Chat

Masz ciekawe linki do stron o Robbiem ? Podziel się informacją z innymi.

Moderator: Moderatorzy

Mav

Chat

Postautor: Mav » 18:51, pt, 30.cze 2006

data: 17.11.2002
kanał: MSN
wywiad przeprowadzał: Chris Heath
miejsce: LA
dzięki uprzejmości: MSN

W ubraniu czuję się ograniczony, mam zamiar być jednym z tych zawstydzających ojców - naturalistów gdy będę starszy, bo lubię być nagi

W przeddzień ukazania się "Escapology" MSN przeprowadza czat z Robbiem, na żywo, drogą satelitarną z jego domu w Londynie. Relaksując się na sofie tuż po powrocie z buńczucznego występu w show Marka Godiera, Robbie odpowiada na pytania od fanów, przedstawiane mu przez autora "Feel" Chrisa Heatha.
W ciekawej formie opowiada o wszystkim, od nagrywania nago do Fame Academy, od pomysłów na podbicie amerykańskiego rynku po idealną piosenkę.

MSN:
Cześć, nazywam się Chris Heath. Jestem tu z Robbiem Williamsem i jego rybką w londyńskim domu, gotowy by zadać mu pytania, które przesłaliście przez ostatnie kilka tygodni i może jeszcze kilka więcej, które zadacie podczas następnej godziny, gdy będziemy tu rozmawiać.

Robbie:
Start!

MSN:
Kristeen chciałaby się dowiedzieć, czy to prawda, że nagrywałeś swój nowy album, "Escapology", nago.

Robbie:
Właściwie nagrałem części albumu nago. W studiu jest pewna przestrzeń, gdzie gra cały zespół i osobna budka dla wokalisty, czyli dla mnie.

MSN:
Matt Brown chce wiedzieć, czy planujesz zostać w Ameryce i czy ma to związek z brytyjskimi brukowcami.

Robbie:
Hmmm... Brukowce mają z tym dużo wspólnego. Tak, mam zamiar spędzać dużo czasu w Stanach ale nadal mieszkam w Anglii. Ostatnie 10 lat żyłem tak jakby pod czujnym okiem mediów. Naprawdę jestem wrażliwym chłopcem, bardzo, bardzo wrażliwym i to wszytko ma na mnie wpływ, więc po prostu musze się z tego wydostać i zrobić sobie przerwę, tak abym z obu tych światów otrzymywał to, co najlepsze. Bo jadę do Ameryki i nikt mnie tam nie zna a potem wracam do domu i naprawdę czerpię przyjemność z mojej pracy, z moich nagrań i z tego kim jestem. Wiecie co, to naprawdę działa.

MSN:
Następne pytanie od Clare z Cambridge: "Cześć Robbie, tu Clare, chciałabym się dowiedzieć co myślisz o PopStars - zgodziłbyś się na to?"

Robbie:
Co myślę o PopStars... hmmm. Naprawdę uważam, że jest to dość okrutna telewizja i w jakiś sposób odpychająca. Pop Rivals mniej uzależnia niż Fame Academy. Nie mam ulubionego, każdy z nich ma marzenia..jest w tym coś okrutnego... wiem jakie marzenia mają ci ludzie bo moje są podobne a wygrywanie ich w telewizji, poddawanie ich pod głosowanie - bo pamiętajmy, że o głosowanie tu chodzi - pokazuje, że chodzi tylko o to, aby ktoś gdzieś się wbogacił, a najmniej chodzi o marzenia tych ludzi..
Mam na myśli, że jeśli będą mieli trochę szczęścia, pasję i jaja, to mogą rozpocząć karierę, ale nie są to zdrowe programy i myślę, że reality TV się już wypaliły i wyprzedały. Ale cieszę się, że są i niech trawają, bo dzięki nim ja prezentuję się świetnie
.

MSN:
Jaka jest idealna piosenka? Pyta o to social zero.

Robbie:
One

MSN:
Dlaczego?

Robbie:
Dla mnie jest idealna tekstowo. Idealna piosenka dotyka uczuć, a ktoś idealny nie musi być idelany dla kogoś innego, więc nie wiem jaka piosenka jest idealna, ale moją ulubioną piosenką jest "One" U2, bo prawie zawsze doprowadza mnie do łez, kocham ten tekst, kocham serce i duszę tej piosenki, kocham. I bardzo kocham Bono, chciałbym być nim, naprawdę bardzo bym chciał, wszystko bym za to oddał... ale tak - U2 "One".

cdn...

Awatar użytkownika
Madzia16pl
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum
Kontaktowanie:

Postautor: Madzia16pl » 19:26, pt, 30.cze 2006

Dzieki Mav za artykul, jest super. Mam nadzieje, ze nie dlugo bedzie ciag dalszy. Nie moge sie doczekac......
P.S super robota :D
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
baxterek16
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: baxterek16 » 20:10, czw, 06.lip 2006

Madzia16pl pisze:Dzieki Mav za artykul, jest super. Mam nadzieje, ze nie dlugo bedzie ciag dalszy. Nie moge sie doczekac......
P.S super robota :D

Zgadzam się z Madzią, świetna robota
Obrazek

Awatar użytkownika
Geffarda
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Geffarda » 07:46, pt, 07.lip 2006

Mav Słońce poprostu jesteś :*:*:* my bysmy chyba tuaj zgineli bez Ciebie ;)
Obrazek

Wróć do „Internet”