Daty trasy koncertowej Close Encounters 2006

Dyskusje o koncertach Robbiego.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Sylver_Star
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Sylver_Star » 09:49, sob, 26.sie 2006

Sceny raczej by sie nie obejrzało, bo po każdym koncercie jest rozmontowywana i zabierana do miejsca, gdzie będzie nastepny koncert ;)
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 09:52, sob, 26.sie 2006

kingus pisze:jak podaje oficjalna strona Robbiego wciąż są dostepne bilety na nastepujące koncerty:

11/07/2006 - Dresden
15/07/2006 - Hamburg
19/07/2006 - Budapest
27/07/2006 - Berlin
28/07/2006 - Berlin

:hahahahaha: :hahahahaha: :hahahahaha: :hahahahaha:
moze nie zauważyli że Rob już tam był :lol:

Tylko ,ze tych biletów juz w kasach nie było! Widziałam dziesiątki ludzi ktorzy stali przy kasach i prosili o bilety, widziałam pełno ludzi z kartkami ,ze szukaja biletow, albo ,ze odkupia bilety drożej , pełno takich ludzi było.Wiec mysle ,ze po prostu bardzo dawno aktualizacji inf . nie było , albo zostały bilety np. te ktore dla IS były przeznaczone or sth like that.

Nata
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: Nata » 10:24, sob, 26.sie 2006

wiecie co??!! dla mnie to jest szczyt głupoty!!!!!! (wczesniej nie wiedzialam że Robert gra aż do grudnia i w takich miejscach) ale żeby nawet u jakihś chińczyków grać!! nawet go nie zrozumieją,a wykonanie Angels bedzie gorsze niż w Niemczech!! -akcent!! bosch jak można tam pojechać i grać,a ominąć kochającą POLSKE!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :x :x :? :? :x :evil: :x :( :( :( :( :( :(
11.07.2006r. Drezno :) -najwspanialszy dzień w życiu :):)

Awatar użytkownika
ammanda
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: ammanda » 10:37, sob, 26.sie 2006

Nata tylko że w Hong-Kongu, Singapurze i gdzie tam jeszcze jego płyty i single osiągają bardzo często (jeśli nie zawsze) pierwsze miejsce na różnorakich listach, a u nas z trudem wchodzą do pierwszych "10".
Obrazek
19.07.2006 - Budapest - My First Rob's
Concert - The best day of my life

Awatar użytkownika
Sylver_Star
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Sylver_Star » 10:38, sob, 26.sie 2006

ale czemu niby miałby nie jechać do Chin? :? tam też są ludzie, którzy są jego fanami. i zwróc uwage że tam tez go kochaja, tak bardzo jak my. a poza tym, to raczej nie Rob wybiera miejsca w których bedzie grał :roll: to skoro w Niemczech grał chyba 10 czy iles tam koncertów to tam mógł sobie jeden odpuscic i tu przyjechac, w koncu daleko z Niemiec nie miał.
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 11:14, sob, 26.sie 2006

Jeśli w końcu ktoś Roba zaprosi do Polski, zaoferuje mu dogodne warunki (odpowiednio duży stadion bądz hale, dobry hotel, dobrych dźwiękowców i inne takie) i zaoferuje mangamentowi odpowiednia sume pieniedzy to Rob przyjedzie.
Ale ,że nikt w naszym kraju nie zainwestuje tyle pieniedzyw koncert , bo moze sie nie zwrócić to Robert bedzie koncertowałw Niemczech ale do nas nie przyjedzie nawet gdyby miał 10 km do Polski bo to nie ejst takie chop siup zagrac koncert. A ,ze Chinczycy maja odpowiednia sume pieniedzy i oferuja mu to tam bedzie grac.
Zauważcie ,ze w Chinach mieszka 1306313812 ludzi!!! A w polce tylko 38635144. Wiec chyba oczywistym jest ,ze tam jest wiecej ewentualnych osob ktore przyjda na koncert niz w polsce.
Gdyby Robertowy koncert miał sie odbyć, już pewnie by sie odbył. Radio zet wg. mnie miało szanse , byc chociazby patronem medialnym idobrac sobie tylko jakiegos organizatora i inwestora , ale spieprzyli i trzeba czekac na cud jesli chodzi o trase Rudeboxa.

Awatar użytkownika
Sylver_Star
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Sylver_Star » 15:30, sob, 26.sie 2006

właśnie, to przecież o kase głównie chodzi. tam napewno wiecej zarobi. zgadzam sie z Madzik, że gdyby radio zet tak naprawde chcialo i sie troche postaralo to zorganizowaloby ten koncert w Polsce, no alepo co, skoro im sie nawet nie chcialo trasmitować koncertu z Wiednia :roll: ehh Polak to jednak potrafi :?
Obrazek

Obrazek

Nata
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: Nata » 13:04, pn, 28.sie 2006

co do Chin,to był tylko przykład (może niezbyt mądry) no ale tak daleko potrafi jechać :( a do Polski... :( a bo Radio Zet właśnie tak się w to bawi :( pisac do nich i się prosić(tyle razy to robiłam) to dla nich nic nie znaczy! na pewno lepiej by na tym wyszli niż płacić mu za wystąpienie w ich reklamach telewizyjnych i radiowych.bo by się zwrociło,a tu tylko z reklam. nie wierze w to,że by się nie uzbierało 60 tys ludzi na koncert w Polsce!! myśle że ok 15 tys. jak nie więcej z samej Polski, a co dopiero z Czech,Słowacji,NIemiec!! bosch jak tu do niego dotrzeć :( i czekac kolejnych tyle lat :(
11.07.2006r. Drezno :) -najwspanialszy dzień w życiu :):)

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 15:16, czw, 14.wrz 2006

ajj dzisiaj 14.09 czyli pierwszy koncert w Milton Keynes. ciekawe czy Rob sie denerwuje przed pierwszym z pięciu koncertów w tym miejscu. Mam nadzieję,że występ z Milton Keynes zobaczymy wydany na dvd :)
Nie wiem czy stadion w Milton Keynes jest dużo większa niz te an ktorych poprzednio występował, ale na pewno troszke sie denerwuje. Bo w koncu angole- najwieksi fani , najbardziej oddani no i rodacy . Ahh czekam na jakieś zdjęcia czy filmiki krotkie z tych koncertow :):):

Awatar użytkownika
Truman
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Truman » 20:41, czw, 14.wrz 2006

A myślałem, że napiszesz że Robbie postanowił przyjechać do Polski... Ale to byłoby zbut pięknt by było prawdziwe...
Cóż, czy wyjdzie na dvd nie wiem. BTW: Czy jakiś koncert z tej trasy 2006 dostępny jest w sieci do ściągnięcia?
HomeComing

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 21:08, czw, 14.wrz 2006

koncert z Leeds mozna sobie bez problemu sciagnac

ajka74

Postautor: ajka74 » 22:31, czw, 14.wrz 2006

Madzik pisze:Mam nadzieję,że występ z Milton Keynes zobaczymy wydany na dvd :)

mi sie jednak wydaje że Leeds będzie na DVD
poprzednia transmisja na żywo z ukazła się później na DVD - Knebworth, tak więc stawiam na Leeds, skoro był filmowany dla TV, to jest to nawet logiczne

Mav

Postautor: Mav » 23:24, czw, 14.wrz 2006

Ciekawe kiedy będzie drugi koncert w Dublinie... październik?

A DVD? Z "Weekends..." było jedno, a ta trasa jest dużo większa, może będzie (dużo) więcej? ;)

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 06:28, pt, 15.wrz 2006

Ja czytalam,ze DVD ma byc poskladane tak jak z Knebworth z roznych dni koncertow miedzy innymi z Wiednia...jaka prawda dowiemy sie jak krazek wyjdzie :wink:

Awatar użytkownika
Sylver_Star
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Sylver_Star » 15:27, sob, 16.wrz 2006

Madzik pisze:ajj dzisiaj 14.09 czyli pierwszy koncert w Milton Keynes. ciekawe czy Rob sie denerwuje przed pierwszym z pięciu koncertów w tym miejscu. Mam nadzieję,że występ z Milton Keynes zobaczymy wydany na dvd :)
Nie wiem czy stadion w Milton Keynes jest dużo większa niz te an ktorych poprzednio występował, ale na pewno troszke sie denerwuje. Bo w koncu angole- najwieksi fani , najbardziej oddani no i rodacy . Ahh czekam na jakieś zdjęcia czy filmiki krotkie z tych koncertow :):):

nie, stadion "pojemnoscia" sie chyba nie różni. gdzies czytalam ze przez 5 dni ma byc 375tys ludzi, co wychdzi ok.75tyś, wiec podobnie. może troszke wiecej, ale nie dużo ;)
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
ammanda
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: ammanda » 21:48, sob, 16.wrz 2006

Sylver_Star pisze:
Madzik pisze:ajj dzisiaj 14.09 czyli pierwszy koncert w Milton Keynes. ciekawe czy Rob sie denerwuje przed pierwszym z pięciu koncertów w tym miejscu. Mam nadzieję,że występ z Milton Keynes zobaczymy wydany na dvd :)

nie, stadion "pojemnoscia" sie chyba nie różni. gdzies czytalam ze przez 5 dni ma byc 375tys ludzi, co wychdzi ok.75tyś, wiec podobnie. może troszke wiecej, ale nie dużo ;)

Raptem 10-25 tys. ludzi więcej niż na poprzednich koncertach :wink: Ale Rob jest przyzwyczajony, przerabiał to w Slane, w Kneborth :lol:
Obrazek

19.07.2006 - Budapest - My First Rob's

Concert - The best day of my life

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 20:46, sob, 16.gru 2006

Tak sobie pomyslalam,ze trzebaby podziekowac Robowi za ta trase. Jednak wielu z nas bylo na koncercie i odwalil kawal dobrej roboty.Za dwa dni trasa sie konczy!!!!!!! Dlatego Robercie dziekujemy Ci za ten caly rok. Pozostanie napewno w naszej pamieci,az do nastepnej trasy(miejmy nadzieje,ze juz niedlugo).( Dziekuje za wspanialy koncert w Koloni).Dzieki tej trasie wzbogacilismy sie w wspaniale gadzety,zdjecia i filmiki,informacje i plotki. Coniektorzy zarazili sie i zostali fanami (znam takie przypadki). No i oczywiscie nasze forum mialo o czym dyskutowac i pisac :lol2: .Bez tej trasy byloby napewno nudniej przez ten caly rok.Dlatego ode mnie :"WIELKIE DZIEKI".

Kochani piszcie!!! Podziekujmy naszej wielkiej gwiezdzie :D .
Ostatnio zmieniony 21:14, sob, 16.gru 2006 przez Andulka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
bart
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum
Kontaktowanie:

Postautor: bart » 21:12, sob, 16.gru 2006

Dziękuje Ci Robercie za wspaniałą trasę koncertową i za świetny koncert w Budapeszcie i za to że mogłem poznać niektórych ludzi z naszego forum(których serdecznie pozdrawiamy z mamą) i przeżyć z nimi 5 moich najlepszych dni w życiu i przyłączam się do podziękowań Andulki.
DZIĘKI ROB JESTEŚ THE BEST!!!!!!!!!! :D :)

:D :) 8) :wink:
Ostatnio zmieniony 23:10, sob, 16.gru 2006 przez bart, łącznie zmieniany 1 raz.
Please Be Gentle I'm Still Learning-Advertising Space
Robbie Williams Jest THE BEST!!!!!!!!!
Robbie WE LOVE YOU!!!

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 21:59, sob, 16.gru 2006

Ja też przyłączam się do podziękowań, bo cała trasa Robbie'go jest niesamowita :!: Pokazał przez to, że jest silny i kocha to co robi, bo niewielu artystów odważyłoby się na taką kilku miesięczną trasę :lol: ROBBIE JESTEŚ WIELKI :przytul:
Obrazek

Something beautiful will come your way:)

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 11:12, ndz, 17.gru 2006

Jak mogłabym nie dziekować za najwspanialszy dzień w moim życiu!
15 lipca -sobota-Trab-Arena-Hamburg-Robert dziękuje. I za te wszytkie pozostałe koncerty podczas tej trasy!!

Wróć do „Koncerty”