Wyniki ankiety OCEŃ FORUM

Regulamin, informacje o nowościach, zmianach i statystyki strony.
Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Re: Wyniki ankiety OCEŃ FORUM

Postautor: ...Aguśka... » 11:04, wt, 08.maja 2007

Radek83 pisze:Radku nie wiem czy ta ankieta jest potrzebna bo Twoje forum jest jednym z najlepszych w Polsce! Naprawde widac duzy wklad pracy i o kiedy zalogowalam sie na forum jestem naprawde zadowolona.
p.s przy okazji napisze ,ze licze ,ze moze kiedys jakis moderator odejdzie i wtedy ja bede mogla zajac jego miejsce ;) pozdrawiam

To mi sie bardzo podoba. Cudne poprostu. Miejmy tylko nadzeje ze ta osoba która chce byc modem nie bedzie kasowac postów z [ironia].

Coz ankieta nie przynoisła spodzewanych rezultatów bo pytania były tendencyjne i niestety nie mogli sie Nasi Inteligentni Użytkownicy dostatecznie wypowiedzieć. Sama czuje niedost.
Na przyszłość polecam stosowanie pytań otwartych.
Obrazek

kingus

Postautor: kingus » 11:13, wt, 08.maja 2007

...Aguśka... pisze:Coz ankieta nie przynoisła spodzewanych rezultatów bo pytania były tendencyjne i niestety nie mogli sie Nasi Inteligentni Użytkownicy dostatecznie wypowiedzieć. Sama czuje niedost.

I tak nikt nie miał zamiaru niczego zmieniać, chodzilo tylo o utwierdzenie sie w tym ze wszystko jest OK. Przecież atmosfera jest ważniejsza! :lol2:

Awatar użytkownika
Radek83
Administrator Forum
Kontaktowanie:

Postautor: Radek83 » 12:41, wt, 08.maja 2007

...Aguśka... pisze:To mi sie bardzo podoba. Cudne poprostu. Miejmy tylko nadzeje ze ta osoba która chce byc modem nie bedzie kasowac postów z [ironia].
Porozmawiaj ze swoją koleżanką która zajmuję się moderowaniem forum i zapytaj jej czy nie kasuje postów. Twoje uogólnienie i uproszczenie jest kłamliwe. Szanowni Państwo: ja i moderatorzy kasujemy posty jeśli trzeba. I każdy kto czytał reguolamin o tym wie.
...Aguśka... pisze:Coz ankieta nie przynoisła spodzewanych rezultatów bo pytania były tendencyjne i niestety nie mogli sie Nasi Inteligentni Użytkownicy dostatecznie wypowiedzieć.
Pytania nie były tendencyjne, i zadałem dokładnie takie pytania jakie chciałem.
Nie wiem też za bardzo "przynieść spodziewanych rezultatów", czy to jest tak jak z wyborami np na Białorusi? Ankietę zrobiłęm nie spodziewając się niczego i pod żadną tezę.
...Aguśka... pisze:Na przyszłość polecam stosowanie pytań otwartych.
Pytania otwarte w ankiecie?I ciekawe jak bym podał wyniki? Chyba tylko 430 różnych komentrzy, 10 pytań razy 43 osoby. Nie wiem komu by się chciało to pisać i komu czytać. Pytania otwarte zacznę zadawać jak skończę psychologię, czyli nigdy.
kingus pisze:I tak nikt nie miał zamiaru niczego zmieniać, chodzilo tylo o utwierdzenie sie w tym ze wszystko jest OK. Przecież atmosfera jest ważniejsza!
Jakby Ci zalezalo na czyms wiecej niz koniec swojego nosa.
Obrazek

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 13:13, wt, 08.maja 2007

kurcze jestem pod wrażeniem jeszcze nikt mnie tyle razy nie cytował.
Boskie uczucie. Prosze o wiecej. Tylko moze w jakiś sensowniejszych wypowiedzać.

Radek83 pisze:ja i moderatorzy kasujemy posty jeśli trzeba. I każdy kto czytał reguolamin o tym wie.

chwała Adminowi ze sie ten regulamin z powrotem znalazł. Kasowanie postów to sprawa moderatorów jeśli sie powtarzają sama wzywam Was na pomoc. Ale jak znikaja cale tematy albo posty które sie komuś nie podobaja to juz inna sprawa. A to ze napisałam że tkoś mogłby chceć kasowac posty z [ironią] to radze sie rozejrzeć po forum ilu ludzią sie tak naprawde takie posty nie podobają i jeśłi by mieli moc sprawcza to chetnie by cos pokasowali.

Radek83 pisze:Pytania otwarte w ankiecie?I ciekawe jak bym podał wyniki?

z pytań otwartych nie czerpie sie wyników tylko wiedze.
Obrazek

Awatar użytkownika
Radek83
Administrator Forum
Kontaktowanie:

Postautor: Radek83 » 13:24, wt, 08.maja 2007

...Aguśka... pisze:Tylko moze w jakiś sensowniejszych wypowiedzać.
To co napisałaś to woda na młyn i nawet nie mam do czego się ustosunkować.
...Aguśka... pisze:chwała Adminowi ze sie ten regulamin z powrotem znalazł.
Chwała Aguśce, że przeczytała regulamin!
Jak znikają tematy posty to reaguje na miarę swoich możliwości, oczu nie mam dookoła forum! Nie jestem admin wszechmogący! Chociaż bym chciał.
Obrazek

Awatar użytkownika
Mrs.Laydee
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Mrs.Laydee » 17:59, wt, 08.maja 2007

cały problem z tą waszą ironią jest taki, że nikt poza wami jej nie zauważa. np ten post kingus:
kingus pisze:Tatku, a co to taka niska frekwencja? Ja sama wypełniłam 3 razy.

rzeczywiście, ironia aż się przelewa :roll: radzę przypomnieć sobie znaczenie tego słowa.
*no, przesadzili teraz
świat się kończy, czas umierać.

Awatar użytkownika
Monii
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum
Kontaktowanie:

Postautor: Monii » 01:27, śr, 09.maja 2007

boshe jakie perełki :D bossssssssko się was czyta:)

kinguś - tak przyznaję Ci rację - Twój Tatko jest jedyny i niepowtarzalny :D
Obrazek
"You're one of God's better people
And you don't know
That's why you're special"

Wróć do „Informacje o stronie i forum”