Brit Awards 2007

Robbie w telewizji i radiu.

Moderator: Moderatorzy

kingus

Postautor: kingus » 18:51, sob, 24.lut 2007

Andulka pisze:Nie ogladalam i raczej nie skusze sie zeby ogladac :lol2: . Roba i tak nie ma to pfiiiiii :roll:

Andulka no jak to nie ma. Przecież Russel zamknął go w apteczce 8)

Gość

Postautor: Gość » 19:24, sob, 24.lut 2007

Oglądłam sobie występ TT i stwierdzam że świetnie im to wyszło :D jak zawsze :D fajnie że nagrodę dostali :D

Awatar użytkownika
Magda
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

Postautor: Magda » 20:53, sob, 24.lut 2007

ja ogladalam i bylo ok ale ten prowadzacy to poprostu... brak mi slow !! jakie on mial teksty az mi sie nie dobrze robilo
Obrazek

Awatar użytkownika
stokrotka1989
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: stokrotka1989 » 21:33, sob, 24.lut 2007

ja zwykle lubiłam te wszystkie gale, szczegolnie nagrod muzycznych. ale tego wczoraj nie bylam w stanie obejrzec. chyba juz wyroslam z fascynowania sie tym całym światkiem 'gwiazdeczek', kiczu i tandety...

Oscarow jutro też nie oglądam.
buntuję się :P

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 21:41, sob, 24.lut 2007

Russel Brand kto to wogóle jest, wzięli jakiegoś pierwszego lepszego :roll: ja oczywiście nie oglądałam, bo nie chciałam się denerwować :wink:
Obrazek

Something beautiful will come your way:)

ajka74

Postautor: ajka74 » 10:33, ndz, 25.lut 2007

obejrzałam te szopke :( , brytyjczycy chyba chcieli zrobić coś z poczuciem humoru, na luzie, by jak zwykle nie wyjść na sztywniaków.....tyle że przesadzili, zero dobrego smaku, prowadzący wyglądał jakby się urwał z psychiatryka i przegrał za geja, a to co mowił to ani śmieszne nie było ani odpowienie, a nominowani do nagród.... 80% nie znałam :roll: czego oni słuchają ???? no tak brytyjczycy zawsze chcieli sie wyróżniać
a jesli chodzi a Dwa Padalce - kurde ale staro wyglądają, w porównaniu do nich to Rob nie jest w ogóle wyniszczony i ma cerę jak pupcia niemowalaka :lol:

a to co przeczytałam o prowadzacym w wikipiedii - były narkoman !!! i śmie się nabijać z Roba, dobrze ze J.Stone go troche ochrzaniła

Wróć do „Telewizja i radio”