Ulubiony Koncert:)

Dyskusje o koncertach Robbiego.

Moderator: Moderatorzy

Jaki jest wasz ulubiony koncert?

Live in Knebworth
17
47%
Live in Cologne
5
14%
Live at Royal Albert Hall
6
17%
The Robbie Williams Show
4
11%
Inny
4
11%

Liczba głosów: 36

Awatar użytkownika
Agusia
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Agusia » 19:02, czw, 08.mar 2007

No ale co mam innego napisać?
Mi się najbardziej podobał właśnie ten koncert z Berlina.
I co w tym złego? Na żadnym koncercie Rob'a nie byłam więc
nie mogę nic innego powiedzieć.Parę koncertów leciało w tv i najbardziej który mnie wciągnął i mi się podobał to był właśnie ten.Z Berlina.
I nierozumiem co w tym złego. :mysle: Każdemu podoba się coś innego.
A że akurat wszyscy są za tym koncertem to mnie to nie przeszkadza. :roll:

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 19:06, czw, 08.mar 2007

Dla mnie jak na dzien dzisiejszy najlepszy jest ten z Argentyny (szkoda ze w slabej jakosci :cry: ) . Knebworth znam juz na pamiec i uwielbiam go,ale troche urozmaicenia nie zaszkodzi.
Madzik co do Twojego zdania to podejrzewam,ze coniektorzy by sie klocili. Znam wiele osob,ktore widzialy wiekszosc koncertow Roba a uwazaja ten z Berlina za najlepszy. Takze ...kazdy ma inny gust i kazdemu podoba sie cos innego :wink: .

ajka74

Postautor: ajka74 » 22:32, czw, 08.mar 2007

to jest kwestia czy ktoś woli koncert kameralny czy wielki gig
mojej mamie podoba się właśnie ten z Berlina, albo RW Show, Knebworth jakoś jej nie wzruszył specjalnie :( dla mnie to też dziwne

a co do (wg mnie) mniejszości Berlina nad resztą - koncerty promocyjne są zawsze jakies takie wyrezyserowane, Rob mało gada do publiczności, jest bardziej poważny i jest mniej spontaniczny ;) nie ma to jak duży koncert stadionowy; jak dla mnie to jest to :!:

Awatar użytkownika
Agusia
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed

Postautor: Agusia » 17:21, pt, 09.mar 2007

andulka pisze: Takze ...kazdy ma inny gust i kazdemu podoba sie cos innego :wink: .

Andulka ma rację w tej kwestii :wink:

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 18:11, pt, 09.mar 2007

tak ma racje, czesto ja ma ;)))

nie chodzi o upodobania, bo nie wymagam zeby kazdy tutaj lubił ten sam koncert co ja, szanuje inne zdanie , i własciwie nic do Berlina nie mam , ale widzialam lepsze koncerty.
I poprzedni post to nie był pokazd na gust zyjsc co do koncertu , tlyko na mało konstruktywna wypowiedz.
Hasło " Berlin jest najlepszy" , a chyba posty na tym forum nie na tym mają polegać , tylko na jakimś dłuższym zdaniu, jak juz piszemy ,ze "Berlin jest najlepszy" to moze chociaz 3 argumanty dlaczego i co sie tam podobało.
O to chodzi...o bardziej rozbudowane posty, a nie tylko nabicie, i pokazanie sie w kazdym temacie.

Awatar użytkownika
Andulka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Andulka » 19:05, pt, 09.mar 2007

Madzik napisala:
tak ma racje, czesto ja ma

Potraktowalam to jako bardzo mily komplement :wink: .

O to chodzi...o bardziej rozbudowane posty, a nie tylko nabicie, i pokazanie sie w kazdym temacie

I tu przynaje Tobie racje !!!!!!!!!!!!!!!!!
To moze ja rozwine mojego poscika o Argentynie...zeby nie bylo ze nabijam posty :lol2:
A wiec...wedlug mnie koncert wspanialy choc byly momenty gdzie Robowi zabraklo powera,ale to normalne na zywo wiec wybaczam. Widac,ze Rob w czasie tego koncertu naprawde dobrze sie czuje. Widac jak to wszystko sprawia mu wielka przyjemnosc .Potrafil pokazac radosc,wzruszenie jak i milosc do argentynczykow. A co do nich to poprostu brak slow...wspaniala publika 8) . Juz to pisalam,ale wedlug mnie koncert z Leeds wysiada przy tym koncercie :roll:

Awatar użytkownika
Agnieszka
Robviously Robsessed
Robviously Robsessed
Kontaktowanie:

Postautor: Agnieszka » 22:49, pt, 09.mar 2007

Ja już nie raz pisałam, że moim ulubionym koncertem jest Berlin 2005 8) koncert ten strasznie utkwił mi w pamięci i znam go już na pamięć :lol2: a dlaczego tak? widziałam już kilka koncertów Robbiego, na każdym daje z siebie wszystko (zresztą był w linkach fajny filmik na ten temat, dlaczego tak :wink: ), od samego początku koncertu Robbie nawiązuje niesamowity kontakt z publicznością, nie u każdego artysty na koncercie zdarza się, żeby publiczność śpiewała długie fragmenty piosenki SAMI :lol: Świetny chórek, a szczególnie kocham te smyczki podczas Angels :zakochany:

Andulka pisze:Widac,ze Rob w czasie tego koncertu naprawde dobrze sie czuje.

Oczywiście, że tak, Robbie tak ma przy każdym koncercie, dlatego są one takie świetne, na najwyższym poziomie :lol2: Bez powodu Robbie powiedział, że wchodząc na scene jest kimś zupełnie innym, publiczność ma na Niego taki dobry wpływ. A jeszcze co do Berlina to jakoś trudno jest mi uznać jakiś inny koncert tak jak ten, może dlatego, że jak widze każdy kolejny to porównuje odrazu z Berlinem :roll: Może kiedyś się to zmieni :wink: Póki co ten 8)
Obrazek

Something beautiful will come your way:)

Awatar użytkownika
roksi
Lekka Robsesja
Lekka Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: roksi » 14:41, sob, 10.mar 2007

Knebworth też jest super ale ten w Berlinie ma coś w sobie coś takiego że można ten koncert codziennie oglądac .Slane ani Argentyny nie miałam okazji oglądać bo nie miałam jak.Ja głosuje z tych co oglądałam, a z tych co oglądałam najbardziej podoba mi sie Berlin.

Mam pytanie jezeli moge je zadać tutaj, czy Robbie będzie grał jakieś koncerty w okresie świąt wielkanocnych a jak tak to gdzie i kiedy??
Z góry dzięki :lol2:
Obrazek

Awatar użytkownika
Madzik
Max Robviously Robsessed
Max Robviously Robsessed

Postautor: Madzik » 18:50, sob, 10.mar 2007

odpowiedz brzmi - NIE
nie mineły jeszcze 3 miesiace od zakonczenia trasy i nie cały tydzien od wyjscia z kliniki.... trudno wymagac od niego aby wskoczył teraz na scene

Awatar użytkownika
<<DomiNika>>
Zaawansowana Robsesja
Zaawansowana Robsesja
Kontaktowanie:

Postautor: <<DomiNika>> » 20:56, czw, 15.mar 2007

...Oczywiście, że KNEBWORTH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kocham ten koncert! To mój pierwszy, jaki kupiłam, to po pierwsze :D ; poza tym uwielbiam tę "skrzydlatą" scenę i Roberta na niej! ...uważam, że jego głos był wtedy w dobrej kondycji. What else? po prostu uwielbiam Knebworth i tyle :wink:
I'm lovin' ANGELS instead... / NO REGRETS-they only hurt...

Wróć do „Koncerty”