wszystko o wszystkim

Komentarze nie związane z czymkolwiek innym na forum.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gringo
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Gringo » 18:49, wt, 13.lis 2012

Co znalazłem w propozycjach do Listy Przebojów Programu Trzeciego:

http://www.youtube.com/watch?v=rmoR8tpO1KQ

Szukałem Candy, a tu takie zaskoczenie, nawet fajna ta piosenka.

PS: Candy nie znalazłem :|
Obrazek

Awatar użytkownika
Gringo
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Gringo » 08:30, wt, 17.wrz 2013

Na stacji E4me TV puścili wczoraj wszystkie teledyski Roberta.
Trwało to 3 godziny :)

Powtórka będzie o 12:30 w czwartek.

Na cyfrowym polsacie kanał 185.
Obrazek

Jupus5

Postautor: Jupus5 » 19:25, wt, 17.wrz 2013

To muszę sprawdzić czy w ogóle mam ten kanał.;) Gdybym go miał, byłoby świetnie. To znaczy fajny, optymistyczny dzień. Jak zawsze dzięki za świeże informacje Gringo.:)

Jednak nie mam tego kanału.

Ps.
Przepraszam, że tutaj ale Gringo, czy dostałeś moją prywatną wiadomośc? Bo u mnie pokazuje, że dziś nie dotarła do Ciebie i nie wiem czemu. Jak coś to wysłałbym Ci ją ponownie.;)

Awatar użytkownika
Gringo
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Gringo » 18:52, pt, 11.paź 2013

http://www.youtube.com/watch?v=gGN3l8Y6bGQ

Jakim cudem coś takiego istnieje????? :shock:
Obrazek

Awatar użytkownika
NiteQ
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja

Postautor: NiteQ » 23:57, ndz, 13.paź 2013

Coś cicho tam... Czy publika wyciszona? :P
I just wanna feel...

Vienna 17/7/13
Oslo 13/5/14

Awatar użytkownika
bmij26
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: bmij26 » 19:24, śr, 16.paź 2013

MAM PROBLEM POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na muzyke mam zaśpiewać swoją ulubioną piosenke a problem jest w tym że nie wiem co zaśpiewać bo WSZYSTKIE piosenki Roba są moimi ulubionymi i teraz prośba do was co zaśpiewać
O niektórych rzeczach dowiadujemy się za późno :C

Awatar użytkownika
Iwonia
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: Iwonia » 23:09, śr, 16.paź 2013

Strong-nie jest trudna...Chyba że chcesz wyzwanie :D to- Me and my monkey!

Jupus5

Postautor: Jupus5 » 00:17, czw, 17.paź 2013

Ja miałem to samo zadanie na muzyce w gimnazjum i oczywiście wybrałem najsłynniejsze karaoke, czyli... "Angels". I "anioły" przyniosły mi wtedy szczęście. :) Ale wtedy był to o wiele mniej znany utwór niż dziś i poziom zaskoczenia był naprawdę duży. Jakby to podziałało na dzisiejszych odbiorców... nie wiem. A w ogóle to miałem wtedy wielkiego stresa. Ja bardzo nie lubię obnażać się ze swej prywatności przed innymi, z drugiej strony nie znoszę jej ukrywać bo nie chcę być zakłamany. W razie czego ciężko jest mi się wykłócać z innymi, walcząc o swoje. Tak czy inaczej trzymam kciuki. Na pewno świetnie dasz sobie radę bmij26. :)

Awatar użytkownika
bmij26
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: bmij26 » 11:05, czw, 17.paź 2013

Też myślałem nad B-sidem Brits2013 tylko że tam są przekleństwa i nagane bym dostał :). Myślałem też nad Feel tylko że wszyscy to już znają bo wcześniej to śpiewałem :( . Angels nie bo koleżanka to śpiewa :( szybsza była :D więc chyba wezmę Strong :P

Jupus5

Postautor: Jupus5 » 18:09, czw, 17.paź 2013

Ooo, to widzę, że dość często udzielasz się wokalnie. :) U nas można było śpiewać w duecie. ;) To ja bym chyba wybrał "Ghost", "Advertising Space" może "Tripping." W każdym razie coś z Intensive Care, bo to nie jest popularna płyta, a jest tam wiele fajnych melodii. :)

Awatar użytkownika
Iwonia
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: Iwonia » 19:02, czw, 17.paź 2013

Trzymamy kciuki! :)

Awatar użytkownika
bmij26
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: bmij26 » 19:47, czw, 17.paź 2013

Postanowiłem jednak wybrać Make Me Pure bo mam ją na dzwonek i właśnie myślałem na tym strong i telefon mi zadzwonił :D. A co do udzielania się to tak od kąd słycham Robbiego bo jego piosenki mi odpowiadają i przemawiają do mnie :)

Przypadek nie sądze :)

A i dziękuja za wiare :D Jednak co fani robiego to fani robiego (czyt. Jedna wielka rodzina) tak przypuszczam :D

Awatar użytkownika
bmij26
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: bmij26 » 20:40, czw, 17.paź 2013

Tak wiem post pod postem nie może być ale to o czymś innym. Bo czytałem dzisiaj/wczoraj na forum/w necie o tym ze robbie jako 3 latek już spiewal i wygrał jakiś konkurs i właśnie chciałbym tutaj zaprzeczyc bo mężczyzna może dopiero od 16/17roku życia tak naprawde może spiewac bo dopiero wtedy przeszedl mutacje a co za tym idzie dopiero wtedy może wyciągnąc takie nuty jak Rob :D jak co to sorka za zamieszanie :)

Jupus5

Postautor: Jupus5 » 23:51, czw, 17.paź 2013

A może jednak Wont Do That, albo Something Beautifull? To są takie optymistyczne, melodyjne piosenki, a ludzie lgną to takich. ;) Chyba ciężko jest pytać fanów Roba, którą z jego piosenek wybrać. ;)

Nie chwaląc się ja śpiewałem mając 3 latka. I nie masz tu racji. Mutacja nie zaczyna się po narodzinach, tylko zaczyna się znienacka, niespodziewanie. I nie wiadomo ile może trwać. Najlepiej mi to śpiewanie wychodziło właśnie przed mutacją. Później załamka i to długo. A dziś czuje się już cieniem dawnego siebie. Tego, który przed przerwą zarejestrował się na tym forum. Powrót tutaj to element terapii, tak jak i sam Rob. ;) Tak to jest z mutacją, jest nieprzewidywalna. Czasem trwa długo, czasem krótko a i chwyta w różnym wieku. Moja była bardzo długoterminowa i strasznie mnie dobijająca. Tak to bywa. ;)

Czyli mówisz, że udzielasz się wokalnie odkąd Rob Cię zafascynował? Cóż, nie dziwię się. :D Dla mnie to przykład na to, że najważniejsze na scenie to wiarygodność, bycie sobą połączone z otwartością, która pozwala dotrzeć do emocji odbiorców. Zacząłem korzystać z tych przykazań, nie bać się sceny gdy jestem pewny tego co chcę przekazać, właśnie od momentu poznania Roba. A od kiedy trwa Twoja robsesja? :)

Awatar użytkownika
bmij26
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: bmij26 » 12:40, pt, 18.paź 2013

Szczerze to od tego roku od Candy i Rock DJ które leciało w TV Star :D. A tak to wcześniej go słuchałem ale niewiedziałem zbytnio że to taki zajefajny facet, z takim poczuciem humoru itp. Czyli króciutko ale słucham go od przedszkola czyli od 9lat :D

Jupus5

Postautor: Jupus5 » 13:07, pt, 18.paź 2013

Jeszcze "A Place To Crash" mi się przypomniało. :) W każdym razie chyba jednak stawiałbym na żywioł. ;)

Rozumiem, czyli poznałaś go dokładniej, od innej strony. Cóż, może Ci się nie znudzi. ;) Ja życzę Ci aby Twoje przerwy z Robem nie były długie, na pewno krótsze niż moja, bo teraz wiem, że nie warto je mieć. Rob to zawsze pozytywna energia do życia, a że przez jakiś czas mi jej brakowało... Może z Robem byłoby lżej. :) Tak więc życzę Ci udanego występu i długiej robsesji bmij26. :)

Awatar użytkownika
bmij26
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: bmij26 » 13:36, pt, 18.paź 2013

Dziękuje a co do przerwy nie mam zamiaru jej robić chwilowo ponieważ wiem po niektórych osobach że jak zrobili sobie przerwe to później koniec. A narazie zapowiada sie na dużo niespodzianek od Roba ;D.

Ja tam wybiore jednak to Make Me Pure bo ta piosenka mi odpowiada. Niewiem jak to określić podczas spiewania tej piosenki czuje cos takiego jakby ta piosenka opowiadała moje życie :? , Radość mnie rozpiera :spiew: i wypełnia mnie :D
(wiem masło maślane ale ok :D )

Jupus5

Postautor: Jupus5 » 14:40, pt, 18.paź 2013

Make Me Pure to dla mnie jedna z tych piosnek-terapii od Roba. :) Właściwie to życzę ci nieskończenie długiej robsesji. :lol:

Awatar użytkownika
bmij26
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: bmij26 » 15:11, pt, 18.paź 2013

Dziękuje i tobie nawzajem :)
A tak na marginesie z tego co wynika to Go Gentle jest dla teodory tak czy nie ? :? :shock:

Awatar użytkownika
Nicole1823
Fan
Fan

Postautor: Nicole1823 » 18:34, pt, 18.paź 2013

Dobry wybór, mam nadzieje że wyśpiewasz na 6 :D
Tak, Rob ostatnio mówił że teraz będzie robił (nagrywał) wszystko dla Teddy. Czy na teledysku na końcu mówi "I love you Teddy" czy mi się wydaje :?: :wink:

Wróć do „A teraz coś z zupełnie innej beczki”