Ehhh,nocka w lesie pod niebem pełnym gwiazd to istna poezja ! ;) polecam, wybierz się ze znajomymi :p
Obrazek

Wróć do „A teraz coś z zupełnie innej beczki”