EURO 2008

Komentarze nie związane z czymkolwiek innym na forum.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

EURO 2008

Postautor: Kuba » 21:24, ndz, 08.cze 2008

Kto zdobędzie mistrzostwo Europy? Gdzie uplasuje się reprezentacja Polski?

W chwili pisania tego postu jest 2:0 dla Niemców, mimo to, mam nadzieję, że wyjdziemy z grupy. Austria i Chorwacja to nie są mocni przeciwnicy, na pewno w naszym zasięgu.

Wydaje mi się, że odpadniemy w 1/8 finału.
Odszedłem z Forum, jednak dalej jestem (parafrazując moje pierwsze posty) Największym Fanem Robbiego Williamsa. Pozdrawiam wszystkich fanów, którzy nadążają za nowymi pomysłami naszego idola i po prostu mu ufają. Dystans do samego siebie (i do robsesji) jest ważny, jednak nie należy z nim przesadzać. Mam zamiar do końca życia nazywać Robbiego Williamsa swoim ulubionym piosenkarzem (a liczę, że jeszcze długo pożyję). Pozostaję jemu jak i Wam
szczerze oddany Kuba K
.

Awatar użytkownika
Morris Moss
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Morris Moss » 22:33, ndz, 08.cze 2008

Moim zdaniem Polska nie wyjdzie z grupy.
Jestem pod wrażeniem gry Rogera. Na początku jak wchodził to byłem bardzo przeciwny wprowadzaniu go na murawę, a on tymczasem prze pierwsze 10 min swojej gry zrobił więcej niż Żurawski przez całą pierwszą połowę.

Proponuję, żeby ktoś wprowadzał tu wyniki meczów, składy, strzelców bramek i zawodników, którzy zdobyli kartki, tak żeby ciekawiej było. Jak nie ma chętnych to ja mogę się tym zająć :wink: .

Awatar użytkownika
Agatka
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: Agatka » 06:17, pn, 09.cze 2008

ja mam nadzieję, ze uda nam sie jednak wyjsc z grupy. choc sama nie wiem czy nie jestem glupia, ze ja mam ;P tez uwazam, że Austrja i Chorwacja sa do pokonania i mozemy sobie z nimi poradzic:)
Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeśli nie nosimy go w sobie.

Bądź moim aperitiv, rozpal zmysły, żeby życie smakowało lepiej.

Awatar użytkownika
Gringo
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Gringo » 11:23, pn, 09.cze 2008

Po meczu z Niemcami nie spałem pół nocy, taki byłem zdenerwowany :?
Jak dla mnie Roger był najlepszym piłkarzem z Polskiej reprezentacji (aż sam nie wierze, że to mówie :shock: ) Szkoda że Błaszczykowskiego nie bylo :?
Powiem jeszcze coś o grze skrzydłami, jak w pierwszej połowie Łobodziński dobrze wrzucał, ale Smolarka, ani nikogo nie było na pozycji, a gdy w drugiej połowie Smolarek był dobrze ustawiony to dośrodkowania były złe :| A pozatym nie przypominam sobie kiedy ostatnia Polska strzeliła z dośrodkowania :madrala:

Zawiódł mnie najbardziej Krzynówek i obrona też szwankowała :he:

Morris Moss pisze:
Proponuję, żeby ktoś wprowadzał tu wyniki meczów, składy, strzelców bramek i zawodników, którzy zdobyli kartki, tak żeby ciekawiej było. Jak nie ma chętnych to ja mogę się tym zająć :wink: .

Oczywiście mogę w czymś pomóc, tylko co i jak?
Obrazek

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 12:57, pn, 09.cze 2008

Jedyna rzecz, która mnie w tym meczu ucieszyła, to forma naszego bramkarza - Artura Boruca. Facet, jak zwykle zresztą, nie popełniał błędów, co może dawać nadzieję na kolejne spotkania.
Odszedłem z Forum, jednak dalej jestem (parafrazując moje pierwsze posty) Największym Fanem Robbiego Williamsa. Pozdrawiam wszystkich fanów, którzy nadążają za nowymi pomysłami naszego idola i po prostu mu ufają. Dystans do samego siebie (i do robsesji) jest ważny, jednak nie należy z nim przesadzać. Mam zamiar do końca życia nazywać Robbiego Williamsa swoim ulubionym piosenkarzem (a liczę, że jeszcze długo pożyję). Pozostaję jemu jak i Wam
szczerze oddany Kuba K
.

Awatar użytkownika
Morris Moss
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Morris Moss » 13:08, pn, 09.cze 2008

Oczywiście mogę w czymś pomóc, tylko co i jak?

No ja proponuję jakoś wprowadzać wyniki meczy, składy itp. Jak chcesz to możemy np. na zmianę jednego dnia ja, drugiego Ty, np. tak jak na dole...

Jedyna rzecz, która mnie w tym meczu ucieszyła, to forma naszego bramkarza - Artura Boruca

Szczególnie podobało mi się jak sparował strzał Ballacka.

-------------------------------------------------------

Szwajcaria - Czechy 0:1 (0:0)
Bramka - Sverkos (71)
Żółte kartki: Philippe Magin, Johan Vonlanthen, Tranquillo Barnetta (wszyscy Szwajcaria)
Szwajcaria: Diego Benaglio - Stephen Lichtsteiner (75-Johan Vonlanthen), Patrick Mueller, Philippe Senderos, Ludovic Magnin - Valon Berhami (84-Eren Derdiyok), Gokhan Inler, Gelson Fernandes, Tranquillo Barnetta - Alexander Frei (46-Hakan Yakin), Marco Streller.
Czechy: Petr Cech - Zdenek Grygera, Tomas Ujfalusi, David Rozehnal, Marek Junkulovski - Libor Sionko (83-Stanislav Vlcek), David Jarolim (87-Radoslav Kovac), Tomas Galasek, Jan Polak, Jaroslav Plasil - Jan Koller (56-Vaclav Sverkos).

Portugalia - Turcja 2:0 (0:0)
Bramki: Pepe (61.), Raul Meireles (90)
Żółte kartki: Colin Kazim-Richards, Gokhan Zan, Sabri Sarioglu (wszyscy Turcja)
Portugalia: Ricardo - Bosingwa, Ricardo Carvalho, Pepe, Paulo Ferreira - Joao Moutinho, Petit - Cristiano Ronaldo, Deco (90-Fernando Meira), Simao Sabrosa (83-Raul Meireles) - Nuno Gomes (69-Nani).
Turcja: Volkan Demirel - Hamit Altintop (76-Semih Senturk), Servet Cetin, Gokhan Zan (55-Emre Asik), Hakan Balta - Colin Kazim-Richards, Emre Belozoglu, Mehmet Aurelio - Mevlut Erdinc (46-Sabri Sarioglu), Tuncay Sanli - Nihat Kahveci.

Awatar użytkownika
Agatka
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: Agatka » 18:42, pn, 09.cze 2008

Krzynówek jak dla mnie w oglóle nie powinien być w reperezentacji. on zawsze albo przestrzela albo trafia obok! A Smolarek wyjątkowo mało aktywny był w tym meczy, zwłaszcza w pierwzej połowie. Aż do niego nie podobne ;)
Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeśli nie nosimy go w sobie.

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 19:30, pn, 09.cze 2008

Krzynówek nie raz ratował nam mecze, więc musi grać! ;) A strzał ma dobry, tylko okazji mniej, niż choćby Lewandowski.
szczerze oddany Kuba K
.

Awatar użytkownika
Morris Moss
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Morris Moss » 19:39, pn, 09.cze 2008

Agatka pisze:molarek wyjątkowo mało aktywny był w tym meczy

w końcu sam w ataku, a na Żurawskiego z tyłu nie mógł liczyć :wink:

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 20:39, pn, 09.cze 2008

Wczoraj w necie chodzily plotki, ze Polacy strzela 4 gole : 2 Klose i 2 Podolski :lol2: . Takze pocieszcie...gole strzlil Polak :lol2: .

Awatar użytkownika
stokrotka1989
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: stokrotka1989 » 20:53, pn, 09.cze 2008

a ja jestem jak na razie w szoku po meczu Francji. :P nic nie mówię

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 21:07, pn, 09.cze 2008

Myślałem, że Francuzi rozniosą Rumunię...
szczerze oddany Kuba K
.

Awatar użytkownika
stokrotka1989
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: stokrotka1989 » 21:13, pn, 09.cze 2008

ja właśnie też;P

Awatar użytkownika
Gringo
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Gringo » 09:43, wt, 10.cze 2008

OK Morris dogadamy się na gg jeszcze :wink:

No to pozostałe mecze:
-------------------------------------------------
Austria - Chorwacja 0-1 (0-1)
Bramka: Modric 4 min. z karnego

Żółta kartka - Austria: Emanuel Pogatetz, Juergen Saeumel, Sebastian Proedl. Chorwacja: Robert Kovac.

Austria: Juergen Macho - Joachim Standfest, Sebastian Proedl, Emanuel Pogatetz, Martin Stranzl, Ronald Gercaliu (69. Umit Korkmaz) - Andreas Ivanschitz, Rene Aufhauser, Juergen Saeumel (61. Ivica Vastic) - Martin Harnik, Roland Linz (74. Roman Kienast).

Chorwacja: Stipe Pletikosa - Vedran Corluka, Robert Kovac, Josip Simunic, Danijel Pranjic - Darijo Srna, Niko Kovac, Luka Modric, Niko Kranjcar (62. Dario Knezevic) - Mladen Petric (73. Igor Budan), Ivica Olic (82. Ognjen Vukojevic).

Zawiódł mnie Petric i oczekiwałem w ogóle więcej od Chorwacji.

---------------------------------------------------------
Niemcy - Polska 2:0 (1:0)

Bramki: Lukas Podolski (20, 72)

Żółte kartki: Bastian Schweinsteiger - Euzebiusz Smolarek, Mariusz Lewandowski.

Niemcy: Jens Lehmann - Philipp Lahm, Per Mertesacker, Christoph Metzelder, Marcell Jansen - Clemens Fritz (56 Bastian Schweinsteiger), Torsten Frings, Michael Ballack, Łukasz Podolski - Mirosław Klose (90 Kevin Kuranyi), Mario Gomez (76 Thomas Hitzlsperger).

Polska: Artur Boruc - Marcin Wasilewski, Michał Żewłakow, Jacek Bąk, Paweł Golański (75 Marek Saganowski) - Wojciech Łobodziński (65 Łukasz Piszczek), Dariusz Dudka, Mariusz Lewandowski, Maciej Żurawski (46 Roger Guerreiro), Jacek Krzynówek - Euzebiusz Smolarek.

----------------------------------------------------
Rumunia - Francja 0 - 0
Żółte kartki: Daniel Niculae, Cosmin Contra, Dorin Goian - Willy Sagnol.

Rumunia: Bogdan Lobont - Cosmin Contra, Gabriel Tamas, Dorin Goian, Razvan Rat - Razvan Cocis (64 Paul Codrea), Mirel Radoi (90 Nicolae Dica), Cristian Chivu - Banel Nicolita, Adrian Mutu (78 Marius Niculae), Daniel Niculae.

Francja: Gregory Coupet - Willy Sagnol, Lilian Thuram, William Gallas, Eric Abidal - Franck Ribery, Claude Makelele, Jeremy Toulalan, Florent Malouda - Nicolas Anelka (72 Bafetimbi Gomis), Karim Benzema (77 Samir Nasri).

Szkoda, że Henry nie grał :?
-----------------------------------------
Holandia - Włochy 3:0 (2:0)
Bramki: Ruud van Nistelrooy (26), Wesley Sneijder (31), Giovanni van Bronckhorst (79).

Żółte kartki: Nigel de Jong - Luca Toni, Gianluca Zambrotta, Gennaro Gattuso.

Holandia: Edwin van der Sar - Andre Ooijer, Khalid Boulahrouz (77-John Heitinga), Joris Mathijsen, Giovanni van Bronckhorst - Nigel de Jong, Orlando Engelaar - Dirk Kuyt (81-Ibrahim Afellay), Rafael van der Vaart, Wesley Sneijder - Ruud van Nistelrooy (70-Robin van Persie).

Włochy: Gianluigi Buffon - Christian Panucci, Andrea Barzagli, Marco Materazzi (55-Fabio Grosso), Gianluca Zambrotta - Massimo Ambrosini, Andrea Pirlo, Gennaro Gattuso - Mauro Camoranesi (75-Antonio Cassano), Luca Toni, Antonio Di Natale (64-Alessandro Del Piero).

Jak na razie najlepszy mecz na tym turnieju, zobaczymy jak dzisiaj Hiszpania zagra.
Obrazek

Awatar użytkownika
Agatka
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: Agatka » 12:02, wt, 10.cze 2008

ja sie strasznie ciesze, że Holadnia wczoraj wygrala. o podstawowki zasze Holandii kibicowalam:) juz dawno tak ladnie nie grali. A dzis kibicuje Hiszpanii i Grecji :)

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 12:04, wt, 10.cze 2008

Agatka pisze:dzis kibicuje Hiszpanii i Grecji

Ja też, ale obstawiam, że Szwedzi pokonają Grecję.
szczerze oddany Kuba K
.

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 17:32, wt, 10.cze 2008

PIłka nożna to mój drugi ulubiony sport :zakochany: Dla mnie to Euro jest jedną wielką farsą, to cud, że wogóle tam jesteśmy :lol2: Sam Leo ma przyjemność być tam pierwszy raz. A tak szczerze, myślę, że z Austrią na pewno damy radę, a z Chorwacją może być gorzej, ale też jestem dobrej myśli :lol: A jeśli chodzi o mecz z Niemcami, to jest on wielkim minusem, że był dla Nas jako pierwszy, a poza tym jeden z goli padł PO SPALONYM czego sędzia nie zauważył :roll: nice.........
Obrazek

Something beautiful will come your way:)

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 19:05, wt, 10.cze 2008

Tam nie było spalonego, napastnik obiegł naszego obrońcę, uwalniając się tym samym spod pułapki.
szczerze oddany Kuba K
.

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 11:30, śr, 11.cze 2008

Moim zdaniem i wielu innych osób był, ale cóż...Gratulacje dla wspaniałych "sędziów" na Euro :twisted:
Jeśli chodzi o jutrzejszy mecz, to nie wiem dlaczego chodzi mi po głowie wynik 3:1, of course dla Nas 8)
Obrazek

Something beautiful will come your way:)

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 16:32, śr, 11.cze 2008

2:0 będzie :D
szczerze oddany Kuba K
.

Wróć do „A teraz coś z zupełnie innej beczki”