VH1

Robbie w telewizji i radiu.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
ilonka:)
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: ilonka:) » 11:25, sob, 30.sie 2008

Nic nie straciliście... same teledyski :/
Obrazek

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 11:30, sob, 30.sie 2008

Hehe, co za ulga i zdziwienie. :lol2:
Odszedłem z Forum, jednak dalej jestem (parafrazując moje pierwsze posty) Największym Fanem Robbiego Williamsa. Pozdrawiam wszystkich fanów, którzy nadążają za nowymi pomysłami naszego idola i po prostu mu ufają. Dystans do samego siebie (i do robsesji) jest ważny, jednak nie należy z nim przesadzać. Mam zamiar do końca życia nazywać Robbiego Williamsa swoim ulubionym piosenkarzem (a liczę, że jeszcze długo pożyję). Pozostaję jemu jak i Wam
szczerze oddany Kuba K
.

Jupus5

Postautor: Jupus5 » 19:27, sob, 30.sie 2008

ilonka:) pisze:Nic nie straciliście... same teledyski :/

Kmieciu pisze:Hehe, co za ulga i zdziwienie. Lol!

Niby tak. Ja jednak jeszcze nigdy nie widziałem Roba w TV i nawet na takie teledyski z chęcią bym sobie zerkał. :?

Awatar użytkownika
Geffarda
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Geffarda » 05:52, pn, 01.wrz 2008

ilonka:) pisze:Nic nie straciliście... same teledyski :/

Ha ! Wiedziałam, że to nie mogło być nic porządnego.
Obrazek

Awatar użytkownika
Agatka
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: Agatka » 06:37, pn, 01.wrz 2008

i lecialy tylko rano, od 9 do 11. lipa straszna
Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeśli nie nosimy go w sobie.

Bądź moim aperitiv, rozpal zmysły, żeby życie smakowało lepiej.

Awatar użytkownika
E-mi
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja

Postautor: E-mi » 10:33, pn, 01.wrz 2008

Doceńmy to że w ogóle ktoś jeszcze o nim pamięta. Aczkolwiek ciesze się, że nie pokazywali nic poważnego i bardziej interesującego :wink:

Jupus5

Postautor: Jupus5 » 10:36, pn, 01.wrz 2008

E-mi pisze:Doceńmy to że w ogóle ktoś jeszcze o nim pamięta.

O Robie powinno pamiętać się dużo bardziej niż się pamięta i nie ma tu co doceniać. Swoją drogą ciekawe czemu ma tylu wrogów.......... Rob jest tak wszechstronny, że powinno go lubić więcej osób. Chyba, że większość zna go tylko z tej wariackiej strony. :? ( a tych stron Rob ma sporo :lol: ) Wczoraj oglądałem uważane przez Polaków "gwiazdy" Rob dzięki, że jesteś, bo chyba bym zwariował...............

Awatar użytkownika
E-mi
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja

Postautor: E-mi » 14:54, pn, 01.wrz 2008

Jupus5 pisze:O Robie powinno pamiętać się dużo bardziej niż się pamięta i nie ma tu co doceniać.

Myśle, że nie często są jakieś programy o Robbiem, jego życiu i twórczości, więc uważam, że "weekend" poświęcony RW był jak najbardziej na miejscu, a że leciały same teledyski to inna sprawa...ważne że coś było :D
Jupus5 pisze:Chyba, że większość zna go tylko z tej wariackiej strony.

Osobiście lubię Go właśnie za to że jest szalony i nigdy nie wiemy co mu przyjdzie do głowy i właśnie to przyciąga :wink:
Jupus5 pisze:Rob dzięki, że jesteś, bo chyba bym zwariował...

:)

Jupus5

Postautor: Jupus5 » 15:10, pn, 01.wrz 2008

E-mi pisze:Osobiście lubię Go właśnie za to że jest szalony i nigdy nie wiemy co mu przyjdzie do głowy i właśnie to przyciąga Wink

Ja też. Gdybym lubił w nim tylko tę spokojną część to byłbym fanem mniej niż połowy jego osobowości czyli..........nie byłbym jego fanem :D Są jednak ludzie, którzy tego szału, kontrowersji i bzika nie lubią. Dla nich Rob też przygotował piękne niespodzianki i jeżeli chodzi o utwory i jeżeli chodzi o zachowanie. Dlatego nie rozumiem dlaczego tak spora liczba osób używa tekstów "nie lubię go" albo nawet "nienawidzę go" Chociaż z drugiej strony nie ma chyba o co się złościć bo ci ludzie i tak nigdy nie potrafią poprzeć porządnie swego zdania jakimiś argumentami. Co prawda nie ma osoby, którą lubili by wszyscy a Rob to taka kontrowersyjna postać, więc wiadomo...... Badź co bądź i tak uważam, że Roba powinno lubić większe grono ludzi i przede wszystkim Polaków. Czasem wydaje mi się, że to wszystko wina niewiedzy. Bo skąd przeciętny Polak ma wiedzieć jak Rob jest na prawdę słodki i wrażliwy. Może to zrobić raczej tylko przypadkiem, jak ja, meg. i inni. :wink:

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 15:12, pn, 01.wrz 2008

Wiesz, Jupus5, duża część moich znajomych nie wiedziała, kim Rob jest. :O Więc, masz rację, niewiedza jest tutaj najgorsza.
Odszedłem z Forum, jednak dalej jestem (parafrazując moje pierwsze posty) Największym Fanem Robbiego Williamsa. Pozdrawiam wszystkich fanów, którzy nadążają za nowymi pomysłami naszego idola i po prostu mu ufają. Dystans do samego siebie (i do robsesji) jest ważny, jednak nie należy z nim przesadzać. Mam zamiar do końca życia nazywać Robbiego Williamsa swoim ulubionym piosenkarzem (a liczę, że jeszcze długo pożyję). Pozostaję jemu jak i Wam
szczerze oddany Kuba K
.

Jupus5

Postautor: Jupus5 » 15:21, pn, 01.wrz 2008

Wydaje mi się iż prawdą jest to, że żeby w Polsce dowiedzieć się kim jest Rob trzeba się samemu o to postarać, ponieważ media cudnie wypromowały większość piosenek artysty ale jego samego ( czyli to co jest w nim najbardziej nieprzeciętnego i niezwykłego ) mówiąc prosto i krótko "olali"
Chyba że byłem dotychczas bardzo ślepy i nie zauważyłem wielu rzeczy. :)

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 15:56, pn, 01.wrz 2008

Kiedy kupiłem sobie 'Greatest Hits', zdziwiłem się, że tyle piosenek, które znam, są Robbiego. Spojrzałem z początku na listę utworów, dochodząc do wniosku, że znam tylko 'Supreme', 'Feel' i 'Radio'. Po przesłuchaniu okazało się, że nie są obce mi takie hity jak 'Millennium', czy 'Rock DJ'. ;)
szczerze oddany Kuba K
.

Awatar użytkownika
Agatka
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: Agatka » 18:30, pn, 01.wrz 2008

ja kiedys nagrałąm mojej kolezance pare piosenek Roba i stwierdzila, ze nie znala go od tej strony, ze zawsze kojarzyl jej sie z facetem który nic nie robi tylko ćpa, pije, szaleje i sie ciagle rozbiera. Ja tez uwazam, ze ludzie w Polsce go nie znaja, bo bardzo zadko mozna gdziekolwiek uslyszec jego piosenki, a jak juz je graja to tylko te najbardziej znane. A jesli chodzi o jakiegolwiek informacje o Robbiem, to cieżko ich gdziekolwiek uświadczyć.
PS. dosyć często grają jego piosenki w radiu Traffic wrocław :)
Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeśli nie nosimy go w sobie.

Bądź moim aperitiv, rozpal zmysły, żeby życie smakowało lepiej.

Awatar użytkownika
Geffarda
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Geffarda » 16:49, wt, 02.wrz 2008

Kmieciu pisze:Kiedy kupiłem sobie 'Greatest Hits', zdziwiłem się, że tyle piosenek, które znam, są Robbiego. Spojrzałem z początku na listę utworów, dochodząc do wniosku, że znam tylko 'Supreme', 'Feel' i 'Radio'. Po przesłuchaniu okazało się, że nie są obce mi takie hity jak 'Millennium', czy 'Rock DJ'. ;)

hehe, chyba każdy z Nas przez to przechodził :p gdy się dowiedziałam, że "RTM" jest Mr.Williamsa to się szalenie ucieszyłam, gdyż na początku myślałam, że śpiewa jedynie cover :)
Obrazek

Awatar użytkownika
magda22034
Fan
Fan
Kontaktowanie:

Postautor: magda22034 » 14:00, ndz, 18.kwie 2010

tegoroczna edycja soccer aid 2010 bedzie emitowana w vh1 :):):):):):)
something in your eyes makes me wanna lose myself...

Awatar użytkownika
Rogogon
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: Rogogon » 16:45, ndz, 18.kwie 2010

oo to ekstra^^ chętnie obejrzę :)
ale ostatnio vh1 mnie wkurzyli :? miał być weekend z Robbiem w sobotę i niedzielę 9.00-11.00, więc włączam a tu ni ma, coś innego leci :/
"Something beautiful will come your way..."

Awatar użytkownika
magda22034
Fan
Fan
Kontaktowanie:

Postautor: magda22034 » 10:37, pn, 19.kwie 2010

była żałoba... niestety... juz czekam na soccer aid tez bede ogladac :):):):)

Awatar użytkownika
Rogogon
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja

Postautor: Rogogon » 15:40, pn, 19.kwie 2010

no tak, wiem, załoba... ale nie rozumiem, czemu na żałobę jest lepsza np. Edyta Górniak albo Britney Spears, które wtedy leciały? :|
"Something beautiful will come your way..."

Awatar użytkownika
magda22034
Fan
Fan
Kontaktowanie:

Postautor: magda22034 » 16:58, pn, 19.kwie 2010

bo nie znają sie na muzyce... albo Robbie ma za wesołą muzyke?? kto to może wiedzieć ;p;p

Wróć do „Telewizja i radio”