RELACJE Z KONCERTU W BUDAPESZCIE 19.07

Dyskusje o koncertach Robbiego.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
ammanda
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: ammanda » 19:54, sob, 05.sie 2006

sheya pisze:Ostatnio rozmawiałam z Ammandą, no i w sumie podniosła mnie na duchu. Wytłumaczyła mi to tak na "zdrowy" rozum. Gościu, który rzekomo widzial Robbiego, tak na prawdę nie mógł go widzęć w SPA skoro stał przed hotelem i pracuje jako ten co np. otwiera drzwi. Na dodatek, naewet gdyby coś takiego miało miejsce, to ten pan jako pracownik na pewno podpisał klauzule, że nie może rozmawiać z nikim o gościach przebywających w hotelu. Pan po prostu miał za bardzo wybujałą wyobraźnię. Uffff... generalnie użłyło mi... Rob po prsotu nie może pić i tyle. Nasz Robbie by nam tego nie zrobił wracając znów na dno. Co najwyżej tak ja pisze dorka zażywa jakieś antydepresyjne leki, itp.

Poza tym ten pan najprawdopodobniej miał także wogóle zakaz zbliżania się do Roba, zresztą przecież mamy do Roba zaufanie i skoro mówi, że nie pije to znaczy, że nie pije i koniec;)
Obrazek
19.07.2006 - Budapest - My First Rob's
Concert - The best day of my life

Awatar użytkownika
Joanna
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: Joanna » 20:13, sob, 05.sie 2006

A jeszcze co do tego kolesia co nam to powiedział to on nie zajmował się otwieraniem drzwi...raczej pracuje "wewnątrz" hotelu...tylko pózniej sama zaczęłam wątpić w jego rewelacje bo tak jakoś za bardzo zaczął sie przechwalać...
A jak "ładnie" po polsku klnął... :D
Obrazek

Awatar użytkownika
dorka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: dorka » 13:22, ndz, 06.sie 2006

tak grunt to zaufanie... a on napewno nie pije ... ja wierze zadobrze wyglada.. za dobrze mu sie powodzi ... miejmy nadzieje że nigdy juz do tego nie wróci dopóki ma nas do poki robi dla nas koncerty ... nie popadnie w to samo bagno ja juz o to zadbam... i wy pewnie też:)
I'm living in UK UK UK....

Awatar użytkownika
ammanda
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: ammanda » 15:55, ndz, 06.sie 2006

dorka pisze:tak grunt to zaufanie... (...) ... nie popadnie w to samo bagno ja juz o to zadbam... i wy pewnie też:)

Ma się rozumieć - zadbamy;)
Obrazek

19.07.2006 - Budapest - My First Rob's

Concert - The best day of my life

Awatar użytkownika
Magdaa
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja

Postautor: Magdaa » 13:36, pn, 07.sie 2006

W zaszłym tygodniu spotkałam się z moją najlepszą koleżanką pierwszy raz od wyjazdu do Buda. Opowiedziałam jej wszystko, a ona na koniec powiedziała: "ja chcę jechać na koncert Robbie'go". :lol: 8)

Po moich opowieściach narobiła sobie smaku. Na następnej trasie pewnie przybędzie nam jedna osoba w ekipie ;)

Awatar użytkownika
klaudia
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum
Kontaktowanie:

Postautor: klaudia » 09:58, wt, 08.sie 2006

osoby które pracuja w spa lub innych miejscach gdzie maja kontakt z gwiazdami nie moga sie nawet do nich pierwsi odezwac ,prosic o autografy i tego typu rózne rzeczy. Tak wiec ten gosciu co to poweidział to chyba sam był pijany
Obrazek

Nata
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: Nata » 22:22, czw, 24.sie 2006

musze sie Wam wszystkim przyznać,że kompletnie nie znam ang. i nie wiem jak pościągać te wszystkie Wasze filmiki :( widziałam już kilka z youtube i jak oglądam i wspomne sobie,że byłam na koncercie Roba,to mnie ciarki przechodzą :) wspaniałe relacje i jeszcze bardziej emocjonujące zdjęcia!! :* dziękuje wszystkim! i witam nowe twarze na forum :)
a co do jego nałogów: to się nie bojcie!!
słyszałam ostatnio w Radiu Zet wywiad z nim. "Robbie nie pije alkoholu od 6 lat, pije 10 mocnych espresso na godzine, pali do 40 papierosow dziennie i zamierza być kawalerem jeszcze przez 10 lat,by w tym czasie sprawdzić jak najwiekszą ilosc kandydatek na swoją żone i wybrać tą jedyną. "
to tyle co mówili :)
11.07.2006r. Drezno :) -najwspanialszy dzień w życiu :):)

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 22:25, pt, 01.wrz 2006

Super sa wszystkie relacje :D Dzieki Wam poczulam sie jakbym tam naprawde byla :wink: Szykujmy sie na nastepne super koncerty Robcia, gdzie pojedziemy cala gromada :hahahahaha:

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 00:58, wt, 12.cze 2007

Pare dni temu to sie pojawilo na you tube ;) Pozdrawiam trzymaczy flagi ;)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ct8CoyUmAWY[/youtube]

Awatar użytkownika
Radek83
Administrator Forum
Kontaktowanie:

Postautor: Radek83 » 07:18, wt, 12.cze 2007

jeeeeejjjj ale super wideo !
no i w końcu zobaczyłem jak wyglądał ten banner, ogromny!
Obrazek

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 10:24, wt, 12.cze 2007

Tez mialam straszna radoche jak go wczoraj znalazlam :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 11:38, wt, 12.cze 2007

A skąd jest fragment tego koncertu? Katowice?
Odszedłem z Forum, jednak dalej jestem (parafrazując moje pierwsze posty) Największym Fanem Robbiego Williamsa. Pozdrawiam wszystkich fanów, którzy nadążają za nowymi pomysłami naszego idola i po prostu mu ufają. Dystans do samego siebie (i do robsesji) jest ważny, jednak nie należy z nim przesadzać. Mam zamiar do końca życia nazywać Robbiego Williamsa swoim ulubionym piosenkarzem (a liczę, że jeszcze długo pożyję). Pozostaję jemu jak i Wam
szczerze oddany Kuba K
.

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 11:59, wt, 12.cze 2007

A spojrz na temat watku w którym piszesz, a wszystko jasne sie stanie....

Awatar użytkownika
Kuba
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » 13:25, wt, 12.cze 2007

No tak, Budapeszt, tylko że widziałem na video flagę polską, więc pomyślałem, że to taki off-topic :wink:
Odszedłem z Forum, jednak dalej jestem (parafrazując moje pierwsze posty) Największym Fanem Robbiego Williamsa. Pozdrawiam wszystkich fanów, którzy nadążają za nowymi pomysłami naszego idola i po prostu mu ufają. Dystans do samego siebie (i do robsesji) jest ważny, jednak nie należy z nim przesadzać. Mam zamiar do końca życia nazywać Robbiego Williamsa swoim ulubionym piosenkarzem (a liczę, że jeszcze długo pożyję). Pozostaję jemu jak i Wam
szczerze oddany Kuba K
.

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 13:38, wt, 12.cze 2007

To jak najbardziej bylo on-topic ;)

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 16:21, wt, 12.cze 2007

Całego uroku w tym klimacie dodają te piski w tle, szczególnie jeden, przez który normalnie coś w uszy się dzieje :shock: Przyznawać się kto 8) A co do flagi to jest świetna, trzymający pewnie też :lol2: :lol2: :lol2:
Obrazek

Something beautiful will come your way:)

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 16:27, wt, 12.cze 2007

Piski to sa nie ekipy trzymaczy, ale ekipy kamerysty/kamerzystki....ale nasze krzyki jak na dloni slychac na filmiku beti zato....ale jak komus go pokauje to nie przyznaje sie ktory to moj :lol: :lol:

Beti_h

Postautor: Beti_h » 20:06, wt, 12.cze 2007

...
Ostatnio zmieniony 22:20, wt, 09.paź 2007 przez Beti_h, łącznie zmieniany 1 raz.

JoannaD_arc

Postautor: JoannaD_arc » 20:19, wt, 12.cze 2007

Moja pierwsza mysl jak Rob zaczal spiewac to bylo: "Jaka wpadka, naglosnienie mu padlo!!!" :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Monii
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum
Kontaktowanie:

Postautor: Monii » 20:53, wt, 12.cze 2007

OMG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! super! jak cudownie jest to wszystko sobie przypomnieć! na nowo to przeżyłam:) mmmmmm kurde dziewczyny ja chce znowu na koncert!!!!!!!!!!!!!! kiedy i gdzie wybijamy? :) oj kiedy to będzie......

mmm ale flaga była boska to prawda:)
"FOR THE NEXT TWO HOURS YOUR ASS WILL BE OURS" :twisted: :twisted: :twisted:
Obrazek
"You're one of God's better people
And you don't know
That's why you're special"

Wróć do „Koncerty”