Robbie w TVP2

Robbie w telewizji i radiu.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
sanderkar
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: sanderkar » 21:16, sob, 03.gru 2005

Ogladalam tez z mamusia a muj tato nawet wiedzial kto spiewa i gdzie(kochani rodzice) kolezanka nagrala mi to na kasecie ale ja sciagam koncert z berlina (complete) wiec jak cos to dam znac jak by się sciagnol ale on ma az 2GB jak cos to będę przesyłać ale na razie się sciaga
p.s. koncert był naprawde wspanialy
:muzyka: :muzyka: :muzyka:

Awatar użytkownika
Anetta
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja

Postautor: Anetta » 21:47, sob, 03.gru 2005

Jak będziesz mieć to pilnie daj znać (jak byś go mogła jakoś udostępnić?) Marzę o tym koncercie - zresztą jak pewnie większość z nas :lol:
Anetta:) Robbie is Angel

Awatar użytkownika
sanderkar
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: sanderkar » 00:53, ndz, 04.gru 2005

Oczywiście jak tylko będę miała to dam znać choć mowie już na wstępie musze powiedzieć ze to może troszeczkę potrwać jeszcze musze pogadać o tym jak najszybciej można to przesłać tak duża rzecz

ziajek
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: ziajek » 11:19, ndz, 04.gru 2005

niom koncercik był sliczny...szkoda ze taki krotki..ale zawsze cos :D

Awatar użytkownika
Caro
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: Caro » 12:08, ndz, 04.gru 2005

Ja muszę się przyznać, że nie oglądałam zbyt uważnie bo oglądałam razem z Piotrkiem a on nie lubi Roba i mi "przeszkadzał" w oglądaniu. Ale sobie nagrałam więc później sobie usiadę sama i obejrzę dokładnie.

Awatar użytkownika
Megi
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: Megi » 12:25, ndz, 04.gru 2005

uuu ...jaka jestem szczęśliwa :D super był ten koncert :D a ten brzuszek...mrr...:Dzajefajnie... w ogóle bawilam sie nieźle ;) Robbie jest taki koffaniutki...a jak zaśpiewal piosenke "Angels" to mi lzy poszly :] tak pięknie ... on jest wspaniały mogłabym go oglądać całymi dniami po prosu jest boski...istne cudo :D co bysmy bez niego zrobili?!;):)A niewiedyialam ze Robbie tak fajnie tanczy !!!! :) :taniec: :zakochana: :onajego:
"Men occasionally stumble over the truth,
but most of them pick themselves
up and hurry off as if nothing ever happened."
Obrazek

Awatar użytkownika
sanderkar
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: sanderkar » 12:43, ndz, 04.gru 2005

Caro pisze:Ja muszę się przyznać, że nie oglądałam zbyt uważnie bo oglądałam razem z Piotrkiem a on nie lubi Roba i mi "przeszkadzał" w oglądaniu. Ale sobie nagrałam więc później sobie usiadę sama i obejrzę dokładnie.

wiem co to znaczy ogladac koncert robbiego z chlopakiem kiedy on go nie lubi nawet nie wiesz ile w tej chwili mamy ze soba wspulnego. Ja jednak wyslalam mojego na komputer i powiedzialam graj sobie czy co tam chcesz... a ja ide ogladac koncert
Obrazek

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 20:14, ndz, 04.gru 2005

Ja sie na tą boską godzine wynosłam blok dalej do teściowej. Gdzie nikt mi nie przeszkadzał i mogłam sobie piszcześ dowoli.
Żartowniś z tego Robbiego nie ma co. Ale koncert beszczelnie skrócili chociaż nie liczyłam na cały.
Bardzo podobałło mi sie wykonanie "Meke Me pure"
Ale powiem wam że jak śpiewał Tripping to byłam pod wrażeniem że Robbie może tak wyciągnąć swoją barwe głosu. aż mi to na"play back" wygładało :roll: . Chociaż wierzyć to mi sie w to nie chce. I myśle że sobie coś ubzdurałam :lol: :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
sanderkar
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: sanderkar » 21:31, ndz, 04.gru 2005

Wiecie co tak sobie pomyślałam ze jak już mi się ściągnie ten koncert z Berlina ma być niby cały( wiem ze to może zając nawet miesiące) ale pomyślałam ze zainteresowani niech pisza do mnie na gg to ja im wyjaśnię jak chce to przesłać do innych a i żeby nie brać was za nieznajomych to na początek napiszcie robbie i swoje pseudo na forum tak żebym wiedziała z kim pisze
:lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
sanderkar
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: sanderkar » 21:44, ndz, 04.gru 2005

przepraszam ze pisze ta jedno pod drugim(mam nadzioeje ze nie zostane za to ukarana) ale widze ze nie wyswietl mojego gg nie wiem dlaczego(tzn wyswietla ale jak klikam na niego to nie wyskakuje okno)wiecie o czym mowie? nie wiem dlaczego i nie wiem jak to aktywowac... wiec piszcie do mnie juz podaje moj numer gg 7117287

Awatar użytkownika
Caro
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: Caro » 22:24, ndz, 04.gru 2005

sanderkar pisze:
Caro pisze:Ja muszę się przyznać, że nie oglądałam zbyt uważnie bo oglądałam razem z Piotrkiem a on nie lubi Roba i mi "przeszkadzał" w oglądaniu. Ale sobie nagrałam więc później sobie usiadę sama i obejrzę dokładnie.

wiem co to znaczy ogladac koncert robbiego z chlopakiem kiedy on go nie lubi nawet nie wiesz ile w tej chwili mamy ze soba wspulnego. Ja jednak wyslalam mojego na komputer i powiedzialam graj sobie czy co tam chcesz... a ja ide ogladac koncert
Obrazek

Eh...mój przy każdej sposobności mówi, że sam z własnej woli nigdy nie słuchałby Williamsa, ale ze mną może posłuchać, tyle, że mu się nie podoba. :roll:

Awatar użytkownika
sanderkar
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: sanderkar » 22:39, ndz, 04.gru 2005

moj ma czasami odpaly i nuci jego piosenki np. feel ale robi to zeby mnie rozbawic. ale tak to strasznie go nie lubi jest t =o chyba jakas forma zazdrosci

Awatar użytkownika
Magdaa
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja

Postautor: Magdaa » 10:27, pn, 05.gru 2005

obejrzałam w sobotę dwa koncerty - ten z vivy i ten na tvp2.

Zaczarował mnie totalnie! Rano włączyłam sobie koncert z vivy do śniadanka, dlatego rodzice też byli zmuszeni oglądać :D I mama tak się zalapała, że jak tata ją po coś zawołal to powiedziala "Nawet koncertu nie można w spokoju obejrzeć!" :lol: A potem sobie usiadla przy mnie na kanapie i nie chciała wyjść z tatą do miasta - kazała mu usiąść i wypić kawę :lol:
A jak zoaczyla jak publiczność spiewała Angels to powiedziala "ojejku, jak fajnie. on się chyba zaraz popłacze, jak miło" :lol:
No i strasznie jej się podobalo, jak przy którejś z piosenek Rob wziął komórkę od kogoś z widowni i zaśpiewał do niej :D
Piszę tyle o mojej mamie, bo jej naprawdę ciężko jest się spodobać, jest wymagająca :D A Rob jej się spodobal i to bardzo :D Nawet nie miała nic przeciwko temu, żeby drugi raz oglądać ten sam koncert w tvp :D

O tym jak mi się spodobał to chyba nie muszę pisać... :D

ziajek
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: ziajek » 15:34, pn, 05.gru 2005

no mojej mmie tez sie podobało :D zaraz w niedziele jak wstalam to sobie pusciłam..no i po snidanku jeszce raz ogladałam z mama :D

Awatar użytkownika
Magda_76
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Magda_76 » 16:17, pn, 05.gru 2005

Ja ogladałam go wcześniej w wersji z Vivy, ale teraz podobał mi sie bardziej, bo były komentarze miedzy piosenkami, chociaz był krótszy
Przy "Feel" i "Angels", az mi łezki pociekły
Chcę, zeby był juz lipiec!!! I koncert w Budapeszcie!!!!!
Obrazek

Awatar użytkownika
Magdaa
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja

Postautor: Magdaa » 17:26, pn, 05.gru 2005

Madzia, nawet nie wiesz z jaką niecierpliwością ja zaczęłam czekać na ten Budapeszt!

Awatar użytkownika
Magda_76
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Magda_76 » 18:51, pn, 05.gru 2005

Chyba nie bardzie niż ja :wink:
Obrazek

ajka74

Postautor: ajka74 » 19:28, pn, 05.gru 2005

ziajek pisze:no mojej mmie tez sie podobało :D zaraz w niedziele jak wstalam to sobie pusciłam..no i po snidanku jeszce raz ogladałam z mama :D

hi hi ach te nasze mamy
akurat byłam w odwiedzinach na weekend i sie wygadałam juz o tym Budapeszcie :)
moja mi tak zazdrości tego koncertu ze juz zapowiedziala mi że na następny mam też kupic jej bilet!!!
i sobie nagrała ten koncert i "musiałam" oglądac z nią w sobote wieczorem, póxniej o 24 w nocy i jeszcze rano do śniadania

a teraz przegrywam jej DVD z Knebworth i wysyłam pocztą a moj tata powiedział ze mamie na starość odbija hi hi

Awatar użytkownika
Kay
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kay » 20:17, pn, 05.gru 2005

kurka to tylko ja nie widzialam :cry: no ladnie zawsze to co najlepsze mnie ominie.....dzizas moglam zerwac sie z pracy :roll: a mamuska oczywiscie zapomniala nagrac tylko chwalila oczywiscie "koncert zajefajny".....just kill me :sciana:
It doesn't matter what people say
And it doesn't matter how long it takes
Believe in yourself and you'll find
And it only matters how true you are
Be true to yourself and follow your heart.

Awatar użytkownika
Alida
Super Max Robviously Robsessed
Super Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Alida » 21:57, pn, 05.gru 2005

Kay ja mam ten koncert jakos da rade pewnie przegrac :wink: jakby co to---->>>>pm :wink:
Obrazek
''If God closes the door...he opens the window'';)

Wróć do „Telewizja i radio”