RELACJE Z KONCERTU W HAMBURGU 14 i 15.07

Dyskusje o koncertach Robbiego.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Radek83
Administrator Forum
Kontaktowanie:

RELACJE Z KONCERTU W HAMBURGU 14 i 15.07

Postautor: Radek83 » 01:02, pt, 14.lip 2006

W tym temacie proszę umieszczać swoje relacje z koncertu w Hamburgu z 14 i 15 lipca 2006.

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 10:50, pt, 14.lip 2006

Poki co wiem ,ze Robert jest ju w Hamburgu. I tyle.
W radiu hamburg mowia jakies newsy typu :paparazzi znalezli miejsce roberta
itp potem napisze

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 19:24, pt, 14.lip 2006

wybaczcie ,ze tak malo pisze, ale tutaj w Hamburgu caly czas mam cos do roboty. Teraz trwa koncert Roberta, niestety mnie tam nie ma bo przed 5 minutami wrocilam z shoppingu , i zmeczona jestem. Pogoda jest ladna, mam nadzieje ,ze i jutro taka bedzie. Robbie zatrzymal sie w Hotelu cztery pory roku (four seasons) hotel uchodzi za najlepszy w Hamburgu.
W radiu mowia caly czas reelacje tj. ,e mozna bilet wzgrac lub ,ze widziano Roba jak kupowal w kiosku paczke papierosow.
Zaluje bardzo ,ze nie ma mnie teraz na tym koncercie, ale nie dalo rady. Mieszkam na drugim koncu Hamburga i organizaczjnie bylo niemozliwe jechac tam dzis. Za to jutro bede juz o 10 pod stadionem , z biletami w garsci :D :D
Pozdrawiam was cieplo , i 3majcie kciuki (po raz 10000) zebym stala pod scena :D

P.S najlepsze jest to ,ze na ten stadion (TRAB ARENA) miesci sie 70 tysiecy ludzi !!!!

Awatar użytkownika
ammanda
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: ammanda » 12:38, sob, 15.lip 2006

Przed chwilą dostałam smsa od Madzika, jest pod stadionem, jest mnóstwo ludzi i bardzo gorąco, wypatruje ochrony z opaskami;) Eh....zazdroszczę jej, ale już niedługo...
Obrazek
19.07.2006 - Budapest - My First Rob's
Concert - The best day of my life

Awatar użytkownika
stokrotka1989
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: stokrotka1989 » 13:28, sob, 15.lip 2006

hm. 70tys ludzi to nawet nie tak duzo...
aj, to juz dzisiaj ;D ale Madzik ma super :D:D

Awatar użytkownika
Alida
Super Max Robviously Robsessed
Super Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Alida » 20:23, sob, 15.lip 2006

Madzik dzownila do mnie kolo 15 i opaske chwalila sie ze ma :wink:
Obrazek
''If God closes the door...he opens the window'';)

sheya

Postautor: sheya » 20:34, sob, 15.lip 2006

To super, że ma ta opaskę. Mam nadzieję, że nam wszystkim też się uda ją dostać 8)

Awatar użytkownika
ammanda
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: ammanda » 21:05, sob, 15.lip 2006

No i zdążyła przed koncertem zaopatrzyć się w Robbowy t-shirt, szczęściara;)
Obrazek

Nata
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: Nata » 16:10, ndz, 16.lip 2006

mam nadzieje,że jej się udało być pod sceną :) póki co wygląda,że na każdym koncercie ktoś z Polski był bardzo blisko :) ekstra :D:D
to jest niesamowite :) gdziekolwiek się nie znajdzie ktoś z forum,to my wiemy jak było na koncercie,jak się udało i w ogóle :) czekamy na szczegóły :):)
11.07.2006r. Drezno :) -najwspanialszy dzień w życiu :):)

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 22:46, ndz, 16.lip 2006

Jestem już w Polsce. JUtro wszystko Wam opisze , pełna relację i dodam zdjęcia i filmy :)::)

A jak na razie moge powiedziec ,że KONCERT BYŁ NIESAMOWITY !!! NAJWSPANIALSZY NA SWIECIE! KOCHAM ROBERTA JESZCZE BARDZIEJ I...PRAWDOPODOBNIE JADE DO BERLINA NA KONCERT 27 :):):)

Ah!! jutro wszystko napisze :]

buziaki

Nata
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: Nata » 07:18, pn, 17.lip 2006

no prosze prosze, czyżby kojelna osoba była od Roberta na wyciągnięcie ręki?? :):):) czekamy na relacje :D

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 12:28, pn, 17.lip 2006

No wiec moi drodzy zacznę od track listy!

1.Radio
2.Moonsoon
3.Trippin'
4.Come Undone
5.Sin,Sin,Sin
6.Millenium :zakochana:
7.Make me pure
8.Me and my shadow featuring z Jonathanem
9.Strong również z Jonathanem :zakochana:
10.A place to crash
11.Back for good
12.Adventing space
13.Feel
14.LMEY
15.Angels
Te dwie ostatnie to na bis były

Przejdzmy do relacji :)

Pod stadionem byłam o 12, tak wiem, niezbyt wczesnie , ale z relacji z 14 wynikało ,ze wczesniej byc nie trzeba.
Będąc o 12 zobaczyłam z,e było około 250-300 ludzi. Mieli już opaski na rękach , pomarańczowe na 1 Walle czyli 1 fale- 1 inneraum - pod sama sceną.
Ustawiłam sie razemz mama pod bramka gdzie było w miare mało osób - około 8 przed nami. Usiadłysmy sobie i przygotowałyśmy sie na 3 godzinki czekania.
Słońce było niesamowite! Upał potworny, co myśle było powodem tego ,ze ludzi chowali sie pod drzewami iw cieniu wiec miej osób było pod bramkami :):)
Nie siedziałam tych 3 h w miejscu tylko posżłam sie przejść i pogadac z ludzmi , ktorzy albo mieli opaski , ale ogolnie pogadac jak zapatruja sie na koncert. Niestety byłam bardzo rozczarowana gdyż- nie chcieli rozmawiać po angielsku!!! Jedna babka , ktora chyba myślała z,e ejstem Brytolem (mialam bluze we flage UK , i widocznie mam perfect akcent ;);) ) joke , zaczeła gadac ,ze ja bede miałą na Wembley swój koncert i po co tutaj jestem i zabieram bilety ludziom z Hamburga :shock: przyznam z,e byłam w małym szoku!
Poszłam po Cole- 4,50 euro coca cola w kubeczku plastikowymz Logo Roberta :):) Bardzo sympatyczny :0
Około 14:40 wrocilam pod bramke , ale miałam trudności ze znalezieniem mamy gdyz ludzi zreobiło sie znacznie wiecej. Gdy do bramek podeszła ochrona , wszyscy zerwal isie z miejsca, wiec my tez. Zaczeli mówic po niemiecku (wiec musiałam prosic Pana obok mnie aby przetlumaczył mi na angielski) ,ze aby dojsc do sceny trzeba isc w prawo i obiec cały stadion (Trab-arene) torami ktorymi normalnie biegaja konie ;);) Bo tow koncu stadion do wyścigów konnych i psów.
Gdy juz zaczeli wpuszczac i wpuscili mnie i moja mame , zaczełysmy razem z setkami ludzi biec ile sił w nogach!!! NBiestety ochrona co chwile zatrzymywała ludzi i mówiła ,ze nie wolno biegac aby nie siać Paniki i jeszcze wiekszej (c)?histerii ;)) Jako ,ze opasek nie miałam , nie widziałam czy mozeby miec pod scene, o dziwo ochroniarz nas wpuścił i i tak znalazłyśmy sie 6 metrów od sceny!!
Po jej prawej stronie.
Wielki telebim miałam od razu nads głowa!!
Usiadłyśmy i przygotowałysmy sie na 4 godziny czekania.
Około 19 ludzi wstali i przepchnełysmy sie z mama tak ,ze byłysmy około 3-4 m od sceny . Około 19-15 na scene wszedł szespół Orson- totalna kicha :x byli beznadzijni, na szczescie wykonali tylko 5 piosenek. Po nich wszedł zespoł Basement Jaxx czyli pulchne murzynki , w kolorowych sukienkach ktore extra spiewały!!! Basement Jaxx to naprawde super zespoł- spodoba wam sie :)
Około 21:30 zaczeły strzelac fajerwerski i buchac ognie, były tak gorace ,że czułam to cieplo na twazy!! Zaczyna grac zespół i z pod sceny wyjeżdza ON!!! Robbie Williams!!! Pisk, wrzask , totalna euforia!! Ludzie zaczynaja pchac sie na siebie tylko zeby byc blizej Roba!! A Robcio zaczyna śpiewac Radio!! W czranym garniturze z zielonymi wstawkami , w opasce na szyji i jeansach + okularach , ktore po minucie zdejmuje i wyrzuca w publiczność za siebie!!!
Robert śpiewa, super sie rusza , ludzie weariuja, robia zdjecia, spiewaja , dziewczyny rycza i słychac spazmy i piski! Ja ryczałam jak nigdy dotąd!
Potem Robert sie przywitał, powiedział ze jest chory izebysmy mu wybaczyli jesli cos z jego głosem bedzie nie tak ( głos miał perfekcyjny!! Przez cały występ! Niestety troche kaszlał i smarkał nos , ale to nie przeszkadzało!! Był wspaniały! ) Potem opowidział nam cała historie jak to lekarza musiał wołac, i lekarz powiedział z,e jest zbyt chory Rob i nie wolno mu wystepowac, wie crob mu odp. - Fuck You . potem powiedział z,e to joke i ,ze tak naprawde powiedział " co mozna w tej sprawie wiecej zrobic, 70 tys ludzi czeka na moj koncert) i wtdy rob sie obrucił , wypiał pupę i poklepał sie po niej! Wszyscy juz wiedzialismy o co chodzi!! Potem rob powiedział z,e igla była wielka jak mikrofon ;)) i ze dostał..... takie małe urzadzenie, miał jej rpzypietel do spodni , zakryte bylo koszulka, ktore liczyło ile krokow zrobił podczas koncertu. Nie wolno mu było zrobic wiecej niz 10 tys krokow. A on przy drugiej piosence miał juz 3 tys :):):
Powiedział oczywiscie fuck off i zaczał wykonywać brawurowo Moonsoon
a potem Trippin' gdzie pokazał swoje umiejetności taneczne!! Naprawde świetnie sie ruszał!!Po prostu niesamowicie!!!
Potem kazał nam śpiewać A capella Come Undone , a Rob spiewał tylko refren i bardzo głośno akcentował "...so fock you alll" co jakis zcas zmienbiajac na "so fyuck you doctor" . Potem było Sin,Sin,Sin i cos co mnie bardzo zaskoczyło - Millenium :zakochana: było wspaniałe!!!! Lepszego wykonania być nie mogło. Następnie Rob zaczał nas uczyć refrenu do Make me pure :shock: nie wiem czemu myślał ,ze nie umiemy w kazdym razie zaczał opowiadac historie o zastrzyku swoim ciąg dalszy i takim smiesznym głosem , udajacym zal i gorycz , artykułował "Oh LORD , MAKE me Pure - BUT NOT YET!!"
Zaśpiewaliśmy razem Make me pure
Po czym Rob zapytał czy znamy jakiegoś Jonathana ze Stoke-On-Trent , ktory jets jego przyjacielem! Wtedy był taki wrzask i pisk ze myslałam ,ze ogłuchnę ;)) i wyszeł zza sceny Jonathan !! Na telebimie pokazał sie napis One night only- Swing! I zaczyli śpiewać Me and my shadow!! Gdy juz skonczyli zrobili zawody na kopanie piłki do nogi , kto dalej kopnie w publiczność , na piłkach były autografy Roba i Jonathana!! Jonathan kopnął dalej i okazało sie z,e przez cała trase jak roba te zawody Rob tylko 3 razy wygrał a Jonathan az 9 - z tymw Hamburgu 10 ;)) Zaczeli zartować czy to chyba nie choroba Robka jest przyczyna takich złych kopnięc ;)) ale fakt, faketm obaj kopneli bardzooooo daleko!!!!!!
Potem Rob kazął powtarzac po sobie jakies dzwieki lewej stronie publiczności,a prawa strona powtarzała jakies bity mozna to tak nazwac po Jonathanie :) Tak wiec ja byłam po tej prawej stronie :):):
No i przeszli do wykonywania Strong! Na telebimie pokazały sie tekst do strong tak wiec wszyscy spiewali!
Potem Jonathan poszedł i Rob przy "A place to crash" urzadził małe Bauncing session :) wszyscy skakali i wygladało to jak pogo :)
Potem było Back for good. rob zapytał czy sa tu jakies osoby na Trab Arena ktore słuchały Take That, oczywiscie było wielkie yeah!!!!! No i Rob zapytał sie jakiejs dziewczyny ile ma lat ona na to z,e 24 i rob zaczał udawac z,e liczy , ile to ta dziewczyna miała lat jak Rob spiewał w TT , oczywiscie nei udało mu sie policzyc ;) Zapytał sie jak ona ma na imie, ale nie mógł dosłyszec , bo ona stała o dziwo za mna!!!!!! :(:( Wiec Rob jako ,ze usłyszec nie mógł powiedział ,ze dedykuje jej Back for good i nazwał ja "Beautiful" ;)
Potem powiedział ,ze ta bedzie dla Elvisa czyli Adventing space no i na telebimach big foto Elvisa :) na zmiane z klipem do AS :)
Potem było Feel ku wielkiej euforii ludzi zgromadzonych an Trab-Arena faceciz zespołu ktorzy graja na gitarze wyszli na środek sceny tak ze byli na pierwszym planie. Robek połozył sie na brzuchu , potem an plecach i oczywiscie pokazał jaskółeczki!!!!! Na wielkim telebimie od razu obok mnie , były jaskółki, gigantycznie!! Myśałam ,ze padne!!! po prostu orgazm ;))))) Brzusio Robka jest niesamowity!!!!
Potem powiedział z,e na tym koniec i see ya on nex tour. Zeszedł ze sceny! wszyscy zaczeli skadować "Robbie williams" no i na wieży ponad naszymi głowami , tak ,ze musilismy patrzec sie bardzow góre, ukazał sie ON!!! Przesłonił nam cały świad i słońce!!! Stał z kapturem na głowie!!! W BIAŁYM DRESIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zaczełam ryczec , i nie mogłam s powstrzymac łez!!! Zjechał z tej wiezy taka platforma , cały zcas z kapturem an głowie , i plecami do nas , na białym dresie na bluzie był znaczek adidasa i litery RPW!!! Mój ryk był jeszcze większy!
Potem odwrocił sie i zaczał biegac, skakac i śpiewac LMEY!!!! Znowu wybuchł yfajerwerski ,wielkie efekty pirotechniczne!!! Konfetti , srebrne tasmy i ognien buchał cały zcas na nas!!! to było niesamowite!! Scena zmieniła kolor oświetlenia ze złotego na srebrny!! to był najhwspanialszy widok!! Wżyciu nie widziałam czegoś wspanialszego!!!!
A potem powiedział "angels are still aliwe" no i zaczeł osie angels!!!Boskie wykonanie, śpiewała raczej publiczność niz rob, a on stał twaza do mnie!!!!!!! Ze łzami w oczach i kręcił z niedowierzaniem głowa! Zaczełam jeszcze bardziej płakac!!! Dziewczyny obok mnie były juz całe zapuchniete od łez i tak spuiewalismy angels!! ah Rob był cudowny!To był najelpszy show mojego zycia!!!
Niestety zaraz po nagels zwinał sie ze sceny a ekipa porzadkowq zaczeła składac scene. Ludzie zaczeli wychdozic. Na ziemi lezały koce, karimaty i inne rzeczy ktore ludzie zostawili zaraz gdy rob zaczał spiewac!!
Poszłam do sklepiku z gadzetami roba , kupiłam sobie plakaciwa dwa no i poszłam czekac na samochod!
Zagadał mnie koleś z Amstterdamu , ktory pracuje w Hamburgu i tak sobie gadalismy o Robercie . Okazało sie ,ze wszystkie główne ulice w Hamburgu , ktore prowadza dfo Trab- Areny sa zablokowane!! moznapowiedzieć z,e w sobotni wieczór Hamburg był sparaliżowany!! Gdyż 70 tys ludzi wypłynęło a ulice!! W smaochodach było słychać Trippin , w namiotach na srodku ronda było słychac "kids" no po prostu niesamowite rzeczy sie wyprawiały!!!!
Byli 3 chłopacy ,z ktorych kazdy miał na klasie napisane "SIN" i tak jak stali obok siebie bez koszulek twozyło sie z nich trzech "Sin, Sin, Sin" :):): Bardzo pomysłowe :)::)
W życiou nie widziałam czegoś takiego!!!! Autobusów nie było, po ulicach po ktorych normalnie jeżdza sznury samochodow nie było wogole ruchu, wszytsko bylo zablokowane wiec my fani robka moglismy sobie swobodnie chodzic! Ludzie tanczyli, śpiewali , pili piwo i sprzedawali takie czrano-białe dosc tandente plakaty z Robem wąłsnej roboty za 2 euro . Oczywiscie kupiłam :P coz teg oze tandente ;))
Okazało sie z,e 15 lipca to najlepszy dzien w roku dla Hamburga!! Bo:
- koncert Roberta na 70 tys ludzi + 70 tys z 14 lipca
-zjazd Harley'a Davidsona fanów i miłośniów - 40 tys ludzi
- i przypłynięcie do portu stadku Queen Mary II ~!! kolejne dziesiątki tysiecy ludzi!!!!!!
Koncert skonczył sie o 11 , ja wrociłam do dokmu około 2:30!! Byłam padnięta!
ale było wspaniale!

15 lipca to był najlepszy dzienw moim zyciu!!!!

Wybaczcie jesli nie wszystko opisałam, ale nadal nie moge sie otrzasnać!! Jesli cos pominełam , to sobie to przypomne na pewn oi dopisze :):):
A zdjecia i filmy jak tylko obrobie wstawie oczywiscie tez :)::))
Mam nadzieje z,e sprawozdanie sie podoba :):):)

[/list]

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 12:55, pn, 17.lip 2006

tak wygląda banner stoiska gdzie można kupować Robertowe gażety :)
http://i99.photobucket.com/albums/l309/ ... MG0755.jpg

tak wygladaja kubki
http://i99.photobucket.com/albums/l309/ ... MG1020.jpg

a tak opaska na 1 welle czyli pod scene :0 A ja zapomniałam dopisać z,e dostałam ja wychodza z mojego Innenraum 1 do toalety, i zeby potem mnie chcieli wpuścic tam z powrotem musiałam mieć opsake, i na szczęscie sympatyczny Pan ochroniarz dał mi taka :):)

A wczesniej głupcy zazekali sie z,e skonczyły sie opaski i juz nie ma :evil: :evil:
http://i99.photobucket.com/albums/l309/ ... MG1019.jpg

Awatar użytkownika
ammanda
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: ammanda » 13:19, pn, 17.lip 2006

Madzik wielkie dzięki za relację, jest cudowna !! Nie napisałaś nic o tym Berlinie - jedziesz?
Obrazek

Awatar użytkownika
Kaska
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Kaska » 13:26, pn, 17.lip 2006

Wow!! Madzik jak to czytałam to widziałam Drezno!!! :zakochana:
Cieszę się, że cudownie się bawiłaś!! A relacja świetna dzięki!! :D
Oh Lord! Make me pure... but not yet :)
Cass

Obrazek

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 13:31, pn, 17.lip 2006

ammanda pisze:Madzik wielkie dzięki za relację, jest cudowna !! Nie napisałaś nic o tym Berlinie - jedziesz?

a no włąsnie!!! Szukam biletów na koncert 27 lipca w Berlinie!!!! Jeśli kotś znajdzie cos na ebuy albo allegro chociaz ja cały czas szukam tam, albo znajdziecie gdzies w jakims innym żródle ,ze ktos chce sprzedac na
Verlin bilety do dajcie m iznać, ja chętnie kupie!!! :):):)

dla takiego show jaki byłw Hamburgu warto jechac do Berlina ! Mozecie byc tego pewni :)

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 18:34, pn, 17.lip 2006

Dodaje 9 zdjec z koncertu. Zdjęc mam ponad 650!!! + filmy. Musze nad nimi troszke posiedziec i na pewno pokaze je wam!!!
A tutaj zdjęcia z kilku pierwszych minut koncertu:
jaskółeczki :zakochana: niestety tylko na telebimie je widziałam :(
http://i99.photobucket.com/albums/l309/ ... 82logo.jpg

to juz nie z telebimu
http://i99.photobucket.com/albums/l309/ ... 12logo.jpg
noi dalej:
http://i99.photobucket.com/albums/l309/ ... 66logo.jpg
Przed koncertem czekanie,a w oddali widac stadion. Zaczeli grac pierwsze rytmy do Rock DJ i zaczeli sie wszyscy juz tak ruszac i podrygiwac , a tu sie okazało ,ze na koncercie rock dj nie było :(:( tylko "can i kick it??" - YES You Can!! ;))

http://i99.photobucket.com/albums/l309/ ... 52logo.jpg
http://i99.photobucket.com/albums/l309/ ... c0258d.jpg
http://i99.photobucket.com/albums/l309/ ... 56e2e5.jpg
Zszedł na dół i zlapały go ;);) niestety zupełnie nie z mojej strony zszedł :(
http://i99.photobucket.com/albums/l309/ ... ba4916.jpg
http://i99.photobucket.com/albums/l309/ ... 49b434.jpg
http://i99.photobucket.com/albums/l309/ ... 3a6fc6.jpg
wybaczcie jakosc tych zdjęć!!!!
Reszta jest lepsza bo an nowej baterii szła!! naprawde duzo lepsze i duzo bardziej efektowne :):):

Awatar użytkownika
Geffarda
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Geffarda » 20:50, pn, 17.lip 2006

Madziu strasznie sie ciesze ze koncert sie udał :D:D:D heh thx za relacje :*:*:*:* naprawde swietna ;)
A co do jakoci zdjec to sa dobre :D
Obrazek

Nata
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: Nata » 21:23, pn, 17.lip 2006

super!! :D ciesze sie,że Tobie też się koncert udał :) szkoda,że w Dreźnie nie pokazał Jaskółeczek :( ale i tak był git :D
tylko tak sobie myśle, zaczął o 21.30 a skończył o 23 ? nam się udało o 30 min. dłużej,bo zaczął o 21 :D i do 23 :D
a i przy okazji, Dorka sie prosiła o Twoj numer telefonu,bo też chce sie wybrac do Berlina i mówila,ze fajnie by było,gdybyście się zgadały (teraz jest w Londynie,to jesli chcesz i mozesz,numer podaj mi a ja jej przekaże :) )
ludzie,prosze,niech ktoś mi szczegółowe opisze jak dodać zdjęcia i w ogole,to dam te własnej roboty :D

sheya

Postautor: sheya » 21:46, pn, 17.lip 2006

Madzik, super relacja! Jej, ja już nie mogę doczekać sie środy (19.07). Normalnie już z utęsknieniem czekam na konzi, ale po tym co Ty npisałaś, nio to juz dziś chyba nie zasnę :wink: :iloverobbie: :muzyka: :dance:

Wróć do „Koncerty”