Wyniki ankiety OCEŃ FORUM

Regulamin, informacje o nowościach, zmianach i statystyki strony.
Awatar użytkownika
Radek83
Administrator Forum
Kontaktowanie:

Wyniki ankiety OCEŃ FORUM

Postautor: Radek83 » 01:57, pn, 07.maja 2007

Wszystkim którzy wypełnili ankietę bardzo dziękuję.
Doszedłem do wniosku, że zakończę ankietę. Myślę, że reprezentatywna liczba forumowiczek i forumowiczów już odpowiedziała.
Ankietę wypełniły 43 osoby.

Wyniki ankiety można poznać poniżej. Jednak wcześniej proszę zapoznać się z opisem.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Zachowałem oryginalną pisownię komentarzy z ankiet. Komentarze które były podpisane nickiem postanowiłem nie umieszczać, jednak na specjalne życzenie autorki / autora mogę je umieścić.

ObrazekBardzo mi sie podoba forum. Jeszcze nie opanowalem wszystkiego, ale jest ok. Pozdrawiam

Obrazekodnosnie moderatorów: jest ich czterech, ale tylko dwójka tak naprawde pracuje (Alida i Joanna). kingus przesadza. ludzie nalezacy do poszczególnych grupek absolutnie sie tego wypieraja (sekta Chrisa)

ObrazekForum jest OK, fajni ludzie, fajna atmosfera. Nie zaluje, ze do Was dolaczylem.

ObrazekBardzo polubilam to forum i innych fanów RW, chociaz ostatnio nie pisze zbyt duzo. Mimo to bardzo podoba mi sie forum :)

Obrazekwiele osob zarejestrowanych na forum nie przestrzega regulaminu, zyje w swoim wyizolowanym swiecie. pisze o sprawach nieznanych innym, tylko swojemu kregu.
to sie powinno zmienic!

ObrazekTo jest najlepsze forum ze wszystkich, które mialam przyjemnosc poznac. Wedlug mnie forum ogólnie jest swietne pod kazdym wzgledem. Dzieki niemu dowiedzialam sie wiele ciekawych rzeczy na temat Robbiego i poznalam bardzo fajnych ludzi. Z przyjemnoscia odwiedzam Nasze forum.

ObrazekCiesze sie, ze takie forum powstalo. Musze powiedziec, ze jest ono moim ulubionym, a pisuje takze na jeszcze 4.

Obrazekdlugo czekalam na jakas polska strone o Robbiem i uwazam ze ta jest na prawde super!!! :)

ObrazekO pracy moderatorów wiem niewiele, dostrzeglam za to w ostatnich dniach kilka interwencji administratora, stad moja jednoznaczna odpowiedz oceniajaca jego dzialania. (cena pozytywna - przyp. Radek83)

Obrazekpozdrowienia od Opetanej przez boga Chrisa

ObrazekRadku nie wiem czy ta ankieta jest potrzebna bo Twoje forum jest jednym z najlepszych w Polsce! Naprawde widac duzy wklad pracy i o kiedy zalogowalam sie na forum jestem naprawde zadowolona.
p.s przy okazji napisze ,ze licze ,ze moze kiedys jakis moderator odejdzie i wtedy ja bede mogla zajac jego miejsce ;) pozdrawiam

ObrazekOstatnio sie troche zepsulo nasze forum.Wiekszosc postow nie jest wcale zwiazana z Robem!!! No i zaczely sie zgrzyty miedzy forumowiczami,ktore powinny byc zalatwiane poza forum...jesli nie dotycza one Roba!!!

ObrazekAdminek ganil nas za padalce ze to forum RW" :P a sam miewa "polityczne tony" :P

ObrazekOd siebie to moge tylko powiedziec,ze warto zagladac na forum Robbiego.Jest fajnie,mozna pogadac o róznych sprawach zwiazanych z Robbiem.Przede wszystkim cenie te forum za to,ze panuje tam bardzo mila atmosfera.I mozna poznac wiele ciekawych ludzi,którzy interesuja sie zyciem i muzyka tego wykonawcy.

Obrazekgłównie z forum korzystam, poniewaz bardzo sie zzylam z ludzmi, których tutaj spotkalam. super osobowosci, z którymi chetnie rozmawiam :)

Obrazeknie wiem czy to ktos czyta ale napisze ;) niestety, cos nam sie na forum popsulo, a to wielka szkoda bo bylo naprawde super. poza tym, wydaje mi sie ze za duzo jest wszystkich zakazów, ze np zdjecie w z;ym albumie dam czy cos to zaraz jestem upominana czy cos. kto tak naprawde zwraca na to uwage? a i jeszcze jedno, wydaje mi sie ze niektorzy, zwlaszcza moderatkorki, powinny byc bardziej wyrozumiale dla nowych uzytkowników. to wszystko chyba ;)

Obrazekoczywiscie jestem na forum aby utrzymywac kontakt z tak wspanialymi ludzmi jakimi sa fani ROBBIEGO:)

Obrazekogólnie jest o.k. nie mam zastrzezen ;)

ObrazekForum jest swietne choc jedno co mi sie nie podoba to to, ze kilkoro uzytkowników zaklada sobie ,,klany. Nie ma w tym nic zlego

ObrazekJak dla mnie wszystko jest super :)

ObrazekRadku, forum jest mojm uzaleznieniem ale jestem w mnim dla ludzi ktorych pokochal jak wlasna rodzine. I twoje zadanie jako admina nie polega na tym zeby kasowac zbedne podwjne posty. Masz ingerowac w razie zadym, nietolerancjnego zachowania i sam dobrze wiesz czego. A ze jest kiszka teraz no coz mozliwe ze przez nas ale to juz niech ci inny uzytkownicy powiedza.
Ciekawe co ma przyniesc ta ankieta ?????
Pozdrawiam z odwyku.
Aguska
Ostatnio zmieniony 16:46, sob, 09.cze 2007 przez Radek83, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gringo
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Gringo » 06:58, pn, 07.maja 2007

Coś mało mężczyzn.

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Re: Wyniki ankiety OCEŃ FORUM

Postautor: ...Aguśka... » 09:07, pn, 07.maja 2007

Radek83 pisze: Komentarze które były podpisane nickiem postanowiłem nie umieszczać, jednak na specjalne życzenie autorki / autora mogę je umieścić.

To ja poprosze na moje specjalne życzenie o umieszczenie komentarza jaki wystawilam. :roll:

czy ja moge skomentowac niektóre odpowiedzi. Bedzie bolało. Ale najpierw poprosze o wlasny komentarz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Agusia
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Agusia » 13:00, pn, 07.maja 2007

andrzejj pisze:Coś mało mężczyzn.

Hehe :) Dziewczyny górą! :banan:
A co do tych odpowiedzi z ankiety,to dziękuję za umieszczenie mojej odpowiedzi. :P
"I just wanna feel real love.." - Feel

kingus

Postautor: kingus » 17:16, pn, 07.maja 2007

Radek83 pisze:Ankietę wypełniły 43 osoby.

Tatku, a co to taka niska frekwencja? Ja sama wypełniłam 3 razy.
Może jakiś psychotest następnym razem...

Awatar użytkownika
Radek83
Administrator Forum
Kontaktowanie:

Postautor: Radek83 » 17:32, pn, 07.maja 2007

kingus pisze:Ja sama wypełniłam 3 razy

W związku z tym, że wypełniłaś ankietę 3 razy znów nie możesz wyświetlać swojego avatara.
Wczoraj co najmniej 2 godziny zajmowałem sie danymi z ankiety i robiłem wykresy. A dzięki Tobie i osobom które wypełniły ankietę więcej niż jeden raz jej wyniki można sobie wsadzić w plecak. Mam nadzieję, że Tobie jedynej taki mądry inaczej pomysł przyszedł do głowy.
Dziękuje za uszanowanie mojego czasu.
Obrazek

ajka74

Postautor: ajka74 » 18:35, pn, 07.maja 2007

no i dlatego wyszło że 10% wchodzi by narozrabiać :D to 4,3 osoby

ja niestety zapomniałam dac opinii własnej :roll:

Awatar użytkownika
tania
Fan
Fan
Kontaktowanie:

Postautor: tania » 18:39, pn, 07.maja 2007

szacunek Radku za nakład pracy :!: ja ankietę wypełniłam (raz) :D
I sit and wait, does an angel contemplate my fate...

kingus

Postautor: kingus » 19:27, pn, 07.maja 2007

Radek83 pisze:
kingus pisze:Ja sama wypełniłam 3 razy

W związku z tym, że wypełniłaś ankietę 3 razy znów nie możesz wyświetlać swojego avatara.
Wczoraj co najmniej 2 godziny zajmowałem sie danymi z ankiety i robiłem wykresy. A dzięki Tobie i osobom które wypełniły ankietę więcej niż jeden raz jej wyniki można sobie wsadzić w plecak. Mam nadzieję, że Tobie jedynej taki mądry inaczej pomysł przyszedł do głowy.
Dziękuje za uszanowanie mojego czasu.

Tatku kochany, Twoja miłość do ironii jest istotnie bezgraniczna, nawet nie ośmielisz sie jej dostrzec :lol2:

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 21:21, pn, 07.maja 2007

Mój komentarz sotał wymieniony :lol2: Swoją drogą, szkoda, że tak mało mężczyzn wypełniło to ankietę (lepiej, kiedy jest pół na pół).
Odszedłem z Forum, jednak dalej jestem (parafrazując moje pierwsze posty) Największym Fanem Robbiego Williamsa. Pozdrawiam wszystkich fanów, którzy nadążają za nowymi pomysłami naszego idola i po prostu mu ufają. Dystans do samego siebie (i do robsesji) jest ważny, jednak nie należy z nim przesadzać. Mam zamiar do końca życia nazywać Robbiego Williamsa swoim ulubionym piosenkarzem (a liczę, że jeszcze długo pożyję). Pozostaję jemu jak i Wam
szczerze oddany Kuba K
.

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 21:24, pn, 07.maja 2007

A co to za roznica jaka plec??? :roll: ....nie rozumiem chyba. Chyba tylko taka ,ze faceci mysla inaczej....nie powiem jak :lol2:

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 21:26, pn, 07.maja 2007

A jak niby myślą :twisted: ?? Chyba... racjonalniej i bardziej odpowiedzialniej? :wink:
Odszedłem z Forum, jednak dalej jestem (parafrazując moje pierwsze posty) Największym Fanem Robbiego Williamsa. Pozdrawiam wszystkich fanów, którzy nadążają za nowymi pomysłami naszego idola i po prostu mu ufają. Dystans do samego siebie (i do robsesji) jest ważny, jednak nie należy z nim przesadzać. Mam zamiar do końca życia nazywać Robbiego Williamsa swoim ulubionym piosenkarzem (a liczę, że jeszcze długo pożyję). Pozostaję jemu jak i Wam
szczerze oddany Kuba K
.

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 21:28, pn, 07.maja 2007

Bym napisala,ale regulamin na to nie pozwala :lol2:

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 21:28, pn, 07.maja 2007

Napisz, i tak cały czas łamiemy regulamin :twisted:
szczerze oddany Kuba K
.

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 21:30, pn, 07.maja 2007

To lamcie dalej :evil: ...skonczylam :spiew:

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 21:33, pn, 07.maja 2007

Ok :wink: A tak na serio, to szkoda, że ogólnie była mała frekwecja głosowania :|. W PM było napisane, że wiadomość ta została wysłana do wybranych userów forum. Mam pytanie do Radka: ilu osobom to wysłałeś? W sumie zagłosowały jedynie 43 osoby, wydaje mi się, że więcej fanów otrzymało "zaproszenie".
szczerze oddany Kuba K
.

ajka74

Postautor: ajka74 » 21:55, pn, 07.maja 2007

Kmieciu pisze:Chyba... racjonalniej i bardziej odpowiedzialniej?

alem się uśmiała :lol2: :lol2: :lol2: skończyłam :!:

Awatar użytkownika
Radek83
Administrator Forum
Kontaktowanie:

Postautor: Radek83 » 22:02, pn, 07.maja 2007

Kmieciu pisze:Mam pytanie do Radka: ilu osobom to wysłałeś? W sumie zagłosowały jedynie 43 osoby, wydaje mi się, że więcej fanów otrzymało "zaproszenie"

Nie mam już dokładnej liczby osób do których wysłałem zaproszenie do wypełnienia ankiety, ale było to w przedziale 80-120 osób.
Poza tym było ogłoszenie na forum, więc każdy kto jest zarejestrowany a nie dostał zaproszenia i tak mógł wypełnić ankietę.
kingus pisze:Tatku kochany, Twoja miłość do ironii jest istotnie bezgraniczna, nawet nie ośmielisz sie jej dostrzec Lol!

Przykro mi, ale ironia ma to do siebie, że nie zawsze jest dostrzegalna i wystarczająco dobrze czytelna. Ja jej nie widziałem i nie widzę.
Obrazek

Awatar użytkownika
Monii
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum
Kontaktowanie:

Postautor: Monii » 22:26, pn, 07.maja 2007

ajka74 pisze:

heheh niezły joke :!: odpowiedzialni ....... tak tak oczywiście że to faceci są odpowiedzialni racjonalni serdeczni poprostu fantastyczni :polbie: :polbie: :polbie:
Obrazek
"You're one of God's better people
And you don't know
That's why you're special"

kingus

Postautor: kingus » 07:04, wt, 08.maja 2007

Monii pisze:
ajka74 pisze:

heheh niezły joke :!: odpowiedzialni ....... tak tak oczywiście że to faceci są odpowiedzialni racjonalni serdeczni poprostu fantastyczni :polbie: :polbie: :polbie:

bardzo przepraszam, ale mój kochany Tatko wszystkich bije na głowę! :lol2:

Wróć do „Informacje o stronie i forum”