Robert w Brytyjskiej Tv non- stop...

Robbie w telewizji i radiu.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
dorka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Robert w Brytyjskiej Tv non- stop...

Postautor: dorka » 16:18, pn, 30.lip 2007

Po wyjezdzie tutaj bylo mi brak wszystkiego co zwiazane z moim domem ale nie mam co narzekac na brak Robbiego.

Codziennie gdy tylko ogladam telewizje slysze jego piosenki nie wazny czy podczas sniadania z dziecmi ogladajac CBBC ( prawie w kazdym mlodziezowym programie puszczaja jego piosenki)
Na TMF ( angielski odpowiednik MTV) ostatnio przez 5 godzin lecialy teledyski Robbiego z Take that i solo.
W piatek obladalam na Channel 4 ' Star stories' komediowy program gdzie parodiuja gwiazdy. Pierwszy odcinek byl poswiecony Robbiemu i Take that - umieram ze smiechu...:)

A wczoraj co bardzo mnie ucieszylo... bo bylam troche przybita... ogladalam amerykanska wersje tanca z gwiazdami (2 ODCINEK ) i na widowni nie siedzial nikt inny jak Robbie. Kamera caly czas go pokazywala. Nagralam telefonem moment jak wstaje i klaszcze robiac swoje miny...
Tak wiec tutaj Roberta mi nie brak , ale brak mi was i mozliwosci uczestnictwa w forum ze wzgledu na brak neta...
I'm living in UK UK UK....

Wróć do „Telewizja i radio”