Na żywo w kinie

Dyskusje o koncertach Robbiego.

Moderator: Moderatorzy

Jupus5

Postautor: Jupus5 » 19:26, wt, 17.wrz 2013

Dzięki Evelina.:)
Wow! Teraz to dopiero zazdroszczę. Bycie tam, byłoby spełnieniem mojego wielkiego marzenia, które mam od ładnych paru lat. Od kiedy zainteresowałem się Robem i jego występami na żywo.Wink Szkoda, że nikt z Was nie dzieli się z nami jakimiś większymi wrażeniami. Choć z drugiej strony rozumiem. Domyślam się, że zapewne wręcz trudno je opisać. Cóż, mnie pozostaje zapoznać się z tym koncertem w domowym zaciszu. Jak zawsze i będzie świetnie. A marzenia o uczestnictwie w show Roba pozostaną.;)

Evelina
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: Evelina » 22:09, czw, 02.sty 2014

Właśnie obejrzałam program dokumentalny o zwycięzcach Tallinnowego konkursu i ich spotkaniu z Robem. Niezwykle wzruszający pod wieloma względami. Rozszerzenie historii, które można było zobaczyć w wysłanych filmikach. Madzik - gratulacje jeszcze raz :) fantastycznie było znów zobaczyć polską flagę :)
Powtórka 04.01 o 12.55 http://otse.err.ee/etv/

Jupus5

Postautor: Jupus5 » 00:49, pt, 03.sty 2014

Ale rozumiem, że czasu polskiego, tak? :-) Bardzo chętnie bym to obejrzał. Pewnie też bym się wzruszył. :wink:

Evelina
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: Evelina » 12:24, pt, 03.sty 2014

Tak, czas polski 12.55, estoński 13.55 :)

Jupus5

Postautor: Jupus5 » 18:40, pt, 03.sty 2014

I tak zapomniałem, że o tej porze nie dam rady. :( Co zrobić, tak bywa...

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 18:55, pt, 03.sty 2014

Evelina pisze:Madzik - gratulacje jeszcze raz :) fantastycznie było znów zobaczyć polską flagę :)

Dzięki ;))
ale, pamiętajcie ,że to telewizja...nie wszystko co tam było jest prawdziwe. Montaż i obróbka tego wszystkiego niestety nie wyszła nam wszystkim an dobre....
Jupus będzie dvd wtedy zobaczysz ;)

[edited]
http://www.dailymotion.com/video/x196hr ... shortfilms
fragment "naszego"filmu, nie bądzcie zbyt krytyczni :roll: :lol:
polecam 25:47 ;) ;)

Awatar użytkownika
NiteQ
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja

Postautor: NiteQ » 20:49, ndz, 05.sty 2014

Wspaniały film! Jestem Twoim fanem od dziś! :P
I just wanna feel...

Vienna 17/7/13
Oslo 13/5/14

Awatar użytkownika
...Aguśka...
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: ...Aguśka... » 14:09, pn, 06.sty 2014

Nie mogę się doczekać DVD :)

Madzik rządzisz. Marzenia się spełniają masz rację !
Obrazek

Jupus5

Postautor: Jupus5 » 20:06, śr, 08.sty 2014

Musimy przyznać Aguśka, że jednak "głosowo" ten koncert nie będzie na poziomie Palladium. Może mimo wszystko wyżej niż Berlin, Cologne, czy Leeds. Na takie wrażenie liczę. ;) Zobaczymy komu z nas bardziej będzie to przeszkadzać. ;) I ciekawe jak wpłynie na to montaż obrazu, oczywiście nie sugeruję montażu głosu. ;) Natomiast wcale nie dziwię się, że na żywo takie wpadki nie przeszkadzają. Tam ludźmi rządzą emocje, których mistrzem jest Rob. To my w czterech ścianach tak sobie kalkulujemy na zimno, wychwytujemy co się da. ;)

Tak długi materiał będzie na DVD Madzik? To doprawdy świetnie. :) Aczkolwiek zobaczyłem go już dzięki Evelinie. Świetny, interesujący materiał. Ciekawie jest widzieć ludzi ze świata, z którymi coś, ktoś, tak bardzo Ciebie łączy. Smutna historia z tą siostrą. "Angels" nadaje się na różne, doniosłe ceremonie. Nie widzieliśmy jednak czy Rob w końcu się o niej dowiedział. I "Nan's Song" to naprawdę ładna piosenka. I to ta z najbardziej osobistych. Taka, która może pomagać, nieść ulgę innym. Bardzo podobała mi się reakcja Roba na te figurki. Czasem reaguje i wygląda jak dziecko, jak ja. :P
Rob puszczany w pracy...to musi bardzo umilać ten czas. Ale chyba nie przy każdej tak się da. I nie przy wszystkich. Ale fokom nie przeszkadza. ;) Uśmiałem się jak zobaczyłem te bawiące dzieci przy "Candy" bo ta piosenka, jak i wiele melodii z TTC, kojarzy mi się właśnie z takimi bawiącymi się dziećmi. Ale to też przejaw tego optymizmu i pozytywnej siły, które niesie ze sobą Rob. Zwłaszcza ostatnio i to dobra wiadomość. Przydałoby się jednak aby melodie z płyty, która może powstać w przyszłości, mimo wszystko nie prezentowały stylu TTC. ;) Zobaczymy. ;)

A ci pakujący się fani z Polski to może być ktoś z nas? :)

Wróć do „Koncerty”