EURO 2008

Komentarze nie związane z czymkolwiek innym na forum.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Morris Moss
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Morris Moss » 09:50, sob, 21.cze 2008

Ja nie mam takiego przeczucia. Ja jestem pewien. Miejmy nadzieję, że wygra Holandia. Są genialni!

Awatar użytkownika
Geffarda
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Geffarda » 14:23, sob, 21.cze 2008

Turcja grała wczoraj całkiem, całkiem :) Tak jak Moriss jestem za HOLANDIĄ !!!

Awatar użytkownika
agata_92
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: agata_92 » 17:34, sob, 21.cze 2008

A ja kibicuje Rosji. Jestem pod wrazeniem ich gry...

Pozatym mają Hiddinka, a to duża przewaga bo każda drużyna która grała po jego wodzą dochodziła daleko mam nadzieje ze bedzie tak samo teraz!!

Jazda Rosja!!!
Obrazek

"Life's too short for doing things you don't enjoy" - RW

Awatar użytkownika
Gringo
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Gringo » 19:17, sob, 21.cze 2008

A ja z wszystkich pozostałych drużyn najbardziej Niemcom kibicuje :roll:

Cóż Polska, Francja i Czechy odpadły :?
Chorwatów też nawet polubiłem, ale jak pech to pech.

Dobra jestem za Niemcami, ale czuje w kościach triumf Holandii.

PS. przy wysyłaniu wyników wysłałem podwójnie i nie mogę teraz usunąć tego, czy może się ktoś tym zająć? :roll:
Obrazek

Awatar użytkownika
Agatka
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: Agatka » 06:05, ndz, 22.cze 2008

No to sie pomylilismy co do Holandii :( jestem niepocieszona :( :bad:
Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeśli nie nosimy go w sobie.

Bądź moim aperitiv, rozpal zmysły, żeby życie smakowało lepiej.

Awatar użytkownika
Morris Moss
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Morris Moss » 08:11, ndz, 22.cze 2008

Szkoda, szkoda... Ale za to robie się ciekawie. Taki finał Rosja - Niemcy. :D

Awatar użytkownika
Agatka
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: Agatka » 09:19, ndz, 22.cze 2008

Jak bedzie taki finał, to nawet nie będę oglądała :(
Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeśli nie nosimy go w sobie.

Awatar użytkownika
Morris Moss
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Morris Moss » 09:32, ndz, 22.cze 2008

Ja obejrzę ze względu na historię :wink: i mimo wszystko będę chyba za Rosją wtedy.

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 11:49, ndz, 22.cze 2008

Słowianie górą! ;)
Odszedłem z Forum, jednak dalej jestem (parafrazując moje pierwsze posty) Największym Fanem Robbiego Williamsa. Pozdrawiam wszystkich fanów, którzy nadążają za nowymi pomysłami naszego idola i po prostu mu ufają. Dystans do samego siebie (i do robsesji) jest ważny, jednak nie należy z nim przesadzać. Mam zamiar do końca życia nazywać Robbiego Williamsa swoim ulubionym piosenkarzem (a liczę, że jeszcze długo pożyję). Pozostaję jemu jak i Wam
szczerze oddany Kuba K
.

Awatar użytkownika
Gringo
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Gringo » 06:53, pn, 23.cze 2008

Dobra wklejam wszystkie cwierćfinały, które nie były dla mnie jakoś specjalnie ciekawe, tylko Portugalia z Niemcami stworzyły dla mnie wielkie widowisko.

Portugalia - Niemcy 2:3 (1:2)
0:1 Bastian Schweinsteiger 22. min.
0:2 Miroslav Klose 26. min.
1:2 Nuno Gomes 40. min.
1:3 Michael Ballack 62. min.
2:3 Helder Postiga 87. min.

Żółte kartki: Petit, Pepe (Portugalia) - Philipp Lahm, Arne Friedrich (Niemcy)

Portugalia: 1. Ricardo - 4. Jose Bosingwa, 15. Pepe, 16. Ricardo Carvalho, 2. Paulo Ferreira - 8. Petit (73. min. - 23. Helder Postiga), 10. Joao Moutinho (31. min. - 6. Raul Meireles) - 7. Cristiano Ronaldo, 20. Deco, 11. Simao Sabrosa - 21. Nuno Gomes (67. min. 19. Nani)

Niemcy: 1. Jens Lehmann - 3. Arne Friedrich, 21. Christoph Metzelder, 17. Per Mertesacker, 16. Philipp Lahm - 7. Bastian Schweinsteiger (84. min. - 4. Clemens Fritz), 6. Simon Rolfes, 13. Michael Ballack, 15. Thomas Hitzlsperger (73. min. - 18. Tim Borowski) - 20. Lukas Podolski, 11. Miroslav Klose (89. min. - 2. Marcell Jansen)
-------------------------------------------------------------------------------------
Chorwacja - Turcja 1:1 (0:0, 1:1 po dogrywce, karne 1:3)

Bramki: 1:0 Ivan Klasnić (119), 1:1 Semih Senturk (120+2).

Żółte kartki: Tuncay Sanli, Arda Turan, Ugur Boral, Emre Asik (Turcja).

Chorwacja: Stipe Pletikosa - Vedran Ćorluka, Robert Kovać, Josip Simunić, Danijel Pranjić - Darijo Srna, Niko Kovać, Luka Modrić, Ivan Rakitić - Niko Kranjćar (65. Mladen Petrić), Ivica Olić (97. Ivan Klasnić).

Turcja: Rustu Recber - Hamit Altintop, Emre Asik, Gokhan Zan, Hakan Balta - Sabri Sarioglu, Tuncay Sanli, Mehmet Topal (76. Semih Senturk), Arda Turan - Kazim Kazim (61. Ugur Boral), Nihat Kahveci (117. Gokdeniz Karadeniz).
-------------------------------------------------------------------------------------
Holandia - Rosja 1:3 (1:1, 0:0)

Bramki: 0:1 Roman Pawluczenko (56), 1:1 Ruud van Nistelrooy (86), 1:2 Dmitrij Torbiński (112), 1:3 Andriej Arszawin (116).

Żółte kartki: Holandia: Khalid Boulahrouz, Robin van Persie, Rafael van der Vaart. Rosja: Denis Kołodin, Jurij Żirkow, Dmitrij Torbiński.

Holandia: Edwin van der Sar - Khalid Boulahrouz (54. Johnny Heitinga), Andre Ooijer, Joris Mathijsen, Giovanni van Bronckhorst - Nigel de Jong, Orlando Engelaar (62. Ibrahim Afellay), Dirk Kuyt (46. Robin van Persie), Rafael van der Vaart, Wesley Sneijder - Ruud van Nistelrooy

Rosja: Igor Akinfiejew - Aleksander Aniukow, Denis Kołodin, Sergiej Ignaszewicz, Jurij Żirkow - Konstantin Zyrianow, Sergiej Siemak, Igor Siemszow (70. Dinijar Bilialetdinow), Iwan Sajenko (81. Dmitrij Torbinski)- Andriej Arszawin, Roman Pawluczenko.
Hiszpania - Włochy 0 - 0 (po dogrywce 0:0, karne 4:2)

Rzuty karne:
Hiszpania: David Villa (+), Santi Cazorla (+), Marcos Senna (+), Daniel Guiza (-), Cesc Fabregas (+)

Włochy: Fabio Grosso (+), Daniele De Rossi (-), Mauro Camoranesi (+), Antonio Di Natale (-)

Żółte kartki: Hiszpania: Andres Iniesta, David Villa, Santi Cazorla. Włochy: Massimo Ambrosini.

Hiszpania: Iker Casillas - Sergio Ramos, Carlos Puyol, Carlos Marchena, Joan Capdevila - Marcos Senna, Andres Iniesta (59. Santi Cazorla), Xavi Hernandez (60. Cesc Fabregas), David Silva - David Villa, Fernando Torres (85. Daniel Guiza).

Włochy: Gianluigi Buffon - Gianluca Zambrotta, Christian Panucci, Giorgio Chiellini, Fabio Grosso - Alberto Aquilani (108. Alessandro Del Piero), Daniele De Rossi, Massimo Ambrosini, Simone Perrotta (58. Mauro Camoranesi) - Antonio Cassano (75. Antonio Di Natale), Luca Toni.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gringo
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Gringo » 19:58, sob, 28.cze 2008

Ale szybko to Euro minęło :( Pamiętam jeszcze Czechy - Szwajcaria jak w przerwie żal mi było Freia, a tu jutro już finał.
Jeszcze przed Euro, gdy typowaliśmy z kolegami rózne wyniki wytypowałem finał Niemcy - Francja, a Hiszpania według mnie w ogóle miała nie wyjść z grupy. Także jutro jako jedyny z osób które znam jestem za Niemcami, wszyscy tylko Hiszpania, Hiszpania, Hiszpania :madrala:

Wklejam półfinały:
NIEMCY - TURCJA 3:2 (1 - 1)

Bramki: 0:1 Ugur Boral (22), 1:1 Bastian Schweinsteiger (26), 2:1 Miroslav Klose (79), 2:2 Semih Senturk (86), 3:2 Philipp Lahm (90).

Żółta kartka: Semih Senturk (53) - Turcja.

Niemcy: Jens Lehmann - Arne Friedrich, Per Mertesacker, Christoph Metzelder, Philipp Lahm - Bastian Schweinsteiger, Simon Rolfes (46 - Torsten Frings), Michael Ballack, Thomas Hitzlsperger, Lukas Podolski - Miroslav Klose (90 - Marcell Jansen).

Turcja: Rustu Recber - Sabri Sarioglu, Mehmet Topal, Gokhan Zan, Hakan Balta - Kazim Kazim (90 - Tumer Metin), Hamit Altintop, Mehmet Aurelio, Ayhan Akman (81 - Mevlut Erding), Ugur Boral (84 - Gokdeniz
Karadeniz) - Semih Senturk.
------------------------------------------------------------------------------------
ROSJA – HISZPANIA 0:3 (0:0)

Bramki: Xavi (50), D. Guiza (73), D. Silva (82).

Żółte kartki: J. Żirkow, D. Bilaletdinow (Rosja)

Rosja: Akinfiejew - Aniukow, W. Bieriezucki, Ignaszewicz, Żirkow - Żyrianow, Siemak, Siemszow (56, Bilaletdinow), Sajenko (57, Syczew) - Arszawin, Pawliuczenko.

Hiszpania: Casillas - Ramos, Puyol, Marchena, Capdevila - Senna, Iniesta, Xavi (69, Xabi Alonso), Silva - Villa (34, Fabregas), Torres (69, Guiza).
Obrazek

Awatar użytkownika
Agatka
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: Agatka » 05:40, ndz, 29.cze 2008

Ja tez jestem za Hiszapania! :) ale nie wiem czy dzis dotrwam do finału :( nie dosyc ze mam dzis egzamin, to dostalam goraczki i nie spalam cala noc :( wiec coś czuję ze o godzinie 20.30 to ja już bedę głęboko spała

Awatar użytkownika
Lidzia
Fan
Fan

Postautor: Lidzia » 12:56, ndz, 29.cze 2008

Hiszpania :ok:

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 17:37, ndz, 29.cze 2008

Niemcy wygrają. ;)
Odszedłem z Forum, jednak dalej jestem (parafrazując moje pierwsze posty) Największym Fanem Robbiego Williamsa. Pozdrawiam wszystkich fanów, którzy nadążają za nowymi pomysłami naszego idola i po prostu mu ufają. Dystans do samego siebie (i do robsesji) jest ważny, jednak nie należy z nim przesadzać. Mam zamiar do końca życia nazywać Robbiego Williamsa swoim ulubionym piosenkarzem (a liczę, że jeszcze długo pożyję). Pozostaję jemu jak i Wam
szczerze oddany Kuba K
.

Awatar użytkownika
Morris Moss
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Morris Moss » 18:11, ndz, 29.cze 2008

Ja finału nie obejrzę bo mi się nie chce. Wolę posiedzieć na gg i posłuchać muzy. :wink:

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 18:44, ndz, 29.cze 2008

Morris Moss pisze:Ja finału nie obejrzę bo mi się nie chce. Wolę posiedzieć na gg i posłuchać muzy.

A myślisz, że ja będę oglądał? Tata zrelacjonuje mi mecz i zawoła na każdą bramkę. :lol2:
szczerze oddany Kuba K
.

Awatar użytkownika
Morris Moss
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Morris Moss » 19:02, ndz, 29.cze 2008

Na interii masz fajne relacje live. Jak strzelą bramkę to komentator wydziera się "GOOOOOL!!!!" :D

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 19:25, ndz, 29.cze 2008

Wejdę, dzięki. ;)
szczerze oddany Kuba K
.

Awatar użytkownika
Gringo
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Gringo » 20:38, ndz, 29.cze 2008

Na razie jest źle :? Ale mam nadzieje, że Podolski strzeli 2 brameczki i Niemcy wygrają :)
Przeczuwam bramke w końcówce.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 20:42, ndz, 29.cze 2008

Spoko, będzie 3:2 dla Niemców. ;)
szczerze oddany Kuba K
.

Wróć do „A teraz coś z zupełnie innej beczki”