LOVELIGHT w Radiozet :)

Robbie w telewizji i radiu.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Morris Moss
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Morris Moss » 21:38, sob, 24.mar 2007

Je jeszcze lovelight w Zet nie słyszałem ale za to słyszałem She's Madonna w RSC FM

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 22:21, sob, 24.mar 2007

Dobrze, że zaczęli puszczas Lovelight'a, jednak wolałbym, żeby przypomnieli także starsze piosenki Roba. Nie słyszałem Come Undone czy Let Love Be Your Energy w radiu :mysle:
Odszedłem z Forum, jednak dalej jestem (parafrazując moje pierwsze posty) Największym Fanem Robbiego Williamsa. Pozdrawiam wszystkich fanów, którzy nadążają za nowymi pomysłami naszego idola i po prostu mu ufają. Dystans do samego siebie (i do robsesji) jest ważny, jednak nie należy z nim przesadzać. Mam zamiar do końca życia nazywać Robbiego Williamsa swoim ulubionym piosenkarzem (a liczę, że jeszcze długo pożyję). Pozostaję jemu jak i Wam
szczerze oddany Kuba K
.

Angelxyz
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja

Postautor: Angelxyz » 11:43, ndz, 25.mar 2007

własnie... ja najczęsciej słysze feel ale to i tak bardzo rzadko... ogólnie mało Robka puszczaja :( a lovelight jeszcze nie słyszałam....

Gość

Postautor: Gość » 13:57, ndz, 25.mar 2007

Let Love Be Your Energy słysząłam kilka razy. Teraz często puszczają Bongo Bongo.

kingus

Postautor: kingus » 14:44, ndz, 25.mar 2007

floorball pisze: Teraz często puszczają Bongo Bongo.

w jakim radiu? ja jeszcze ani razu nie słyszałam :roll: i tak to dziwne, bo to przezciez nie singiel :roll:

Gość

Postautor: Gość » 15:04, ndz, 25.mar 2007

Wiem ale na RMF-ie słyszałam już chyba z 5 razy :D

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 17:29, ndz, 25.mar 2007

W RMF-FM'ie często słyszę Feel. Kiedy wyszła płyta Intensive Care, można było usłyszeć w ZETce Tripping. Nie tak dawno jeszcze Sin Sin Sin puszczano raz dziennie w Radiu Zet.

floorball pisze:Let Love Be Your Energy słyszałam kilka razy.

A ja jeszcze (albo już) nie. Kiedy słyszałaś Let Love...?
Odszedłem z Forum, jednak dalej jestem (parafrazując moje pierwsze posty) Największym Fanem Robbiego Williamsa. Pozdrawiam wszystkich fanów, którzy nadążają za nowymi pomysłami naszego idola i po prostu mu ufają. Dystans do samego siebie (i do robsesji) jest ważny, jednak nie należy z nim przesadzać. Mam zamiar do końca życia nazywać Robbiego Williamsa swoim ulubionym piosenkarzem (a liczę, że jeszcze długo pożyję). Pozostaję jemu jak i Wam
szczerze oddany Kuba K
.

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 17:57, ndz, 25.mar 2007

Właśnie skończyło się Supreme na Zetce :lol: mimo tego incydentu jaki miał miejsce 19 sierpnia 2006 (:roll:)słucham tego radia, bo tu Rob leci najczęściej :wink: A z tym Bongo Bong na RMF to było tak, że było to w poczekalni do listy przebojów, ale do notowania nie dostało się :? też właśnie byłam zdziwiona, że to puszczali skoro to nie singel :wink:
Obrazek

Something beautiful will come your way:)

Gość

Postautor: Gość » 18:05, ndz, 25.mar 2007

Agnieszka pisze:mimo tego incydentu jaki miał miejsce 19 sierpnia 2006 (Rolling Eyes

nie przypominaj Agnieszka błagam :D

Kmieciu pisze:floorball napisał:
Let Love Be Your Energy słyszałam kilka razy.

A ja jeszcze (albo już) nie. Kiedy słyszałaś Let Love...?

W czasie ferii na radiu miejscowym nie wiem co to za radio. Bo na feriach byłam w Żabnicy i tam na miejscówce często puszczali stare hity :D

kingus

Postautor: kingus » 18:31, ndz, 25.mar 2007

Agnieszka pisze:mimo tego incydentu jaki miał miejsce 19 sierpnia 2006

a myślałam, że już wymazałam to z pamięci :ściana:
dalczego nie ma już robbiesradio...? :beczy: :beczy: :beczy: :beczy:

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 20:22, ndz, 25.mar 2007

No ja też niestety nie wymazałam tego z pamięci, zwłaszcza, że traktowałam to jako prezent na moje urodziny :beczy: Dobra rozpoczęłam ten wątek, więc oficjalnie go zamykam :lol2:
U mnie też kilka miejscowych stacji radiowych bardzo często puszcza i te stare i nowe hity, teraz na topie jest She's Madonna zdecydowanie :lol: ale z tego co zauważyłam najczęściej Robbiego można usłyszeć w Radiu Zet (...) 8) tu słyszałam i She's Madonna i Lovelight :wink:
Obrazek

Something beautiful will come your way:)

Awatar użytkownika
Morris Moss
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Morris Moss » 15:03, czw, 12.kwie 2007

Dziś rano mile mnie zaskoczyło moje lokalne radio Victoria puszczając Something Stupid. Jak to dobrze usłyszec piekną piosenkę na początek dnia. :D

Awatar użytkownika
zeniu007
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: zeniu007 » 23:58, czw, 12.kwie 2007

A ja sie pochwale i powiem, ze w pracy codziennie słysze :mysle: z 10 razy jakieś piosenki Roba i to nie powtarzają się :) I te starsze i te nowsze... Dlatego słuchanie radia podczas pracy jest dla mnie niesłychanie miłe![ tak na marginesie to angielskie radio- Kick Fm, jakby ktoś pytał ]

Awatar użytkownika
Morris Moss
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Morris Moss » 14:48, pt, 13.kwie 2007

zeniu007 pisze:tak na marginesie to angielskie radio- Kick Fm, jakby ktoś pytał ]

To już wyjaśnia całą sprawę. Bo w Polsce to niemozliwe. 10 piosenek Roba na cały mięsiąc.

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 13:36, sob, 14.kwie 2007

Na jakiej częstotliwości leci Kick FM? Spróbuję je złapać :wink:

Dodano:
Właśnie na Zetce lecą "Anioły". Idę się zasłuchać :D
szczerze oddany Kuba K
.

Awatar użytkownika
marisha5
Fan
Fan
Kontaktowanie:

Postautor: marisha5 » 11:33, ndz, 15.kwie 2007

i świetnie bo dotąd chyba przysypiali, prawie nigdy nie puszczają jego piosenek

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 12:40, pn, 16.kwie 2007

oj a ja tego nie słyszałam :cry: bardzo mi przykro z tego powodu . A przecież ciagle Radia słucham :cry: :cry:
Obrazek

ajka74

Postautor: ajka74 » 13:27, pn, 16.kwie 2007

ja nidgy nie słyszałam Aniołów w żadnym Radiu :(
ale za to w moim lokalnym leci She's Madonna kilka razy dziennie
a Feel i Supreme to leci przynajmniej raz dziennie :lol:

Awatar użytkownika
Morris Moss
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Morris Moss » 14:33, pn, 16.kwie 2007

Ja nie słucham wogóle radia, bo moim zdaniem w Polsce nie ma żadnej pożądnej rozgłośni. Jak już usłyszę Roba w radiu to dla mnie dzień jest świąteczny. Piosenki Roba które do tej pory słyszałem w radiu to: Tripping, Supreme, She's Madonna (końcówkę), Something Stupid.

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 17:32, pn, 16.kwie 2007

Zapomniałeś o Feel, Angels i Lovelight, Morris Moss :lol2:
szczerze oddany Kuba K
.

Wróć do „Telewizja i radio”