Rob w wykonaniu innych !

Masz ciekawe linki do stron o Robbiem ? Podziel się informacją z innymi.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Morris Moss
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Morris Moss » 19:48, ndz, 01.kwie 2007

Agusia pisze:Świetna,super i w ogóle 8) heh szkoda że ta reklama nie jest transmitowana na polskich ekranach :lol2: wtedy musiałabym czekać całe dnie by ją nagrać :lol2:

ściągnij sobie z youtube za pomocą vdownloadera :lol:

Awatar użytkownika
zeniu007
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: zeniu007 » 15:10, ndz, 08.kwie 2007

Kurcze, właśnie przeżyłem szok!! Po obejrzeniu tego chłopczyka z "Angels"... Dosłownie cudownie!! niestety straci ten ładny głosik, gdy tylko przyjdzie mutacja... Ale nie powiedziane, ze później bedzie gorzej, wręcz przeciwnie, moze nieźle chłopak wymiatać...
A co do tej reklamówki, to tez mi sie podoba... :D Całkiem ładna pani policjantka... :wink: A "Feel" ZDECYDOWANIE wolę w wykonaniu Robbie;go... ( to chyba oczywiste )... :wink:

Awatar użytkownika
Madzia16pl
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum
Kontaktowanie:

Postautor: Madzia16pl » 17:58, pn, 09.kwie 2007

Hehe ja juz bym chyba wolala ogladac ta reklamowke smarta 100 razy niz obejrzec ponownie pana Nejmana. Do tej pory nie moge dojsc do siebie po tym co uslyszalam. A jeszcze tan komentarz p Górniak. Boze drogi.... jak to moglobyc sexsiarskie??? Raczej to bylo maltretowanie idealnej piosenki. Rozumiem, ze nie kazdy ma talent to spiewu, ale ja na jego miejscu bym nie zaspiewala, wiedzac, ze nie idzie mi najlepiej. Jestem tylko ciekawa co by zrobil Robbie po uslyszeniu tego wykonania hehe. Dla mnie to bylo 3 minuty masakry i smiechu (albo placzu, bo juz nie wiem co bylo lepsze).

P.S reklamowka smarta jest zajefana :D:D:D Strasznie mi sie spodobala :D
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 18:54, pn, 09.kwie 2007

Odnośnie p. Nejmana oraz jego "interpretacji" Feel: pozwoliłem sobie odpowiednio zmienić tekst 8). Przeczytajcie, a zrozumiecie, że można jednak było (wbrew pozorom) gorzej zaśpiewać Feel :wink:.

Feel

C' mon hold my hand

I want to contact the living

Not sure I understand

This road I have been given

I sit and talk to God

And he just laughs at my plans

My head speaks a language, I do not understand

I just want to feel real love

Feel the home that I live in

'Cos I got too much life

Running through my veins, going to waste

I do not want to die

But I ain not keen on living either

Before I fall in love

I am preparing to leave her

Scared myself to death

That is why I keep on running

Before I have arrived, I can see myself coming

And I need to feel, real love

And life ever after

I can not get enough

I just wanna feel real love

Feel the home that I live in

I got too much love

Running through my veins, still going to waste

I just wanna feel real love

And life ever after

There is a hole in my soul

You can see it in my face

It is a real big place

Come on hold my hand

I wanna contact the living

Not sure I understand

This road I have been given

Not sure I understand

Not sure I understand

Not sure I understand

Not sure I understand

[b]Jak widzicie, w znaczeniu zero różnić, jednak spróbujcie sobie zaśpiewać ten tekst Feel :wink:. Rob wyprzedził mnie w 2 minucie :)
Odszedłem z Forum, jednak dalej jestem (parafrazując moje pierwsze posty) Największym Fanem Robbiego Williamsa. Pozdrawiam wszystkich fanów, którzy nadążają za nowymi pomysłami naszego idola i po prostu mu ufają. Dystans do samego siebie (i do robsesji) jest ważny, jednak nie należy z nim przesadzać. Mam zamiar do końca życia nazywać Robbiego Williamsa swoim ulubionym piosenkarzem (a liczę, że jeszcze długo pożyję). Pozostaję jemu jak i Wam
szczerze oddany Kuba K
.

Awatar użytkownika
Morris Moss
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Morris Moss » 19:58, pn, 09.kwie 2007

Madzia16pl pisze:Raczej to bylo maltretowanie idealnej piosenki. Rozumiem, ze nie kazdy ma talent to spiewu, ale ja na jego miejscu bym nie zaspiewala, wiedzac, ze nie idzie mi najlepiej. Jestem tylko ciekawa co by zrobil Robbie po uslyszeniu tego wykonania hehe.

... i maltretowanie widzów a w szczególności fanów Roba. Co by zrobił Robbie po usłyszeniu tego wykonania?... Poszedł do psychiatryka na własne życzenie. :D

Awatar użytkownika
Madzia16pl
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum
Kontaktowanie:

Postautor: Madzia16pl » 20:37, pn, 09.kwie 2007

Morris Moss pisze:... i maltretowanie widzów a w szczególności fanów Roba. Co by zrobił Robbie po usłyszeniu tego wykonania?... Poszedł do psychiatryka na własne życzenie. :D

Heheh czy ja sie dziwie chyba nie. Albo by biedny Robbie dostal zawalu po tym jak by uslyszal to wycie..... Ja dopiero to dzisiaj w calosci uslyszalam i ledwo wytrzymalam przed monitorem hehe. Biedni jurorzy wspolczuje im z powodu takiego wykonywania tych piosenek... Zreszta wykonawcom tez wspolczuje, ze ich piosenki sa tak maltretowane (widzom i fanom takze). :) Pozdro
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Geffarda
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Geffarda » 10:02, wt, 10.kwie 2007

O kurw* :galy: ludzie trzymajcie mnie noo :!: Jak tak można i te błędy :shock: i to jak on starał się naśladować Roba i to "low ju mama"
i pod koniec coś w stylu " I can get enough" ? O ile mnie moja pamięć nie myli to końcówka brzmi inaczej :| :bat:
Wie ktoś gdzie Nejman mieszka ? :twisted: trzeba będzie go odwiedzić :lol2:
Obrazek

Awatar użytkownika
Morris Moss
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Morris Moss » 13:30, wt, 10.kwie 2007

Geffarda pisze:Wie ktoś gdzie Nejman mieszka ? :twisted: trzeba będzie go odwiedzić :lol2:

Własnie wypadałoby go odwiedzić całą naszą grupką i dać feel do ponownego przesłuchania i umęczyć go jego wykonaniem tak jak to on skutecznie umęczył nas. A jeżeli chodzi o to gdzie on mieszka to jakby dobrze poszukał w necie to da radę znaleźć.
Ostatnio zmieniony 19:23, wt, 10.kwie 2007 przez Morris Moss, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Madzia16pl
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum
Kontaktowanie:

Postautor: Madzia16pl » 17:31, wt, 10.kwie 2007

Hehe dobry pomysl. Moze przy okazji odwiedzimy tez pania Gorniak hehe :twisted: Jej tez przydaloby sie zaprezentowac prawdziwe Feel :D Bo oboje z Nejmanem chyba nigdy nie slyszeli tej piosenki w prawdziwym wykonaniu :D Moze w koncu Nejman zacznie spiewac lepiej po naszej interwencji ;) i przestanie meczyc ludzi przed telewizorami swoim spiewem ;)
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Geffarda
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Geffarda » 17:50, wt, 10.kwie 2007

A co mówiło jakże zacne jury ??? :twisted: Bo nie oglądam tego programu...komerchą wieje jak cholera(to chyba nie jest brzydkie słowo, więc pozawalm sobie niezakropkowywać ;])...Nejman powinien wylecieć na zbitą twarz.Ot co.

A co do p.Górniak....to niech się najpierw hymnu nauczy,a później stopniowo możemy wprowadzać jakieś inne kawałki (żeby nam dziewczę szoku nie doznało). :lol2:
Obrazek

Gość

Postautor: Gość » 19:00, wt, 10.kwie 2007

Górniakowa sie nim zachwycała :D

Awatar użytkownika
Morris Moss
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Morris Moss » 19:30, wt, 10.kwie 2007

Geffarda pisze:A co do p.Górniak....to niech się najpierw hymnu nauczy,a później stopniowo możemy wprowadzać jakieś inne kawałki (żeby nam dziewczę szoku nie doznało). :lol2:

Właśnie rozpanoszyła się w tym jury a sama nie umie nawet naszego hymnu pożądnie zaśpiewać tylko przyozdabia modulacjami głosu. Najwyraźniej nie ma wstydu oceniać innych po takiej kompromitacji (musieli duzo płacić). Nie rozumiem rezyserów tego programu, którzy zapraszają takich ludzi jak Górniak albo np. Rudi, którego wiedza o muzyce ogranicza się do "Śpiewajacych fortepianów" i występów w kabarecie TEY. Jedynym uzasadnionym wyborem do jury jest pani Elżbieta, która słusznie wszystkich krytykuje i daje im po kościach.

Awatar użytkownika
Geffarda
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Geffarda » 20:35, wt, 10.kwie 2007

heh....no moim zdanniem to jury powinno być profesjonalniejsze. Bo tam to raczej hołota niż elita polski :lol2: nie miałabym nic przeciw Wojewódzkiemu bo zna sie chłopak na rzeczy :D i jeszcze ten co do mopa podobny (z dredami) czyli sqad Idolowy ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Madzia16pl
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum
Kontaktowanie:

Postautor: Madzia16pl » 06:21, śr, 11.kwie 2007

Hehehe Wojewodziki dobra mysl :D Moze by Nejmanowi choc na chwilke mina zrzedla a nie usmieszek zachwytu, bo pani co nie umiala hymnu zaspiewac go pochwalila (sexsiarski glos Boze no nie moge tego starwic do dzisiaj). Nie ma jak jury Idola :D:D Wtedy to sie dzialo :D Polowa z nich moglaby byc w tym programie, wtedy by bylo smiesznie :D
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Morris Moss
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Morris Moss » 14:43, śr, 11.kwie 2007

Trzeba napisać maila do producentów, że członkowie forum Robbiego Williamsa są oburzeni kaleczącym wspaniałą piosenke wykonaniem i wypowiedzią niektórych jurorów. Zażądamy odszkodowania za uszczerbek na naszej psychice.

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 17:14, śr, 11.kwie 2007

To już prośba do starszych fanów Roba :lol2:. Wybaczcie, ale profesionalnych podań nie uczyłem się jeszcze pisać na polskim :idea:. Teraz 200 MB Moich Dokumentów zajmują mi rozprawki oraz liczne charakterystyki :wink:
Odszedłem z Forum, jednak dalej jestem (parafrazując moje pierwsze posty) Największym Fanem Robbiego Williamsa. Pozdrawiam wszystkich fanów, którzy nadążają za nowymi pomysłami naszego idola i po prostu mu ufają. Dystans do samego siebie (i do robsesji) jest ważny, jednak nie należy z nim przesadzać. Mam zamiar do końca życia nazywać Robbiego Williamsa swoim ulubionym piosenkarzem (a liczę, że jeszcze długo pożyję). Pozostaję jemu jak i Wam
szczerze oddany Kuba K
.

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 17:10, ndz, 15.kwie 2007

Jak być Robbiem :lol:
[youtube]http://youtube.com/watch?v=7FAFo4bQkjE[/youtube]
szczerze oddany Kuba K
.

Awatar użytkownika
Agusia
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Agusia » 17:43, ndz, 15.kwie 2007

Fajne.Ale z głębi serca mogę powiedzieć - Robbiemu nikt nie dorówna! :twisted: Jest niepokonany :lol2: I nikt nigdy nie zaśpiewa lepiej niż on.
"I just wanna feel real love.." - Feel

Awatar użytkownika
Mrs.Laydee
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Mrs.Laydee » 19:12, ndz, 15.kwie 2007

robbiowe to oni mają jedynie ruchy (co jest dosyć niesamowite), śpiew jest, cóż, taki sobie. szczególnie pan od swingu śpiewać nie umie.
*no, przesadzili teraz
świat się kończy, czas umierać.

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 19:19, ndz, 15.kwie 2007

Mrs.Laydee pisze:szczególnie pan od swingu śpiewać nie umie.

A nawet jeśli by umiał, to zmieniłoby to coś?
Oryginalny Robbie Williams jest tylko jeden, a więc osoba posiadająca ładny głos, dobrze dobrany strój oraz układ taneczny i tak mu nie dorówna!
szczerze oddany Kuba K
.

Wróć do „Internet”