Sprawy związane z użytkownikami forum.

Regulamin, informacje o nowościach, zmianach i statystyki strony.
Awatar użytkownika
Radek83
Administrator Forum
Kontaktowanie:

Sprawy związane z użytkownikami forum.

Postautor: Radek83 » 22:37, czw, 29.cze 2006

Tutaj będą pojawiały się informacje o sprawach związanych z użytkownikami forum. Między innymi będą się pojawiały informacje o użytkownikach którzy dostali karę i/lub złamali regulamin.

Jeśli jakiemuś użytkownikowi zostanie usunięty avatar bądź podpis będzie mógł znaleść tutaj informację dlaczego tak się stało. A jeśli nie znajdzie takiej informacji zawsze może zapytać.

Jeśli ktoś z Was zauważył nieprzestrzeganie regulaminu, otrzymuje wulgarnie wiadomości prywatne itp. proszę o informację tutaj lub przez prywatne wiadomości do mnie lub jednej z moderatorek.

Przypominam, że regulamin znajduje się tutaj > http://www.robbiewilliams.pl/forum/viewtopic.php?t=454 .
Ostatnio zmieniony 22:53, czw, 29.cze 2006 przez Radek83, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Radek83
Administrator Forum
Kontaktowanie:

Postautor: Radek83 » 22:53, czw, 29.cze 2006

Zaczynam od użytkownika love_frank_lampard
w ciągu 2 ostatnich tygodni skasowałem mu nieprawidłowy avatar 2-3 razy. Jeszcze dziś użytkownik miał avatar niezgodny z regulaminem, proszę spojrzeć:
Obrazek
Jest to niezgodnie z punktem 4, podpunkt A o treści "Na forum nie można pisać treści, które są sprzeczne z prawem polskim i międzynarodowym, nawołujące do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy dotyczących orientacji seksualnej. "
Tą treścią jest nazwa organizacji która działa nielegalnie nie tylko na terenie Polski ale i wielu krajów na świecie. Użytkownik pokazując avatara z nazwą tej organizacji promuje jednocześnie jej cele. O organizacji Krew i Honor można przeczytać tutaj http://pl.wikipedia.org/wiki/Krew_i_honor , zacytuje <<Organizacja propaguje rasizm, nazizm, faszyzm, ksenofobię, homofobię i antysemityzm.>> oraz:
Cytaty z propagandy organizacji

* Staramy się propagować ideę przywiązania do narodu, ziemi, rasy jak i białego dziedzictwa kulturowego.
* Myśl jak Biały, zachowuj się jak Biały i Bądź Biały!
* Nowe tysiąclecie musi być czasem nieustannej walki. Jeżeli my nie zniszczymy Wroga, to On zniszczy nas.
* Występujemy również przeciwko antypolskiej polityce obecnego rządu, który prowadzi kraj do upadku poprzez wyprzedawanie polskiej własności w obce ręce.
* Nie zgadzamy się również z postawami promującymi nienaturalny model rodziny, czyli związki homoseksualne oraz sprzeciwiamy się szerzącej się narkomanii.
* Zapomnijcie o "przedsiębiorcach", którzy dorobili się na sprzedaży ozdóbek ludziom z Ruchu. Odrzucili oni swoje Aryjskie pochodzenie i stali się żydami.
* Zbliża się ostateczne starcie, ostatnia szansa dla Białej Aryjskiej Rasy.
Nie wiem czy użytkownik zdaje sobie sprawę z tego co umieszcza w avatarze. W związku z tym iż nie odpowiada na prywatne wiadomości ode mnie oraz od innych moderatorów nie pytam i nie informuje go prywatnie o kolejnym złamaniu regulaminu. W związku z tym co napisałem użytkownik nie może używać emblematu na forum. Podczas kolejnego złamania regulaminu zostanie zabanowany oraz zostanie zablokowany dostęp do forum i strony robbiewilliams.pl z jego komputera.

love_frank_lampard

Postautor: love_frank_lampard » 09:12, pt, 30.cze 2006

wkurzylem sie po pierwsze ten avatar
Obrazek

miał szerokosc i wysokosc 148 pix czyli poprawna bo moglo być 150 na 250 wiec czego sie czepiasz a jego rozmiar wynosi 36.2 wiec czego sie czepiasz !! Wszyscy na tym forum sa mili z wyjątkiem ciebie na prawde ostrzegles mnie tym usunienciem wiec sie przejalem i dokladnie sprawdzilem rozmial i wielkosc zanim umiescilem go !! Jestem wkurzony!!

love_frank_lampard

Postautor: love_frank_lampard » 09:13, pt, 30.cze 2006

nawet nie wiesz o czym jest ten avatar przeczytaj go dokładnie !!! To jest avatar fanów chelsea takze powstzrymaj sie

love_frank_lampard

Postautor: love_frank_lampard » 09:14, pt, 30.cze 2006

zdaje sobie sprawe ze jest taka organizacja ale ja tego wcale nie propaguje ten avatr mam ze strony chelsea i wcale nie propaguje tej organizacji tak ze na prawde zmywam sie z tego forum

Awatar użytkownika
Radek83
Administrator Forum
Kontaktowanie:

Postautor: Radek83 » 09:48, pt, 30.cze 2006

Zauważyłem skąd jest ten avatar.
Nie wiem po co fan piłki nożnej na avatarze umieszcza obrazek noża i napis "łowcy głów".

Nie czepiam się. Zgodzę się, że ten avatar jest w granicach dopuszczalnych rozmiarów. Ale propaguje nienawiść będąc odnośnikiem do organizacji "Krew i Honor". Złamaniem regulaminu jest również pisanie trzech postów jeden pod drugim, kiedy istnieje możliwość edytowania poprzedniego.
To nie jest tak, że to forum jest państwem totalitarnym i każdy ma znać regulamin na pamięć. Ale kiedy 2-3 razy w ciągu niecałych 2 tygodni są problemy z Twoim avatarem jest to przesadą.

Żeby nie było że jestem "hamski" dopiszę, że konsultowałem tą z trzema moderatorkami.

Jeśli odchodzisz możesz sobie zażyczyć żeby skasować Twoje konto. Wtedy znikną Twoje posty i wszystkie inne ustawienia.
Ostatnio zmieniony 09:51, pt, 30.cze 2006 przez Radek83, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Gość

Postautor: Gość » 09:50, pt, 30.cze 2006

Przepraszam za kłopoty.
Ostatnio zmieniony 17:55, pt, 23.mar 2007 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Radek83
Administrator Forum
Kontaktowanie:

Postautor: Radek83 » 09:58, pt, 30.cze 2006

Mój avatar zachęca do niszczenia kaczyzmu. Ale kaczyzm to <<pejoratywne lub satyryczne określenie koncepcji ideowo-politycznej partii Prawo i Sprawiedliwość, pochodzące od nazwisk polskich polityków, braci Jarosława i Lecha Kaczyńskich.>> ( z wikipedii) a propagowanie niszczenia kaczyzmu nie jest karalne.

Słuchaj, przeczytaj chociaż raz regulamin. Nie możesz mieć 3 kont na forum ! ! !
http://www.robbiewilliams.pl/forum/prof ... file&u=386
http://www.robbiewilliams.pl/forum/prof ... file&u=504
http://www.robbiewilliams.pl/forum/prof ... file&u=505
Regulamin pisze:2. Każdy użytkownik może utworzyć tylko jedno konto na forum. Założenie kolejnego powoduje zabanowanie użytkownika.

Zdecyduj się które chcesz sobie zostawić. Pozostałe skasuje.
Ostatnio zmieniony 20:03, pn, 11.gru 2006 przez Radek83, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Gość

Postautor: Gość » 10:06, pt, 30.cze 2006

zostaw tylko konto floorball reszte mozesz skasowac :wink: tamte skasuj
Ostatnio zmieniony 17:56, pt, 23.mar 2007 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Radek83
Administrator Forum
Kontaktowanie:

Postautor: Radek83 » 10:15, pt, 30.cze 2006

Skasowane.

Lepiej, żebyście używali 2 osobnych kont. Już o tym pisała do was jedna z szanownych pań moderatorek. Ale oczywiście też nie dostała odpowiedzi. Jeśli dalej będzicie prowadzili politykę olewania zostanie zabanowany użytkwnik i adres IP do wejść na stronę i forum.
Obrazek

Gość

Postautor: Gość » 10:25, pt, 30.cze 2006

Dobra. Przepraszam za kłopoty i obiecuję, że to się więcej nie powtórzy
Ostatnio zmieniony 17:56, pt, 23.mar 2007 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Radek83
Administrator Forum
Kontaktowanie:

Postautor: Radek83 » 14:16, czw, 20.lip 2006

Avatar użytkownika: floorball ma 394.8 KB (404279 bajtów) i zostaje skasowany. Avatar można zobaczyć pod http://img235.imageshack.us/img235/2963/robjon1xe.gif

Awatar użytkownika
Radek83
Administrator Forum
Kontaktowanie:

Postautor: Radek83 » 20:15, pt, 28.lip 2006

Podpis użytkownika sanderkar
został usunięty, przed usunięciem wyglądał tak:
Obrazek
Obrazek

Dlaczego został usunięty? Cytat z regulaminu:
Wszyscy użytkownicy forum mają możliwość posiadania podpisu. W podpisie można umieścić tekst, linki oraz grafikę. Grafika umieszczona w podpisie nie może być większa niż 300 pikseli (wysokość) na 500 pikseli (szerokość). A jej wielkość nie może być większa niż 100 kilobajtów. Użytkownik posiadający podpis niezgodny z wytycznymi musi go zmienić niezwłocznie po upomnieniu przez moderatora lub administratora forum. Podpis może też być skasowany przez administratora bez upomnienia.
Obrazek pierwszy ma 216.54 KB (221737 bajtów) a kolejny pod nim ma 345 px wysokości.

Podpis użytkownika marek
został usunięty, przed usunięciem wyglądał tak:
ROBBIE THE BEST Obrazek

Obrazek był za wysoki i za szeroki.
Obrazek

Awatar użytkownika
Radek83
Administrator Forum
Kontaktowanie:

Postautor: Radek83 » 21:34, czw, 03.sie 2006

użytkownik sanderkar w podpisie ma obrazek większy niż 100 KB. Obrazek został usunięty. A wyglądał tak:

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
sanderkar
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: sanderkar » 16:26, pn, 07.sie 2006

przepraszam niewiedzialam sorki teraz bede sprawdzac :lol: jeszcze raz sorki ostatnio robie wam sporo pracy przepraszam :oops: :roselove:

Awatar użytkownika
Radek83
Administrator Forum
Kontaktowanie:

Postautor: Radek83 » 21:20, pn, 04.wrz 2006

197px szerokości i 258px wysokości miał avatar użytkwnika Madzia16pl.
Został usunięty bo nie był zgodny z regulamine. Max wysokość to 250, a szerokość 150 pikseli.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Radek83
Administrator Forum
Kontaktowanie:

Postautor: Radek83 » 08:14, pt, 13.paź 2006

Avatar koleżanki kingus zostaje skasowany bo waży ponad pol megabajta.
maximum to jedna trzecia MB.
Podglad skasowanego avatara dosp. jest tutaj : http://img101.imageshack.us/img101/8831 ... kj12af.gif
Obrazek

Awatar użytkownika
Radek83
Administrator Forum
Kontaktowanie:

Postautor: Radek83 » 14:13, czw, 19.kwie 2007

W związku z postem kingus:
- jej konto zostaje zabanowane do poniedziałku do godzin popołudniowych
- jej adres IP zostaje zablokowany na forum do poniedziałku do godzin popołudniowych
- do 28 kwietnia nie będzie miała możliwości ustawienia swojego awatara ( z możliwością przedłożenie na dłużej)

Dzisiaj konto Kingus zostalo odbanowane. W zwiazku z tym, ze podszywa sie pode mnie w swoich opisach (tj. ustawia sobie podpisy sugerujące, ze zostaly napisane przez administratora) niemozliwosc ustawienia awatara jest przedłużona bezterminowo.
Obrazek

Awatar użytkownika
Radek83
Administrator Forum
Kontaktowanie:

Postautor: Radek83 » 13:05, śr, 25.kwie 2007

za to:
http://www.robbiewilliams.pl/forum/view ... highlight=
Kingus ma bana do sobotniego wieczoru.
Obrazek

Awatar użytkownika
Radek83
Administrator Forum
Kontaktowanie:

Postautor: Radek83 » 12:46, wt, 08.maja 2007

ZA
- obrażanie mnie publicznie
- przeklinanie na forum
- za wystawianie mi nagrobków

Użytkowniczka Kingus :
- została zabanowana na czas nieokreślony
- ma zablokowany dostęp do strony www i forum (zablokowany adres IP)
- nie może wysyłać prywatnych wiadomości
- nie może wyświetlać awatara

________
E D I T :

Po konsultacjach są dalsze informacje:
Użyt. 'kingus' pozostanie zabanowana do konca maja,
możliwość posiadania avatara i wysylania prywatnych wiadomosci nie bedzie moga miec do konca czerwca. A 20 maja zostanie sciagnięty BAN na jej numer IP, bedzie wiec mogla znow przegladac forum i strone www.

Zaznaczam, ze przy kolejnej wpadce, uzytkownik ten zostanie zabanowany na stałe.
Obrazek

Wróć do „Informacje o stronie i forum”