<<Modyfikacje w dziale Fotografie>>

Regulamin, informacje o nowościach, zmianach i statystyki strony.
Awatar użytkownika
Alida
Super Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

<<Modyfikacje w dziale Fotografie>>

Postautor: Alida » 16:58, sob, 29.kwie 2006

Ostatnio z Joasią zastanawiałyśmy się nad "udoskonaleniem" działu Fotografie.
Zwróciłyśmy uwagę (pewnie nie tylko my :wink: ), że trudno poruszać się po tamtejszych tematach, bo często ktoś wkleja fotkę a potem wiele, wiele osób mu dziękuje za nia i komentuje jak Rob tam wygląda etc. Oczywiście każdy ma do tego prawo, po to właśnie jest forum :wink: , ale utrudnia to przeglądanie samych zdjęć. Trochę pogłówkowałyśmy i wymyśliłyśmy, naszym zdaniem, całkiem dobre rozwiązanie :) Stworzyłybyśmy (w większości już z istniejących) kilka tematów które by sensownie dzieliły wszystkie zdjęcia. Te tematy miałyby charakter galerii-albumów. Tzn. wklejalibyśmy tam tylko fotki (po max 6 w jednym poście, żeby strona się nie rozjeżdżała; jak by ktoś chciał więcej to wklejalby je po prostu w dwu lub więcej postach pod rząd), z ewentualnym merytorycznym opisem (skąd jest dane zdjęcie, kiedy zrobione, kogo oprócz Roba widać itp.), bez żadnych osobistych opinii, komentarzy. Poza tym istniał by osobny temat „komentuj fotki” i tam każdy, kto chciałby coś skomentować, wklejałby w tym temacie samego linka do fotki ,o jaką mu chodzi ( w tym z albumów również) ,a następnie pisał a propo niej co i ile tylko chce (oczywiście w granicach rozsądku :wink: ). Takie przemeblowanie to dla modów co prawda ogromna praca, ale myślimy ze warto. Wymagało by to też usunięcia bardzo wielu postów z komentarzami w tych tematach, dlatego chciałybyśmy wiedzieć czy się na taką operację zgadzacie?
Postów baaaardzo dużą ilość stracimy wszyscy na forum – ale coś za coś :wink: , a w tym przypadku chyba się będzie to opłacać :) – zresztą chyba nie posty sa najwazniejsze :wink: Możemy obiecać ze z naszej strony postaramy się by było ich jak namniej do usunięcia.

Czy się zgadzacie więc na to? Jakieś pytania, uwagi?
Obrazek
''If God closes the door...he opens the window'';)

love_frank_lampard

Postautor: love_frank_lampard » 17:02, sob, 29.kwie 2006

całkowicie się z toba zgadzam !! podoba mi sie ten pomysł bravooooo

Awatar użytkownika
ksiolka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: ksiolka » 17:03, sob, 29.kwie 2006

Według mnie to bardzo dobry pomysl:) jesli dzieki temu dzial fotografii ma byc bardziej przejrzysty to ja nie mam nic przeciwko:) Jakby można było Wam w jakis sposob pomóc to piszcie:)
Ostatnio zmieniony 17:15, sob, 29.kwie 2006 przez ksiolka, łącznie zmieniany 1 raz.
www.pajacyk.pl www.polskieserce.pl

My StYlE
is di bom
digi bom di
deng di deng
digi digi

Awatar użytkownika
baxterek16
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: baxterek16 » 17:15, sob, 29.kwie 2006

Ja też się Alida z Tobą zgadzam. Bardzo dobrze obmysliłyście ten plan. W takim razie dział "fotografie" bedzie ładniejszy i bardziej uporządkowany.
Gratuluję pomysłu
Obrazek

Beti_h

Postautor: Beti_h » 17:59, sob, 29.kwie 2006

Juz dawno sie zastanawiałam czy nie mozna zrobic na stronie osobnego działu " galerie" i tam umiescic wszystki fotki ( ale nie wiem czy to wykonalne)
W taki dział wszystkie fotki musiałby chyba wkładac Admin ( ale ja mam za małą wiedzę w tym temacie )
W sumie na stronie jest taki dział, ale nazwijmy to " bardzo ubogi"

Wasz pomysł tez jest dobry i napewno uporzadkuje te fotografie.
Co do kasowania postów to mi to absolutnie nie przeszkadza, przeciez nie o ilosc postów nam chyba chodzi - prawda ?

Dodam jeszcze ze u nas na forum porobiło sie bardzo duzo tematów typu " czarno białe", " fotki z dziecinstwa" " z koncertów" a z tego co widziałam na innych stronach sa one fajnie i tematycznie poukładane w galeriach ;)

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 18:54, sob, 29.kwie 2006

ah Alida!! Oczywiście macie absolutną rację!!
Juz jakiś czas temu zauważyłam ,ze ktoś wstawia serie zdjeć np. tez planu do "Sin,sin,sin" a potem inna osoba te same zdjecia wstawia do innego tematu.
Czym to jest uwarunkowane?? Tym ze nie czeytają dokładnie forum?Złą pamięcia? A może bezmyślnie?
Uważam ,ze razemz Asią bardzo dobrze to wymyśliłyście, i macie moje pełne poparcie :)

a zresztą ...co ja będe pisac..Ty Alidka wszystko już wiesz :)

P.S zapomniałam napisać,że wg.mnie ilośc postó nie ma zupełnie znaczenia!!
co prawda wiem ze na pewno znajdzie sie ktoś (nabijacz) ktoremu bedzie skzoda ;)
ale przecież cos kosztem czegoś :)

ja jestem ZA , taka galeria to naprawde bardzo dobry pomysł , bo tematy o zdjęciach sie już namnożyły , wiec taka galeria będzie najlepszym rozwiązaniem :)

(Alida: jutro OTH zobaczę , bo dzisiaj to chyba too late jest :( , wybacz ,ze tutaj a nie na priv)

Awatar użytkownika
Alida
Kontaktowanie:

Postautor: Alida » 19:18, sob, 29.kwie 2006

no to cieszymy sie ze sie z nami zgadzacie :)

Beti - masz racje co do tej galerii wlasnie na naszej stronce jest uboga bo ma serwer swoj limit i nie mozna własnie tylu fotek wklejac :roll: a na forum jest nieograniczony dlatego chyba bardziej sie opłaca taka galeria własnie stworzyć na form :) gdzie każdy uzytkownik bedzie mógł wklejac fotki- bo każdy zawsze cos znajdzie ,new foty itd , a Admin niestety ale ma duzo obowiązków swoich i nie jest w stanie wklejac w te galerie tylu zdjęć ,biorąc pod uwage ze my właściwie codziennie cos znajdujemy nowego i nie tylko :wink: ,wiec dlatego wpadłysmy na taki pomysł zeby to w ten sposób zrobić :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Kaska
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Kaska » 21:48, sob, 29.kwie 2006

Popieram pomysł całkowice, ale sobie robote wybrałyście, nie zazdroszcze ;)
A co do gwiazdek to juz od dawna jestem Max Robviously Robsessed i nie potrzebuję na to namacalnego dowodu ;)
Oh Lord! Make me pure... but not yet :)
Cass

Obrazek

Awatar użytkownika
Kay
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kay » 10:47, ndz, 30.kwie 2006

tez uwazam ze to jest dobry pomysl mysle ze o wiele lepiej bedzie to wszystko wygladalo :wink: no tylko wspolczuje wam tej calej roboty ale wierze ze dacie sobie dziewczyny rade :D co do postow to nie sadze ze ktokolwiek tu jest ze wzgledu na ich ilosc wiec to pewnie zadna strata :wink:
It doesn't matter what people say
And it doesn't matter how long it takes
Believe in yourself and you'll find
And it only matters how true you are
Be true to yourself and follow your heart.

Awatar użytkownika
sanderkar
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: sanderkar » 23:29, ndz, 30.kwie 2006

zgadzam sie z tym calkowicie kiedys chcialam poprzegladac same zdjecia i bylo to naprawde ciezkie bo bylo pelno postow komentujacych a ja chcialam wtedy poprostu stare zdjeca poprzegladac... dlatego mysle ze to jest bardzo dobry pomysł

Awatar użytkownika
Monii
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum
Kontaktowanie:

Postautor: Monii » 07:34, pn, 01.maja 2006

Alida Słońce rewelka:) jak zwykle masz moje poparcie:D
Obrazek
"You're one of God's better people
And you don't know
That's why you're special"

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 11:29, pn, 01.maja 2006

Skoro nie ma głosów sprzeciwu to z Alidką dziś ruszamy z porządkami, prosimy o niewstawianie narazie zadnych fotek, bo to nam bedzie psuc plan działania. :lol: :lol:

sheya

Postautor: sheya » 12:13, wt, 02.maja 2006

Zgadzam się i popieram w pełni pomysł. Nie było mnie kilka dni na forum (bo spalil mi się monitor :cry: ) i od razu tyle pozytywnych zmian. Sama również się zastanawiałam, co by można zrobić, aby jakoś w sensowny pomysł uporządkowac te fotki. Alida i Joasiu gratuluję pomysłu :!:

ajka74

Postautor: ajka74 » 15:19, wt, 02.maja 2006

moje błogosławieństwo macie również
;) zgadzam sie w 100%

ja i tak się ciągle gubie bo 3 dni mnie nie było i znowu tyleście cholercia napisali :) ja mało zdjęc wklejam , prawie wcale, więc sie tym bardziej cieszę że nie będe powielać -- bo tego się zawsze obawiałam i nic nie wklejałam ;)

Awatar użytkownika
ammanda
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: ammanda » 19:18, czw, 04.maja 2006

Eh no właśnie...a chwilę Was zostawić...i zaległość nie do odrobienia...na pomysł oczywiście się zgadzam;)
Obrazek
19.07.2006 - Budapest - My First Rob's
Concert - The best day of my life

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 17:32, pt, 05.maja 2006

uff! Albumy są już prawie gotowe, przechodza teraz ostatnie modyfikacje. Za dwa dni panujemy je wszystkie otworzyc i w tym czasie prosimy przejrzyjcie je, zebyscie wiedzieli co sie w nich znajduje i nie dublowali znajdujacych sie w nich fotek. Jednoczescie jesli zauwazycie, ze jakies fotki powtarzaja sie w roznych albumach albo znacie zrodlo (gdzie byly zrobione, kiedy z jakiej okazji etc.) niepodpisanych jeszcze fotek w albumach: fotki z koncertow ,paparazzi i pozowane to prosimy o sygnal na pm.

Awatar użytkownika
sanderkar
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: sanderkar » 17:47, pt, 05.maja 2006

jejku jak sie ciesze obawiam sie jednak ze bede miala probem z podpisywaniem fotek

Awatar użytkownika
Alida
Kontaktowanie:

Postautor: Alida » 14:39, ndz, 07.maja 2006

no to albumy pootwierane :D - zachecam do przejrzenia wszystkich bowiem duzo wkleilysmy fotek nowych- wczesniej nie wklejanych na forum by zapelnic Wasze posty i nie musiec tylu kasowac :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
ksiolka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: ksiolka » 15:54, ndz, 07.maja 2006

Dziekuje Dziewczyny:)! Swietna robota:)
www.pajacyk.pl www.polskieserce.pl

My StYlE

is di bom

digi bom di

deng di deng

digi digi

Awatar użytkownika
Alida
Kontaktowanie:

Postautor: Alida » 22:33, wt, 06.cze 2006

prosba do wszystkich bez wyjatku :wink: by weszli w dzial fotografie( album fotki pozowane ,wydarzenia ,TV) - poki sa wklejone nowe fotki :wink: ktore licza 594 pix szerokosci
( narazie nie zmniejszalam)

jak wiecie granica wklejania jaka wczesniej zostala ustalona to 500 pix szerokosci
zobaczcie prosze czy Wam sie strona rozjezdza na boki w taki sposob ze na dole pokazuja sie " pasek" do przesuwania w bok...

jesli tak to napiszcie
Obrazek

Wróć do „Informacje o stronie i forum”