teledyski Roba

Robbie w telewizji i radiu.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
roksi
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Pierwszy wasz obejrzany teledysk.

Postautor: roksi » 18:54, czw, 18.sty 2007

Tak sobie myślałam jaki dać temat i wymyśliłam :D
Jaki był wasz pierwszy oglądany teledysk Roba??
Bo mój chyba Radio :lol:
Obrazek

ajka74

Postautor: ajka74 » 19:14, czw, 18.sty 2007

pierwszy teledysk Roba który kojarze to niestety Freedeom ;)
a dlatego niestety bo nie przekonał mnie wtedy Robert do siebie.... musiały minąć jeszcze 4 latka ;)

więc za pierwszy uznam jednak Rock DJ :) bo w tamtym czasie się wszystko zaczęło....

Gość

Postautor: Gość » 19:30, czw, 18.sty 2007

ajka74 pisze:pierwszy teledysk Roba który kojarze to niestety Freedeom ;)
a dlatego niestety bo nie przekonał mnie wtedy Robert do siebie....

Hehe dokładnie ze mna tak samo było :D tylko, że moim pierwszym był Supreme

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 20:39, czw, 18.sty 2007

ale co to za news?? prosimy modow o przeniesienie gdzie indziej tego tematu ;]]

Awatar użytkownika
Magda
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

Postautor: Magda » 22:01, czw, 18.sty 2007

yyy.... moj pierwszy teledysk ktory widzialam <Roba> to chyba "Rock DJ" a moje "zafascynowanie" Robertem zaczelo sie przy teledysku chyba "Sin sin sin" to niedawno :D
Ostatnio zmieniony 10:10, pt, 19.sty 2007 przez Magda, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 22:41, czw, 18.sty 2007

Mój pierwszy teledysk to też był "Rock DJ", pamiętam, że byłam lekko zszokowana :lol: i tak powoli od tego momentu zaczęło się wszystko rozkręcać :D ot i cała historyja :lol2: :lol2:
Obrazek

Something beautiful will come your way:)

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 09:30, pt, 19.sty 2007

Wieki temu czyli dobre 10 lat zobaczyłam Freedom i no cóż nie zachwycił mnie, Rob był w trakie ciągłego ćpania i picia i wygladał koszmarnie, wywiady z tego czasu to po prostu jakaś masakra. Wcześniej zobaczyła Roba w klipie Back For Good który jest moim pierwszym klipem wogóle jeśli chodzi o Robia i TT. Old Befor I Did wciąż nie spełnialo moich oczekiwań mimo ze piosenka jest świetna - to klip, chyba tylko przez nostalgię go wspominam czasem.
A potem przyszło South of the Border i Rob wróciół na listę moich ulubieńców. Ta mieszanka spkoju z paniką. ten moment gdy parzy sie mikrofonem i te jego miny. No istny kabaret :wink:

Skoro powstał temat to moze opowiecie coś wiecej po za wymienieniem tytułu klipu :wink:
Obrazek

ajka74

Postautor: ajka74 » 10:34, pt, 19.sty 2007

no dobra Aguśka, pisze coś więcej

Rock DJ hmmm.... :mysle:

klip mnie może nie powalił, ale zwrócił napewno moją uwagę :!: no bo kto by nie zwrócił uwagi na tańczącego faceta, fajnie zbudowanego, który jeszcze na dodatek się rozbiera ..... (pewnie tylko ja i Aguśka :lol: :lol: :lol: )
a nie powalił mnie tylko dlatego że zniesmaczyła mnie końcówka ze zdzieraniem skóry, gdyby tego nie było to był to by pewnie mój ulubiony klip, a tak jest tylko w trójce ulubionych
potem zobaczyłam Kids i Supreme i choć nie są jakieś tam super to moge powiedzieć ze Supreme jest bardzo zabawny a Kids - sexy

Awatar użytkownika
Mrs.Laydee
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Mrs.Laydee » 11:04, pt, 19.sty 2007

pierwszy Rock DJ, początek robsesji, a całkiem zwariowałam po obejrzeniu Kids :) ale myślę, że gdybym wcześniej zobaczyła teledysk do She's the one, to też bym zwariowała. hmm a jakbym nie zobaczyła żadnego z trzech, to pewnie by mnie wzięło po Something stupid, bo jest przecudny :)
*no, przesadzili teraz
świat się kończy, czas umierać.

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 12:02, pt, 19.sty 2007

Mam głęboką i szczerą nadzeję Ajka nie tylko Ty i ja mamy fioła na punkcie ciałka Roba. :lol2: Te tatoo :wink: Fakt, faktem mocno to ciałko obrosta niekiedy w tłuszcz, ale jak jest w formie to mhhmmmm. no same wiecie. A ponieważ kilp to przedewszystki forma obrazu wiec spokojnie mozna na niego patrzeć i podziwać. Pewnie ze inne skojarzenia budzi Rob teraz w She's Madonna niż w np w Angels ale chyba o to chodzi. Facet sie zmienia i trudno zeby w dalszym ciągu pozostał wypieszczonym chłoptasiem, teraz to ... nie moge powiedzeć bo mnie moderatorzy wyrzucą :lol: :lol:
Obrazek

kingus

Postautor: kingus » 16:22, pt, 19.sty 2007

...Aguśka... pisze:Mam głęboką i szczerą nadzeję Ajka nie tylko Ty i ja mamy fioła na punkcie ciałka Roba. :lol2: Te tatoo :wink:

nie tylko ;) i tatoo też nie tylko :twisted:

Madritista
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: Madritista » 18:47, pt, 19.sty 2007

Jako, że jestem mężczyzną, a wolałbym uniknąć podejrzeń o homoseksualizm to przemilcze aspekt wizualny...

A co do teledysku, to moja przygoda z Robertem zaczęła się właściwie w 2003 roku na jesieni, a pierwszym teledyskiem, który wtedy udało mi się obejrzeć to Come Undone i cóż rzec... powalił, przygniótł, wdeptał w ziemie, rozsadził od środka, zgwałcił, zbeształ... i tak to trwa do dzisiaj.

Tylko płyt i singli na półce przybywa :D.

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 19:09, pt, 19.sty 2007

Ja mialam na punkcie Roba juz fiola za jego czasow w TT,takze wszystkie teledyski grupowe i jego solowe sa mi znane. Takze nie zarazilam sie Robem po jakims teledysku, ale musze powiedziec, ze podoba mi sie bardzo teledysk do "Kids"...tam wydaje mi sie,ze widac meskosc Roba :roll: ...tzn...w stosunku do kobiet...jego zachowanie i taki instynkt "samca" :lol2: -moze brzydko brzmi, ale ja go tam tak odbieram :lol2:

Madritista
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: Madritista » 19:14, pt, 19.sty 2007

Andulka pisze:Takze nie zarazilam sie Robem po jakims teledysku,

To też nie było tak, że zaraziłem się po klipie do Come Undone. Gdyby nie Me and My Monkey i nie oceniona Trójka to by mnie teraz tutaj nie było :D.

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 19:20, pt, 19.sty 2007

Mnie też do Robbiego nie zaraził klip :lol: tylko pierwszy mój obejrzany to Rock DJ :wink: po nim zainteresowałam sie bardziej osobą Robbiego :lol2: a wcześniej to pamiętam, że to było jeszcze coś z Back for Good :wink:
Obrazek

Something beautiful will come your way:)

Awatar użytkownika
Sylver_Star
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Sylver_Star » 22:20, pt, 19.sty 2007

Supreme,Rock DJ albo She's The One. Wiem że jak byłam młodsza to wszystkie 3 widzialam,ale ktory jako pierwszy to nie mam pojecia. Ale wydaje mi sie ze Supreme jednak. choc Kids pozniej tez kojarze i Something Stupid - to wszystlo bylo zanim lubilama. A wystepem, nie teledyskiem ktory mnie urzekl i przekonal do Roba byl wystep na Live 8 - chyba przyznacie że był niesamowity :twisted:
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
slave
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: slave » 01:38, sob, 20.sty 2007

Ja, jako, że mam starsze siostry swego czasu szalejące ze boybandami, kojarzę Robbiego z Take That (chyba szczególnie z klipu "Relight My Fire", ale nie jestem pewien :lol: ). Potem były inne teledyski, ale taki pierwszy, który zwrócił moją uwagę na jego osobę i kiedy to uzmysłowiłem sobie, że Robbie Williams to Robbie Williams - to chyba "Strong". Taaaaaak, za tą piosenką szalałem. A i teledysk wydawał się być bardzo sympatyczny i taki 'śmiechowy'. Miło się to wspomina :)
i am not like them...

i am x

Awatar użytkownika
roksi
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: roksi » 10:13, sob, 20.sty 2007

Piszcie odrazu jaki jest wasz ulubiony teledysk i dlaczego ok?? :lol2:
Obrazek

Awatar użytkownika
Magda
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

Postautor: Magda » 12:31, sob, 20.sty 2007

Moja historia :D
U mnie zaczęło się tak w sierpniu 2006 pod koniec wakacji. Ładne popołudnie jeziora i opalanie dość!! Nudno, co tu robić?- myślałam sobie no i po chwili stwierdziłam, że założę bloga. No dobra ale o kim? No i po jakimś czasie pomyślałam, że będzie on o Robbie'm Williamsie. Wybrałam go tylko, dlatego że podobały mi się jego piosenki chodzi mi o te co puszczali w telewizji no i chcąc czy nie chcąc uważałam go za nawet przystojnego. Zaczęłam szukać o nim informacje, zbierać fotki i wciągnęło mnie zaczęłam ściągać jego piosenki gdy już zrobiłam bloga i chciałam mieć jakieś nowości weszłam na stronę
www.robbiewilliams.pl :D poczytałam to co jest tam do poczytania załogowałam się na forum <no i już zostałam> po jakimś czasie zrozumiałam ze jestem już chyba fanka <chodź tak naprawdę nie wiem co do końca oznacza słowo fan> bo to już nie było tak jak na początku, ze interesowałam się Rob'em z nudy :D Było to wspaniale uczucie, ze wreszcie wiem kto jest moim prawdziwym ; bo uważam, że Rob jest moim idolem. Potem zaczęłam zbierać rożne wycinki z gazet <chodź w niektórych takie bzdury Piszą.>, kupiłam sobie DVD <i planuje dalsze zakupy :D zakupy ile finanse biednej szesnastolatki pozwolą>
Obrazek

Awatar użytkownika
Mrs.Laydee
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Mrs.Laydee » 12:36, sob, 20.sty 2007

ja najbardziej lubię Sexed up, za zielony kolor, fioletowy makijaż dziewczyny, zginanie głowy na prawo i lewo, mnóstwo królików i krokodyla :D
*no, przesadzili teraz

świat się kończy, czas umierać.

Wróć do „Telewizja i radio”