Robbie w TVP2

Robbie w telewizji i radiu.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Morris Moss
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Morris Moss » 16:53, pn, 03.gru 2007

Kmieciu pisze:PS Do czego wykorzystali jego teledysk? O czym była mowa?

Właśnie najfajniejsze jest do, że do niczego. Tak od siebie. Jak się kończył program to pokazali. Raz pokazali studio, raz teledysk... :lol:

Jeżeli im się przypomniało, że jest taki ktoś jak Robbie Williams, to może się coś szykuje. Może w święta jakiś koncert pokażą. 8)

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 17:38, pn, 03.gru 2007

Morris Moss pisze:Jeżeli im się przypomniało, że jest taki ktoś jak Robbie Williams, to może się coś szykuje. Może w święta jakiś koncert pokażą. 8)

Idealny prezent na Gwiazdkę od TVP :D
Odszedłem z Forum, jednak dalej jestem (parafrazując moje pierwsze posty) Największym Fanem Robbiego Williamsa. Pozdrawiam wszystkich fanów, którzy nadążają za nowymi pomysłami naszego idola i po prostu mu ufają. Dystans do samego siebie (i do robsesji) jest ważny, jednak nie należy z nim przesadzać. Mam zamiar do końca życia nazywać Robbiego Williamsa swoim ulubionym piosenkarzem (a liczę, że jeszcze długo pożyję). Pozostaję jemu jak i Wam
szczerze oddany Kuba K
.

Awatar użytkownika
Morris Moss
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Morris Moss » 20:29, pn, 03.gru 2007

Napisałem do nich, ale w imieniu nas wszystkich (żeby być bardziej wiarygodnym), z prośbą o znalezienie dla fanów Roba 2 godzinek na jakiś koncert. Napisałem, że uważam, iż powinni to rozpatrzeć pozytywnie ze względu na to, że kiedyś na życzenie fanów Wioletty Willas emitowali jej koncert. Jest możliwość zostawienia maila to wtedy odpowiedzą. Jak powiedzą, że nie, to spytam o tą reklamę, w której nawołują do płacenia abonamentu. I że jak się płaci to się współtworzy TVP, czy nawet jest się jej jednym z właścicieli. 8)

Awatar użytkownika
stokrotka1989
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: stokrotka1989 » 21:01, pn, 03.gru 2007

pomysl fajny i uwazam, ze wiekszosc z nas zgodzi sie z Toba ;)
ale, uwazam tez, ze na przyszlosc, jezeli piszesz cokolwiek w imieniu nas wszystkich, to powinienies to skonsultowac z forumowiczami najpierw.
chyba, ze gdzies to zrobiles, jezeli tak, to bardzo przepraszam :oops: ale ostatnio nie mialam czasu czytac wszystkich postow na forum,i przyznam sie, ze mam spore zaleglosci...

Awatar użytkownika
agata_92
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: agata_92 » 21:05, pn, 03.gru 2007

Morris Moss główka pracuje! :wink: Świetny pomysł popieram Ciebie w 200% :lol:
Obrazek

"Life's too short for doing things you don't enjoy" - RW

Awatar użytkownika
Krzysiek
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Krzysiek » 21:19, pn, 03.gru 2007

Mnie nie musiałeś pytać. Wszystko co ma związek z Robem u mnie jest zdecydowanie na tak.
Obrazek
Me ayuden a cambiar Y me hagan ser mejor !

Awatar użytkownika
Justinka18
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: Justinka18 » 21:27, pn, 03.gru 2007

Słuchajcie,ale mi się coś przypomniało nagle!Na tvn po południu w niedziele jest taki program "Powitania i pożegnania" i z jakieś 2 tyg temu była tam wykorzystana piosenka "Angel",na dodatek prawie całą puścili. :) Tak poza tym to polecam ten program-nawet fajny.
Obrazek

Awatar użytkownika
stokrotka1989
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: stokrotka1989 » 21:31, pn, 03.gru 2007

mhm, widzialam ten odcinek ;)
a jak dla mnie, ten program jest super ;)

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 21:54, pn, 03.gru 2007

Morris, świetny pomysł! Oczywiście popieram Twoją inicjatywę w 100%
Odszedłem z Forum, jednak dalej jestem (parafrazując moje pierwsze posty) Największym Fanem Robbiego Williamsa. Pozdrawiam wszystkich fanów, którzy nadążają za nowymi pomysłami naszego idola i po prostu mu ufają. Dystans do samego siebie (i do robsesji) jest ważny, jednak nie należy z nim przesadzać. Mam zamiar do końca życia nazywać Robbiego Williamsa swoim ulubionym piosenkarzem (a liczę, że jeszcze długo pożyję). Pozostaję jemu jak i Wam
szczerze oddany Kuba K
.

Awatar użytkownika
Morris Moss
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Morris Moss » 16:04, wt, 04.gru 2007

stokrotka1989 pisze:ale, uwazam tez, ze na przyszlosc, jezeli piszesz cokolwiek w imieniu nas wszystkich, to powinienies to skonsultowac z forumowiczami najpierw.

nie konsultowałem. Ja jak na coś wpadnę i mi się to podoba, to jestem w gorącej wodzie kompany i chciałem jak najszybciej to zrobić.
Ale jeśli chodziłoby o coś innego to wtedy oczywiście będę pytał. 8)

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 16:09, wt, 04.gru 2007

Jestem ciekaw, czy TVP chociaż odpisze na Twojego (a może nazywajmy go naszym, forumowym?) maila?
szczerze oddany Kuba K
.

Awatar użytkownika
stokrotka1989
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: stokrotka1989 » 16:26, wt, 04.gru 2007

Morris Moss pisze:
stokrotka1989 pisze:ale, uwazam tez, ze na przyszlosc, jezeli piszesz cokolwiek w imieniu nas wszystkich, to powinienies to skonsultowac z forumowiczami najpierw.

nie konsultowałem. Ja jak na coś wpadnę i mi się to podoba, to jestem w gorącej wodzie kompany i chciałem jak najszybciej to zrobić.
Ale jeśli chodziłoby o coś innego to wtedy oczywiście będę pytał. 8)

nie mam pretensji, bo pomysl na prawde calkiem fajny ;)
ale, mimo wszystko, jezeli bedziesz sie podpisywal w imieniu nas wszystkich, to warto, zebysmy o tym wczesniej wiedzieli :)

Awatar użytkownika
Justinka18
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: Justinka18 » 20:59, wt, 04.gru 2007

Ja także jestem jak najbardziej za! :ok: Też mi kiedyś coś takiego chodziło po głowie ale jakoś tego niezrealizowałam.Miejmy nadzieje że rozpatrzą to pozytywnie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Krzysiek
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Krzysiek » 22:33, pt, 07.gru 2007

Dzisiaj w "gwiazdy tańczą na lodzie" wykorzystali LET ME ENTERTAIN YOU.
Obrazek

Me ayuden a cambiar Y me hagan ser mejor !

Awatar użytkownika
Magda
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

Postautor: Magda » 22:36, pt, 07.gru 2007

To już chyba drugi raz wykorzystali piosenkę Robbiego bo kiedyś jak oglądałam to leciało "feel" :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Morris Moss
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Morris Moss » 18:25, pt, 28.gru 2007

TVP nie odpowiedziało, a w poniedziałek ok 15. jest nikomu niepotrzebny, powtarzany miliard już razy koncert Rod Stewarta z lipca tego roku. :sciana:

Awatar użytkownika
Magda
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

Postautor: Magda » 19:22, pt, 28.gru 2007

Morris Moss pisze:jest nikomu niepotrzebny

no wiesz Rod Steward tez ma fanów nie tylko Robbie Williams
Obrazek

Awatar użytkownika
Morris Moss
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Morris Moss » 19:30, pt, 28.gru 2007

fakt, ale patrząc na licznik odwiedzin na polskiej stronie fanów RS nie jest ich zbyt dużo chyba

a poza tym tutaj pewnie nie chodzi o fanów, TVP2 ma po prostu prawa do tego koncertu i tyle

Awatar użytkownika
Magda
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

Postautor: Magda » 19:37, pt, 28.gru 2007

Po prostu oburzyło mnie to ze napisałeś ze ten koncert jest nikomu nie potrzebny a ja z mila chęcią sobie zobaczę jeśli będę miała czas bo jeszcze go nie widziałam :P

a czy koncert Roba jest nam tak bardzo potrzebny i tak pewnie Pokażą ten co wszyscy widzieli po milion razy a po za tym pewnie wytną połowę :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 10:50, wt, 25.mar 2008

Właśnie leci na TVP2 program "kawa czy herbata", w którym zadano pytanie, "w czym ubiera się Robbie Williams?". Okazało się, że we Wrocławiu szyją mu garnitury, nawet nie wiedziałem. :D
szczerze oddany Kuba K
.

Wróć do „Telewizja i radio”