Gdziekolwiek....rozpaczliwie...

Dyskusje o koncertach Robbiego.

Moderator: Moderatorzy

Nata
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: Nata » 18:07, ndz, 26.lut 2006

a ja wierze ze on tu jeszcze zajrzy :) w każdym bądź razie nie będe żalować,ze go nie widziałam na zywo,bo o to już zadbalam :) zgadzam się co do tej tremy,bo rzekomo Robi odrzucil narkotyki i jest po kuracji,a gdy byl na "fazie" to bylo mu lżej itp.
ale np.nie wierze w te bzdury,gdzie pisali,ze to jego ostatnia trasa koncertowa,bo wydaje mi się,ze gdyby miał juz zakonczyc kariere,to by odwiedzil wszystkie panstwa ( w tym Polske ) by zarobic jak najwiecej kasy na odejscie i jak najlepiej zapisac sie w pamięci fanow :)
to moje skromne zdanko :)
11.07.2006r. Drezno :) -najwspanialszy dzień w życiu :):)

Awatar użytkownika
ksiolka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: ksiolka » 18:10, ndz, 26.lut 2006

ja tam nie wiem :wink: mam nadzieje OGROMNĄ NADZIEJE ze to nie koniec !! to nie moze byc koniec :twisted: Hmm a apropos narkotykow czytal ktos "My dzieci z dworca zoo"?? Fajna ksiazka :wink: mozna sie duzo dowiedziec o zyciu narkomanow.. :wink:
www.pajacyk.pl www.polskieserce.pl

My StYlE
is di bom
digi bom di
deng di deng
digi digi

Awatar użytkownika
dorka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: dorka » 18:15, ndz, 26.lut 2006

to nie jest osotatnia jego trasa... pewnie odejdzie jak juz pozna jakoś dziewczynę teraz jeszcze nie w gruncie rzeczy jego to cieszy gdyby nie wystepował calkiem by sie pogrązył ... bedzie dobrze
I'm living in UK UK UK....

Awatar użytkownika
ksiolka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

:)

Postautor: ksiolka » 18:22, ndz, 26.lut 2006

no pewnie ze bedzie dobrze :wink:

My StYlE

is di bom

digi bom di

deng di deng

digi digi

Awatar użytkownika
Geffarda
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Geffarda » 18:57, ndz, 26.lut 2006

Ja mam nadzieje ze to nie bedzie ostatnia trasa Robbiego wydaje mi sie ze on lubi dawac koncerty .Bo jezeli by nie lubil to nie wchodzilby w tlumy fanow nie rozmawial z nimi (albo ja to mialo m-sce na pazdziernikowym koncercie w Berlinie nagral na kasete piosenke dla jakiegos fana) tylko dretwo by stal na scenie odspiewalby kilka piosenek i bye bye . Napweno robi to dla kasy ale mysle ze robi to tez dla czystej przyjemnosci. I jeszcze jedno do Polski na pewno przyjedzie jak nie w tym roku to w nastepnym ale przyjedzie !!!!!!! BADZMY POZYTYWNIE NASTAWIENI!!!!
Obrazek

Awatar użytkownika
dorka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: dorka » 21:47, ndz, 26.lut 2006

fani są dla niego pewnym oparciem jak pisałam bez nas nie miałby co ze soba począć zamknąłby się w domu i wpasł w kolejną depresję ale my mu na to nie pozwolimy!!!!!!!
I'm living in UK UK UK....

Awatar użytkownika
ksiolka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

;)

Postautor: ksiolka » 22:19, ndz, 26.lut 2006

no ba pewnie ze nie pozwolimy :wink: w koncu od tego jestemy jego fanami :D

My StYlE

is di bom

digi bom di

deng di deng

digi digi

Awatar użytkownika
Kaska
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Kaska » 22:22, ndz, 26.lut 2006

A mnie się bardzo podobała jedna z wypowiedzi Robka, w której stwierdził, że na koncertach karmi się energią, którą dają mu fani i z niej czerpie energię by dawać takie szalone koncerty :) Więc sami widzicie... reakcja łańcuchowa. Fani nie istenieją bez Roba, Rob nie istnieje bez fanów... :)
Oh Lord! Make me pure... but not yet :)
Cass

Obrazek

sheya

Postautor: sheya » 22:33, ndz, 26.lut 2006

Kaśka pisze:A mnie się bardzo podobała jedna z wypowiedzi Robka, w której stwierdził, że na koncertach karmi się energią, którą dają mu fani i z niej czerpie energię by dawać takie szalone koncerty :) Więc sami widzicie... reakcja łańcuchowa. Fani nie istenieją bez Roba, Rob nie istnieje bez fanów... :)

Świetne stwierdzenie :!: Nie ma nas bez Robcia, a jego bez nas. Jej, nic dodać, nic ująć :wink:

Awatar użytkownika
Kaska
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Kaska » 22:34, ndz, 26.lut 2006

sheya pisze:
Kaśka pisze:A mnie się bardzo podobała jedna z wypowiedzi Robka, w której stwierdził, że na koncertach karmi się energią, którą dają mu fani i z niej czerpie energię by dawać takie szalone koncerty :) Więc sami widzicie... reakcja łańcuchowa. Fani nie istenieją bez Roba, Rob nie istnieje bez fanów... :)

Świetne stwierdzenie :!: Nie ma nas bez Robcia, a jego bez nas. Jej, nic dodać, nic ująć :wink:

Czasem mam przebłyski geniuszu :lol: I ogromnie skromna jestem do tego :wink:
Oh Lord! Make me pure... but not yet :)

Cass

Obrazek

kwiatuszek68
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja

gdziekolwiek ....rozpaczliwie

Postautor: kwiatuszek68 » 08:10, pt, 03.mar 2006

ksiolkaczytałam książkę "My dziecie z dworca z zoo" (i nie tylko tę z tej tematyki). Było to na przełomie lat 80. i 90. kiedy podejście przeciętnego człowieka do narkomanii było....wiadomo jakie. Zresztą wiedza w Polsce na ten temat też była wówczas mała. Publikacje bardzo zmieniły moje podejście do tematu, zaangażowałam się w pomoc uzależnionym, działałam w miejscowym Monarze, a przez przez pewien czas byłam nawet w-ce przewodniczącą oddziału(ups, ależ ze mnie chwalipięta). Ofiarą narkomanii często padają b.wrażliwi, słabi psychicznie ludzie. Leczenie jest szalenie trudne, niestety -podobnie jak w przypadku alkoholizmu- narkomanem pozostaje się już na zawsze. Najtrudniej pokonać uzależnienie psychiczne. Martwię się o naszego Robcia...Oby wytrzymał!!!!!Cały cza bierze antydepresanty (oficjalnie się do tego przyznaje). Nie jest więc silny. Tym bardziej robi na mnie wrażenie jego wszędobylski rozbrajający uśmiech, ciepełko i ....jakiś taki pokój, radość, które płyną z jego twarzy. Myślę, że - jak już wielu z Was pisało -jesteśmy Mu bardzo potrzebni, przy nas czuje się wolny, szczęśliwy.
A teraz ...nasz rozluźniony Robek!
[ IMG]http://i41.photobucket][/img]

kwiatuszek68
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja

gdziekolwiek...rozpaczliwie

Postautor: kwiatuszek68 » 08:16, pt, 03.mar 2006

przepraszam miam kłopoty z fotką

Awatar użytkownika
ksiolka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Re: gdziekolwiek ....rozpaczliwie

Postautor: ksiolka » 11:15, pt, 03.mar 2006

kwiatuszek68 pisze: Ofiarą narkomanii często padają b.wrażliwi, słabi psychicznie ludzie.

Nom.. najgorsze jest to ze niektorzy zaczynaja w ogole w chodzic w nałogi przez stres w szkolach.. to jest udowodnione jakos tam naukowo.. co 3 pilny uczen cos bierze! .. smutne to.. :(

My StYlE

is di bom

digi bom di

deng di deng

digi digi

Awatar użytkownika
Alida
Super Max Robviously Robsessed
Super Max Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Alida » 12:28, pt, 03.mar 2006

yyy proponuje przeniesc rozmowe do tematu o wszystkim i o niczym :wink:
Obrazek
''If God closes the door...he opens the window'';)

Awatar użytkownika
Wojtek90
Fan
Fan
Kontaktowanie:

Postautor: Wojtek90 » 14:39, ndz, 28.wrz 2008

Ja równiez jeszcze nie byłem, choć Robbie był w Polsce raz ? Tak mi się wydaję. Wtedy byłem w domu i oglądałem w telewizorze go.
Tripping. HIT 2005/2006 !

Wróć do „Koncerty”