RELACJE Z KONCERTU DREZNO 10.07

Dyskusje o koncertach Robbiego.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 12:46, sob, 22.lip 2006

Świetne zdjęcia Kaśka!!! Of cours najbardziej mi sie te w dresie podobaja :zakochany: ale bardzo efektowne wszytkie sa :)

Awatar użytkownika
Kaska
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Kaska » 15:08, sob, 22.lip 2006

ajka74 pisze:
no to czekamy na zdjęcia Kwiatuszka :!: i relację również!

Relację na pewno Kwiatek dostarczy :D Natomiast zdjęcia są wspólne - miałyśmy jeden aparat :) Ponieważ jestem wyższa w większości robiłam je ja, ale to najpiękniejsze to dzieło Kwiata :D :D :D
Oh Lord! Make me pure... but not yet :)
Cass

Obrazek

kwiatuszek68
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja

Postautor: kwiatuszek68 » 07:39, pn, 24.lip 2006

W I T A J C I E Właśnie wróciłam do pracy (i neta :wink: )!!! Tyle się nazbierało (pracy!!! :( ), że na pewno w tej chwili nie dam rady napisać czegolwiek. Ale duchem jestem z Wami!!! Jak tylko się tu (w pracy) pozbieram, to cosik naskrobię.
PS Udało mi się tylko co nieco "dojrzeć", że sporo osób fajnie się bawiło! :D Już się nie mogę doczekać, kiedy to wszystko sobie poczytam i pooglądam...

ajka74

Postautor: ajka74 » 08:26, pn, 24.lip 2006

oj czekamy czekamy :)
widzę że nie tylko ja przeżywam dzisiaj powrót do szarej rzeczywistości :(
ale mimo zaległości i tak mnie tu ciągnie .....
Kwiatuszku sorry, że nie napisałam Ci żadnego smska :) ale mam nadzieję, że poczytasz nasze relacje z Budapesztu

Awatar użytkownika
Kaska
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Kaska » 13:30, pn, 24.lip 2006

kwiatuszek68 pisze:W I T A J C I E Właśnie wróciłam do pracy (i neta :wink: )!!! Tyle się nazbierało (pracy!!! :( ), że na pewno w tej chwili nie dam rady napisać czegolwiek. Ale duchem jestem z Wami!!! Jak tylko się tu (w pracy) pozbieram, to cosik naskrobię.
PS Udało mi się tylko co nieco "dojrzeć", że sporo osób fajnie się bawiło! :D Już się nie mogę doczekać, kiedy to wszystko sobie poczytam i pooglądam...

NO WRESZCIE :!: ;) Tęskniłam już... trochę :D :D :D

WŁAŚNIE PRZEGLĄDAŁAM RELACJE Z DREZNA I NA JEDNEJ ZE STRON LOKALNEJ ROZGŁOŚNI RADIOWEJ ZNALAZŁAM ZDJĘCIE, NA KTÓRYM WIDAĆ MNIE I KWIATKA STOJĄCE PRZY BRAMKACH :D :D :D
Zakreśliłam kółeczkiem, żeby było wiadomo o kogo chodzi ;)

Obrazek
Oh Lord! Make me pure... but not yet :)

Cass

Obrazek

Awatar użytkownika
klaudia
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum
Kontaktowanie:

Postautor: klaudia » 16:22, pn, 24.lip 2006

Fajnie :D to juz sławne jesteście dziewczyny
Obrazek

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 16:49, pn, 24.lip 2006

ah te piekielne bramki

a zdjecie bardzo pozytywne, no i fajnie ,ze siebie tam znalazłycie bo mi to by do głowy nawet nie przyszlo zeby siebie poszukac :P

Awatar użytkownika
sanderkar
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: sanderkar » 21:07, czw, 27.lip 2006

Az się popłakałam znaczy zaczęłam oglądać zdjęcia i popłakałam się jak ja wam zazdroszczę naprawdę to cos wspaniałego byłyście tak blisko i aaaaaaaa po prostu zazdroszczę oglądam je i się trzęsę wyobrażam sobie co wy tam czuliście… nie mogę napatrzyć się na te zdjęcia naprawdę…. Mam wrażenie ze się powtarzam ale to przez to ze jestem pod wrażeniem …
Marzenie dziewczyny byłyście tak blisko tylko pozazdrościć….. co racja to racja robbie w adresiku to cos wspaniałego… dzięki za zdjęcia sa wspaniale

Wróć do „Koncerty”