Robbie w TVP2

Robbie w telewizji i radiu.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Morris Moss
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Morris Moss » 10:56, wt, 25.mar 2008

Dla mnie to też zaskoczenie. Od razu jak przeczytałem Twojego posta to pobiegłem zobaczyć, ale już wtedy nic o Robie nie mówili. :(

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 11:03, wt, 25.mar 2008

Cały 'reportaż' nie trwał dłużej niż 5 minut. :( Pokazane były fragmenty Sin Sin Sin oraz Lovelight.
Odszedłem z Forum, jednak dalej jestem (parafrazując moje pierwsze posty) Największym Fanem Robbiego Williamsa. Pozdrawiam wszystkich fanów, którzy nadążają za nowymi pomysłami naszego idola i po prostu mu ufają. Dystans do samego siebie (i do robsesji) jest ważny, jednak nie należy z nim przesadzać. Mam zamiar do końca życia nazywać Robbiego Williamsa swoim ulubionym piosenkarzem (a liczę, że jeszcze długo pożyję). Pozostaję jemu jak i Wam
szczerze oddany Kuba K
.

Awatar użytkownika
Justinka18
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: Justinka18 » 20:51, wt, 25.mar 2008

He he! :lol: Ja też nic nie wiedziałam,jakby nie patrzeć Robbie jest związany z Polską 8) Ale najbardziej mnie zaskoczył fakt że ktoś wymyślił taki temat reportażu(pewnie jakiś fan :wink: )
Obrazek

Awatar użytkownika
Justinka18
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: Justinka18 » 21:36, śr, 02.kwie 2008

Co prawda nie w TVP2 ale w TVN przed chwilą w "You can dance" zarejestrowałam "She's the one" :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 08:09, wt, 08.kwie 2008

Poniewaz mamy w zwyczaju opisywać wszytkie sprawy dot. Pana Roberta, relacjonuje... 8)

Wczoraj w programie "Jaka to melodia" w rundze 2 trzeba było zgadnąć że podane dzwięki to "My Way" Sinatry
a w rundze 3 zapodali tekścik mniej wiecej taki " utwór Robbiego Williamsa z 2002 roku rozpoczynający płyte Escapology" oczywiście chodziło o Feel :twisted:
Obie piosenki śpiewał Janowski.
Obie piosenki dużo lepiej śpiewa Rob... :shock:

Janowski jak skończył Feel stwierdził jeszcze " Dobrze było przez chwile poczuć sie jak Robbie Williams... imiona mamy podobne"

I to tyle...
Obrazek

Awatar użytkownika
E-mi
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja

Postautor: E-mi » 09:47, wt, 08.kwie 2008

Zgadza się, też widziałam ten program, ale z racji tego, że nie lubie wykonań piosenek przez wszystkich uczestników tego programu, nie dotrwałam do końca... :?

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 16:13, wt, 08.kwie 2008

Nie oglądam już tego programu, po prostu mi się znudził. 8-) Kiedyś prowadzący śpiewał Rock DJ...
Odszedłem z Forum, jednak dalej jestem (parafrazując moje pierwsze posty) Największym Fanem Robbiego Williamsa. Pozdrawiam wszystkich fanów, którzy nadążają za nowymi pomysłami naszego idola i po prostu mu ufają. Dystans do samego siebie (i do robsesji) jest ważny, jednak nie należy z nim przesadzać. Mam zamiar do końca życia nazywać Robbiego Williamsa swoim ulubionym piosenkarzem (a liczę, że jeszcze długo pożyję). Pozostaję jemu jak i Wam
szczerze oddany Kuba K
.

Awatar użytkownika
Morris Moss
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Morris Moss » 08:00, śr, 09.kwie 2008

Ja kiedyś miałem okazję w ww. programie usłyszeć Rock DJ, jakiś miesiąc temu. Piosenkę wykonywały te 3 puszyste panie, które już zwykły tę piosenkę śpiewać. Oczywiście Rob 100x lepiej ją wykonuje, ale ich wykonanie nie było akurat znów takie tragiczne i dało się słuchać.

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 14:23, sob, 12.kwie 2008

Morris do poniedziałku będzie przebywał w szpitalu, jednak nie zapomina o nas i o Robbiem. ;) Przed chwilą dostałem sms'a z raportem, że w pewnym programie na Polsacie, puszczono 2 piosenki Roba - "Beyond The Sea" i "Have you met Miss Jones?".
szczerze oddany Kuba K
.

Awatar użytkownika
Gringo
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Gringo » 20:26, sob, 12.kwie 2008

Kmieciu pisze:Morris do poniedziałku będzie przebywał w szpitalu, jednak nie zapomina o nas i o Robbiem.

:galy:
Ja też pamiętam o Morrisie i w takim razie życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia :roll: [/b]
Obrazek

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 20:35, ndz, 13.kwie 2008

Morris informuje nas, że w Tańcu z Gwiazdami użyto 'Rock Dj'. ;)
szczerze oddany Kuba K
.

Awatar użytkownika
E-mi
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja

Postautor: E-mi » 11:39, pn, 14.kwie 2008

Niestety przez pewien czas miałam odłączony internet i nie miałam możliwości śledzić Waszych postów i też nie mogłam porozmawiać na gg z Morrisem-co mu się stało?! Bede wdzięczna za jakieś info :(

Awatar użytkownika
Morris Moss
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Morris Moss » 12:35, pn, 14.kwie 2008

Już jestem w domu wszystko ok. Dzięki, że się mną zainteresowaliście.
w skrócie powiem tak:
Rok temu miałem co jakiś czas silne bóle brzucha jednak chirurg wykluczył wyrostek. We wtorek złapał mnie podobny, ale trochę mniejszy. W środę momentalnie dostałem ataku, tak że nie mogłem się wyprostować. W trybie natychmiastowym pojechałem do przychodni po skierowanie do szpitala. W przychodni stwierdzili to co ja, czyli, że trzeba szybko do szpitala i skonsultować się z chirurgiem. W szpitalu chirurg stwierdził wyrostek, ale po podaniu leków rozkurczowych ból zmalał i wykluczył poprzednie założenia. Mimo to USG następnego dnia wykazało, że to wyrostek, który był dziwnie umiejscowiony i dlatego trudno było im dojść co to.

Awatar użytkownika
Lady J.
Fan
Fan

Postautor: Lady J. » 21:24, śr, 16.kwie 2008

Przed chwilą w You Can Dance leciało "Misunderstood" :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Morris Moss
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Morris Moss » 17:34, ndz, 04.maja 2008

Dzisiaj w "Jaka to melodia" było Rock DJ. Śpiewały ją Big Stars.

Awatar użytkownika
ilonka:)
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: ilonka:) » 19:46, ndz, 18.maja 2008

Wczoraj na VH1 pokazywali najwieksze zmiany gwiazd i Rob był na 5 miejscu.

I też wczoraj na MTV Hits była jakas tam lista najseksowniejszych gwiazd od 20 lat i na każdy rok dawali teledysk. I było Take That-Back for good jako najseksowniejsi w 1995. (troche pomieszałam ale chyba da sie zrozumieć)

I jakieś 3 tygodnie temu była specjalista na Vive ''najbogatsze gwiazdy" (czy jakoś tak) Robbie był na 3 miejscu i powiedzieli że jego majątek to 130 mln funtów. I puścili Supreme. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 19:51, ndz, 18.maja 2008

ilonka:) pisze:I puścili Supreme. :D

To najważniejsze. :lol2:
szczerze oddany Kuba K
.

Awatar użytkownika
Gringo
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Gringo » 20:23, ndz, 18.maja 2008

ilonka:) pisze:Wczoraj na VH1 pokazywali najwieksze zmiany gwiazd i Rob był na 5 miejscu.

Bardzo fajnie bo oglądałem miejsca 10,9,8,7 i tu przełączyła moja siostra i później pierwszą trójke obejrzałem :? (to się nazywa szczęście :) )

A jakieś trzy tygodnie temu na VH1 Rob był w programie Monografia, gdzie pokazywane były przez godzine różne jego teledyski.
Obrazek

Awatar użytkownika
ilonka:)
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: ilonka:) » 17:46, pn, 19.maja 2008

teraz jest powtórka tych przemian na VH1
może komuś sie uda zobaczyc
Obrazek

Awatar użytkownika
Geffarda
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Geffarda » 12:47, czw, 12.cze 2008

dzisiaj w DDTVN podczas pokazu Ewy Minge trendów męskich kapielówek ^^ szło Rock Dj
dwie pieczenie na jednym ogniu ;p

Wróć do „Telewizja i radio”