koncert na VIVIE de

Robbie w telewizji i radiu.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Magda
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

Postautor: Magda » 19:39, czw, 07.gru 2006

Andulka pisze:Chyba jednak nie ma co na mnie liczyc :roll: .Nie nagralam bo nie bylo nas w domku :? .Ale jest jeszcze nadzieja na czwartek bo znow powtarzaja.Wkoncu do trzech razy sztuka-hihi.

PROSZE NAGRAJ!!!!!:)
Obrazek

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 20:36, czw, 07.gru 2006

Juz wszystko przygotowane do nagrywania! Dostalam wskazowki od meza(jest w pracy) przez telefon jak dokladnie wszystko nastawic i mam nadzieje,ze tym razem mi sie uda. Troche tego ustawiania bylo,ale jak narazie wyglada na to ze powinno sie nagrac. A jak nie to mozecie wieszac na mnie psy....nie pogniewam sie :wink: .Teraz trzymac tylko kciuki-hihi.

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 20:44, czw, 07.gru 2006

Nie będzie tak źle :lol: uda się na pewno mistrzu :D :D :D :D ja też zaraz mykam oglądać 8) A dziś był program o homoseksualistach i nie wiem czemu pokazali tam m. in. Robbie'go :roll: bo mój niemiecki jest średni :roll: :roll: :roll:
Obrazek

Something beautiful will come your way:)

kingus

Postautor: kingus » 07:50, pt, 08.gru 2006

Agnieszka pisze: A dziś był program o homoseksualistach i nie wiem czemu pokazali tam m. in. Robbie'go :roll:

bo nie wiedzą, że Rob jest "normalną" gwiazdą muzyki, która udaje że jest gejem a nie na odwrót :lol: :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 15:40, pt, 08.gru 2006

Nooo właśnie....to najbardziej mnie denerwuje i pokazują Go później wśród osób tj. George Michael, Elthon John itp.... :roll: Hihi i co Andulka nagrał się koncercik :?: :lol: Ja oglądałam cały wcinając kisiel truskawkowy :hahahahaha: Najlepiej podobało mi się Angels i Let Me Entertain You 8) 8) 8) i najlepiej jak pokazali tą kobiecinę co na Angels ryczała i wołała łkając ROBBIE :hahahahaha:
Obrazek

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 16:03, pt, 08.gru 2006

Koncercik nagrany.Jutro jak znajde czas to wrzuce na rapida.Mam nadzieje,ze jakosc bedzie lepsza :wink:

Awatar użytkownika
Magda
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

Postautor: Magda » 16:14, pt, 08.gru 2006

Jest!!!!!!!!! Andulka jestes boska!!!!!!!! wielki buziak dla Ciebie :taniec: ach...:)
Obrazek

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 16:26, pt, 08.gru 2006

Agnieszka pisze: i najlepiej jak pokazali tą kobiecinę co na Angels ryczała i wołała łkając ROBBIE :hahahahaha:
a la mnie to było urocze. Bo tak samo płakałam i trzymałam telefon i krzyczałam do Roba. Wiec rozumiem ją doskonale i wogole....az tak sie wzruszyc samemu mozna jak sie patrzy na emocje jakie porusza Rob w ludziach.

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 20:07, pt, 08.gru 2006

Hmm też bym się chyba wzruszyła i też po części wiem co to znaczy, bo miałam okazje to widzieć :lol: Ale bez przesady, ja rozumiem, że to są emocje, ale jej wzruszenie było "inne" :wink: Zresztą na koncertach Robbie'go bardzo często spotyka się takie sytuacje np Berlin 8) Andulka gratuluje :D Wiedziałam, że uda Ci się nagrać mistrzu :D :D :D
Obrazek

Wróć do „Telewizja i radio”